Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adamlar bu sogukta gezse münasip olmayan yerlerinin içinde donuverecek zaten spermlerdışarısı buz gıbı vallahibalkona çıktım dondum resmen. regl sancılarım beni mahvetti bel karın bacak ne varsa çok kötüyüm valla bugün ben iptal

3 predictor aldım, 2 tane de prodoctor var evde offfff 5 test bana yetmezki Mecburen geç başlayacaz kuzu bakmaya 5 test benim dişimin kovuğuna yetmez böyle hiç eğlenceli değil
Ayyy Kız karnım yarılacak regl sancısından sende güldürünce iki büklüm kalıyorum ama cidden sana yetmeyebilir kuzum o zaman 5 gün kala takip edelim bu sefer geçendeyse öyle yapmıştık gerçi

Keşke öyle bişi olsa gün aşırı deniyoruz ya beyimizde bi havalar bi afralar bi tafralar. En azından çıkarıp çıkarıp kullanırdım. Çok yaratıcı fikirlerin var seni destekliyorum

Canım 5 gun kala erken gebelik testi yap bence cunku kaset testte 10 gun kala bu kadar erken gösterirmi bilemedim

Ayyy Kız karnım yarılacak regl sancısından sende güldürünce iki büklüm kalıyorum ama cidden sana yetmeyebilir kuzum o zaman 5 gün kala takip edelim bu sefer geçendeyse öyle yapmıştık gerçi
3 gün kaladan mı başlasak belki gecikir falan. Testbadiydik şimdi satbadi olduk senin batın ne zaman

Ah kuzumm ayaklarina termofor koy bende regl donemi yerlere yapisanlardanim cok iyi anliyorum seni.

3 gün kaladan mı başlasak belki gecikir falan. Testbadiydik şimdi satbadi olduk senin batın ne zaman
Ahahha kız satbadide olduk galiba benim sat 7subat ama yine bir gün erken gelebilir 6 7 Şubat dıyeyım ben ona

Keşke öyle bişi olsa gün aşırı deniyoruz ya beyimizde bi havalar bi afralar bi tafralar. En azından çıkarıp çıkarıp kullanırdım. Çok yaratıcı fikirlerin var seni destekliyorum
Benim gibi zeki insanlarla fikirleri cok ileri tasiyacagiz kiz tipta devrim bile yapariz biz. Dis macununa cisimi yapmisligim bile var neymis kopururse hamileymisim. Kopurmedi ve ben hamile degilim diye uzuldum. Bide uzuldum yani düşün diş macununa olan guvenimi

Çamaşır suyu da duymuştum onu da deneyelim

Aa olmadı bu ay tutturamadık. Benim batım 10 şubat Ama hiç üzülme senin batından itibaren test yapmaya başlar seni yalnız bırakmam
Tühhhh o zaman ben 5 gun kala baslarım sen benden önce baslamıs olursun o zamana kadar

Ay inşallah yaa ne güzel olur Ağzından bal damlıyor
İnsallah insallah bu arada bende Şubat topıgındede Burdada olucam demın tabloya adımı yazdırdım tabloyu görünce içim kıpır kıpır oldu orda bırsuru Hamiş emojisi belirecek orda

Kızlar ovulasyon testine bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_20240113_142854.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20240113_142259.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 33
Bende internette gördüm evde beyaz sirke vardı Allah affetsin geçen ay beyaz sirkeye çişimi yaptım köpürmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…