Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4+6 gözüküyor benimki de daha minicicikleeer haşhaş tohumu kadar ufacık
Benimki 4+2 birşey soracağım lütfen yardımcı olurmusunuz böyle bir damla gibi su tarzında akıntım oluyor ara ara bı tane kayıp gebelik yaşadım içimi rahatlatmak istiyorum sizdede varmı yada bu konu hakkında bi bilginiz varmı lütfen yardımcı olun

Test yaptınmı ya da yapmayı düşünüyor musun canım
2 gün daha geçmesini bekliyorum. Aslında elimde olsa bat İn akşamına yapardım ama işte eşime sürekli test aldırttığımdan dolayı biraz daha beklemem için beni nazik bir şekilde uyardı ve test almadı salı günü nü bekliyorum.

İki gün geçmiş aslında yapsan çıkar yumurtlaman ne zamandı biliyormusum

Kızlar iki gündür ikinci çizgi daha koyu çıkmış henüz çatlama yok anlamına mı geliyor

Eklentiler

• IMG_20240114_175148.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20240114_175139.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar iki gündür ikinci çizgi daha koyu çıkmış henüz çatlama yok anlamına mı geliyor
Canım havuç ye bak o yumurtanın çatlatmasına yardımcıymış. Ben de yiyorum bugün benim de dün pikti bugün tam çatlama göremedim gibi oldu havuca başladım hemen

Canım havuç ye bak o yumurtanın çatlatmasına yardımcıymış. Ben de yiyorum bugün benim de dün pikti bugün tam çatlama göremedim gibi oldu havuca başladım hemen
Kız seninle satlarımız aynıydı galiba sen çoktan yumurtlamaya gelmişsin bende daha yumurtlamaya dahil hiç birşey yok satım 3 ocaktı salı günü kontrolüm var

Kız seninle satlarımız aynıydı galiba sen çoktan yumurtlamaya gelmişsin bende daha yumurtlamaya dahil hiç birşey yok satım 3 ocaktı salı günü kontrolüm var
Aman ya ben de seni sordum şimdi de bu mesajını yeni gördüm kuzu aynen aynıymış ama benim reglim 27-28 gün ondan olabilir mi benim genelde 11. Günden sonra yumurtlama başlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…