Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay çok güzel görünüyor yaa BB_Queen BB_Queen valla ikiz gibi ben birkaç gün önce rüyamda ikiz görmüştüm lilyrosey lilyrosey hatırlıyor musun sana da demiştim belkide arkadaşa kısmet olmuştur yaa ne tatlı olur 🥰
Kızlar bu arada benim kız kardeşimin de adı Berna oda çok bebek istiyor bir oğlu var 3 yaşında çok zor gebe kalmıştı onun yumurta kiste dönüşüyor şimdi yeniden deniyolar çok istiyor onada dua edermisiniz bu ay oda gebe kalsın dualarınıza eklerseniz çok sevinirim kızlar ya 🤲
İnşallah yavrum ya, sağlıklı olsun da ikiz olup olmaması hiç önemli değil 🥰 inşallah adaşıma da Rabbim sağlıklı bir hamilelik nasip eder kısa sürede ♥️♥️♥️♥️

Kızlar pik gününden anlayan varsa bakabilir mi kafam karıştıda şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_20240116_130125.jpg
    IMG_20240116_130125.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 40
Aslında dogru dıosun insan belirti aramayacak regl gelmeden testte yapmayacak ah bi dayanabilsem6 gun kala test perileri geliyor bana
Canım ben de dayanamam yaparım beş gün kala ama o hafta yatılı misafirim olacak o yüzden kendimi tutabilirim belki

Yaa belki de ikizdir ☺️ gördün bebişini sonunda çok sevindim..canım ben c.tesi kendi doktorumla konuştum bana dediki daha erken salı gel vajinal bakalım ama ben korktum gitmek istemedim cuma veya cumartesi gidicem karından görünsün diye..muayenen nasıl geçti bir de ne kadarlık olduğunu sana tam olarak söyledi mi
Bişey diyim mi vajinal de korkacak bişey yok. Karından görmek için çok bastırdı doktor o benim canımı yaktı, vajinal de ise hiç canım yanmadı, ben de ufak tefek korkuyordum ama korkulacak hiç bir yanı yokmuş 🤭

Kızlar pik gününden anlayan varsa bakabilir mi kafam karıştıda şimdiden teşekkür ederim
Canım 15 ocak bariz pik dururyor havuç çatlamaya yardımcıymış onu yiyebilirsin T cizgisi tam silikleşmiş emin olamadım ama bugün akşama kadar çatlayabilir ya da yarın

Hadi hayırlısı canım ayy acaba farkında olmadan iki kere mi yumurtladın ikisinide tutturmuş olabilirmisiz😊😊 yada tek yumurta ikizleri olmustur belkide hadı bakalım saat 2 de bilgilendırırsın bizi her ne olursa olsun sağlıklı olsun ikisi teki farketmez ama iki olursa tadından yenmez 😍😍
Döngünümün 13. Gününde başlayabildim ben yumurtlama testlerine. Adetim 4 gün sürer. Adetim biter bitmez yumurtladıysam evet dediğin gibi olmuş olabilir ama 13. Günden beri sadece 1 yumurtlama gördüm ben. İkizse muhtemelen tek yumurta ikizidir zaten bakalım inşallah hayırlısıyla önce sağlıklı olsunlar da dediğin gibi 🥰

Arkadaşlar selamlar :KK200: liste güncellemelerini yapıyordum kendi sayfasından regl olduğunu ya da hamile olduğunu gördüğüm mesajını bulduklarımı güncelledim. Sizler ne durumdasınız umarım her şey yolundadır. :dua:
Henüz adet olmadım bekliyorum canım

Kızlar doktordan geldim daha ovulasyon gerçekleşmemiş. Galiba bu ayda geç yumurtlayacağım geçen ayda geç olmuştu. Doktorda “yumurta çok 2-3 tane potansiyel yumurta mevcut büyük ihtimalle geç yumurtlama olacak haftaya tekrar gel bakalım” dedi. Açıkcası biraz moralim bozuldu. Kızlar ne gibi öneriniz var büyütmek için kafam çalışmıyor bide bugün progesterona başlıyorum döngünün 14.günü
V Vavelya09 H hawaii Y Yaseminnn35 Z zesamu93 ArasaNillGerek ArasaNillGerek ParlayanGece ParlayanGece

Kızlar doktordan geldim daha ovulasyon gerçekleşmemiş. Galiba bu ayda geç yumurtlayacağım geçen ayda geç olmuştu. Doktorda “yumurta çok 2-3 tane potansiyel yumurta mevcut büyük ihtimalle geç yumurtlama olacak haftaya tekrar gel bakalım” dedi. Açıkcası biraz moralim bozuldu. Kızlar ne gibi öneriniz var büyütmek için kafam çalışmıyor bide bugün progesterona başlıyorum döngünün 14.günü
V Vavelya09 H hawaii Y Yaseminnn35 Z zesamu93 ArasaNillGerek ArasaNillGerek ParlayanGece ParlayanGece
Balım geç olsun güç olmasın yani muz ve avokado yumurta kalitesi için çok iyi diyorlar ve sen ve eşin bu sürede sarımsağı küçük parçalara bölüp yemekten sonra suyla yutabilirsiniz o da çok faydalı. Biz öyle yapıyoruz bakalım nasip artık. Sen canını sıkma hiç iyisini düşün beslenmene dikkat et dizi film izle biraz kafanı dağıt çok düşünüyoruz yıpratıyoruz kendimizi

Kuzu bazısı geç yumurtlar mesela ben. Bu kötü bişi değil moralini bozma. Hatta gebeliğim de geç döllenmeydi. Kiminin yapısı bu. Ha napabilirsin sağlıklı beslen, yürüyüş yap hareket iyi geliyor. Canım bişi sorcam progesteronu doktor mu dedi sana 14. Gün başla diye. Tutunmasını kolaylaştırıyo onu biliyorum da. Ne kadar kullan dedi ve kaç gün

Bebisim buyudugu zaman buyusun neden kafana taktin hersey normal seyrindeyse bence mudahale etme tam buyumeden catlama olur falan denge bozulur sen guzel beslen. Cok yumurta varmis belki yine ikiz bebisler gelir 💕💕

Esim o kadar cok istiyorki cocuk test yaptirayim diyip duruyor bana. Dedim test nasil yapiliyor sen biliyormusun diye anlattim biraz tuhaf oldu. Ama vazgecmedi tabii hersey bebis icin napsin o da cok hevesli oldugundan degil😊
Ya Bak ne güzel sizin eşleriniz en azından kendisi bir şeyler yapmaya çalışıyor benimki de ne bu acele olur inşallah diyip geçiştiriyor test fikrini kabul etmeyi bırak düşünmüyor bile

X