Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
seninle aynıyız canım benimde 5 günüm kaldı 17.adet günüm bende pek belirti yok test mi yapsak acaba

kız valla doğru diyorsunda ne bilim ben hissederim zaten yumurtlamayı sadece takvime bakmadım valla ne testler ne takvimler doğru allahın işi biz nerden bilcez yumurtanın çatlayıp döllendiğini falan filan ay yapıcam galiba

Golge goruyor gibiyim artik gozum mu oyle gormek istiyor o yuzden difek negatif diyip attim kafamdan
Arkadaşım sen de jel kullanmıştın değil mi bu ay inş yanlış hatırlamıorumdur.Bu jel walla bi işe yaramadı bende de regli gördüm bugün.. Trendyola girip ürüne saydırasım var :)))) İçinde 4 tane daha kaldı bu dönemde de kullanır yine olmazsa birdaha böyle saçma sapan şeyler almamaya söz vericem kendime.

Yap bacım yap içimizi kurt kemireceğine yap gitsin tekse tek çiftse çift en azından hayali çizgi mi kurumamı diye tartışırız aksiyon olur şaka bi yana inşallah kopkoyu çift çizgi görürsün yap gitsin

Evet evet benim hayatim Benimde son iki gun kaldi test yaptim negatif galiba bendede ise yaramadi ama tedavi altindayiz bir umit denedik demen gibi 4 adette bende kaldi bir daha kullanirim ama siparis verirmiyim bir daha bilmiyorum

Evet evet benim hayatim Benimde son iki gun kaldi test yaptim negatif galiba bendede ise yaramadi ama tedavi altindayiz bir umit denedik demen gibi 4 adette bende kaldi bir daha kullanirim ama siparis verirmiyim bir daha bilmiyorum

senin hala ümit var canım inşallah senin tutmuştur.

Bana hiç boyuttan bahsetmedi ya bir sorun mu var acaba ben iki güne pik görürüm gibi

seninle aynıyız canım benimde 5 günüm kaldı 17.adet günüm bende pek belirti yok test mi yapsak acaba
benimde adete 5 gün var kızlar ama bu ay sürekli lekelenmelerim var 1 hafta önce lekelnmeyle birlikte parça gelmişti hatta anlam veremedim 3 gündür pembe kahve lekelenmem vardı bugünde daha koyu ve çamurumsu o yüzden bende gebelik ihtimali kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…