Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu fena bir uygulama çıktı ya ovü testinin fotosunu atıyorum bana lh düşük yüksek doruk diyor çatlamayı söylüyor ilişkiyi bile o öneriyor. Hayır dicem çok biliyorsan çocuk ne zaman olacak onu da de tam olsun tövbe tövbe

İki tane yumurtanin büyüme potansiyeli var kalanlar biraz küçük dedi zaten kuzum ama ne bileyim daha önce hep 14-15 günlerde yumurtlamaya alıştığım için garipsedim.

Benim uygulamam da öyle ovulasyonu tarattığımda hoop döllenme zamanlarını teste göre düzenliyor

Bende düşündüm ama onuda adet bitimi başlamak lazım diye vazgeçtim. Çok haklısın adet oluyoruz geçde olsa yumurtluyoruz Allah şükür

Sooor ama zor olmasın
Kuzu şimdi her şey nasip kısmet takdiri ilahi ben aslında bunun farkındayım sadece süreç nasıl işledi merak ettim. Test yapmış mıydın ilişki sıklığına falan dikkat etmiş miydin yani insan olmayınca hep acaba şundan mı bundan mı bunu mu eksik yaptık diye düşünüyor ister istemez

Ben iğne oldum 12. Gün öğrendim teşekkür ederim iyi dileklerin için darısı sizin başınıza inşallah

Yani evet tam duzeldi diyorum canim ama yine bozuluyor aralikta 30. Gun adet oldum bu ay 36. Gun oldum korunmayi birakana kadar cok duzenliydi birakinca 8 aydir boyle.
Kimisi diyor adet düzenini bozuyor ve kanama yapıyor diye ama bu kişiden kişiye değişiyor bence.bende olumlu oldu etkisi hep 30.güne sabitlendi..inşallah faydasını görürsün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…