Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa ciddimisin. Hayirlisi olsun. Birer birer gittik benimde gelir belki bugun yarin. Masallah ki ikinizinde duzenli adetleriniz var ama gununu tutturuyosun.
Sağol canım senınde bebiş degılse regl erken gelir inslalah soru işaretlerin biter biran önce. Benim ilk gebelikteki belirtiler cok keskindi ben burdayım dıye bağırıyordu resmen ondanda ben olmayacağını tahmın etmıstım zaten. Hayırlsı artık napalım. Bu aradan şu duzenlı adet konusundada eyer fazla kilo varsa kilosunu atan ınsanların adetlerı düzene gırıyor yada pkos varsa duZelıyor dıye duydum aynı sekılde biraz fazla zayıf oluncada yumurtlama bıraz duzensız olabılıyormus kuzum senin duzensızlık varmı onu bılmıyorum da hanı biraz Sağlıklı kilo alırsan belki Sana faydası olur yağdan deilde daha cok kastan kilo alarak tartıda biraz artış görürsen olumlu olabilir senın için. Dıyetısyen desteğiyle kastan kilo alabilirsin yada kendınde yapabılırsın araştırarak .

Dayanırım aşkım Alıştım artık 😂😂Bu belirti mıdır bilmiyorum bugün 2 saatte bir uyandım çok huzursuz bir uyku oldu bu gece benim için hatırlıyorum eşim erken yatalım dedi 22.00 da yattım 12 de uyandım 2 de uyandım 4 te uyandım 6 da uyandım bir daha 9 da uyandım 😂😂
😂😂olabilir neden olmasın. Aslında yarın sabah yapsan varsa daha belirgin çıkacaktır

Kızlar bata 4 kaldı, son testim vardı karnım çok ağrımasına rağmen yaptım böyle çıktı, beş dakika sonra belirdi gölge. Ne umutlanabiliyorum ne de aklımdan çıkıyor :KK43:(

Eklentiler

• IMG_1251.jpeg
    IMG_1251.jpeg
    677,6 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_1252.jpeg
    IMG_1252.jpeg
    777,7 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar bata 4 kaldı, son testim vardı karnım çok ağrımasına rağmen yaptım böyle çıktı, beş dakika sonra belirdi gölge. Ne umutlanabiliyorum ne de aklımdan çıkıyor :KK43:(
Kuzum diğer yaptıklarına göre daha belirgin sanki

Korunmayı bıraktığın için de olabilir. Yumurtalar bunlar kim yaa diye tepki vermiş olabilir 😍😂 sigarayı yarın bırakıyorum hadi birlikte bırakalım 😍 eşimi aradım az önce sigarayı yarın bırakıyoruz dedim. Kim diyo dedi. Ben dedim dedim tmm dedi 🤣🤣🤣🤣🤣 inşallah gebesindir kuzu bu beklemene değmiştir Rabbim biliyor ya kalbimden geçen bu 😍
Ya Allah razi olsun kuzum 😊🤩 tam duzelmisti derken yine bozdu bilemedim ne hamileyiiiim ne kirmizi var bidaha ki aya koca da yok kaldim dimdizlak

Tahmini 31 Aralık geç yumurtlamam vardı yani 13 gün geçti üstünden. 7 gün gecikmem var. Ama umudum tükendi artık bu test hcg 10 bile ölçüyor olsa her türlü bu testte çıkardı diye düşünüyorum. Şimdi regl söktürücü ne yapmalıyım?
V Vavelya09
Canim adet sokturucu kendin birsey yapma ya ne olur ne olmaz senle ayniydik bak bugun cikmaz diye bende yapmadim 14. Gun kanda negatif cikip sonra hamile olanlar bile var her ihtimali dusunmek zorundayiz

X