Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ikisi yarın yapsam gösterir mi adete 5 varken
Express olan göstermez erken gebelik değil o çünkü sadece sonucu beklemenize gerek kalmıyor çok hızlı ekranda görünüyor sonuç bu yüzden adı öyle :)

Ben de prodoctor ile öğrendim onu deneyin bence

Aynen canim kilo alayimda yag kas ne buldum alayim ayrim yapmiyorum suan. Ilk gebelik olmayinca az cok hissettin demekki sende. Hamilelik yoksa biranonce gelsin insallah bende rahatlarim butun kasiklarim batiyor hep

Hayırlı olsun saglıkla gelsin
Ballı lokma tatlım bak sana ne dicem. Ben de 2 test kaldı onu da yapıp rahatlasam mı şaka şaka şimdi bendeki test prodoctor Allah var hiç hatalı göstermedi koli koli aldığımdan ama bence bu erken gebelik testi değil. Bendeki beta 50yi bile saatler sonra gösterdi. Predictor diye bi test buldum yorumlarda beta 7yi bile gösterdi demişler. Tabi bu çok daha pahalı onun neredeyse 6-7 katı. 3tane alayım diğer ay kullanırız diyorum ne dersin

Kuzu evet bu da predictor regle 6 gün kala olanı gösterenler

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-13-12-10-41-222_com.miui.gallery.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba kızlar listeye beni de ekler misiniz bayadır bu topiği takip ediyordum şükür güzel haberler vermek nasip oldu

Sat 21 Aralık bat 16 Ocak tı
Eki Görüntüle 3369087
Kuzum baya çizgi görünüyor yarın tekrar yap daha çok yeni
Kızlar bata 4 kaldı, son testim vardı karnım çok ağrımasına rağmen yaptım böyle çıktı, beş dakika sonra belirdi gölge. Ne umutlanabiliyorum ne de aklımdan çıkıyor (
Canım umudunu kaybetme lütfen her sabah yap yada 2 günde bir yap inşallah koyulaşır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…