Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sağ kasık ağrım arttı bacağıma vuruyor akıntım baya oluyor uyku düzenim dusensizlesti ya çok uykum geliyor yada hiç gelmiyor ğogsumede ağrı giriyor çıkıyor test aldım yapacagim 5 gün gecikme var normaldede bu kadar gecikme olabiliyor hamile olabilirmiyim
Bende en az sizin kadar merak etmeye başladım lütfen test alıp yapın bizde rahatlayalım ☺️ 💕

@Vavelya09 BurcuYengec BurcuYengec Kızlar ben ilk kanımın sonucunu öğrendim hahahaha doktormuşum gibi aradım laboratuvarı 39 çıkmış tekrar çalışılması istenmiş üzerinde.. Neyse yavrum 8 Ocak gecesinden 9 Ocak sabahına 25 ten 39 a çıkarmış inşallah ertesi gün de 50 lere çıkarttıysa kendini düzgün artmış demektir. Bugün ki sonuç bakalım kaç çıkacak :KK15:
aaa hadi gözün aydın canım artmış bugünkide daha çok artar inşalah dedeftif oldun valla kan sınucunu öğrenicem diye :KK70:

@Vavelya09 BurcuYengec BurcuYengec Kızlar ben ilk kanımın sonucunu öğrendim hahahaha doktormuşum gibi aradım laboratuvarı 39 çıkmış tekrar çalışılması istenmiş üzerinde.. Neyse yavrum 8 Ocak gecesinden 9 Ocak sabahına 25 ten 39 a çıkarmış inşallah ertesi gün de 50 lere çıkarttıysa kendini düzgün artmış demektir. Bugün ki sonuç bakalım kaç çıkacak :KK15:
Hajhahajahah kız resmen doktorum ben diye mi aradın valla pes 😂 ama artış iyi bugün dahada iyi çıkar bak gör

Kızlar benim dünkü sonuçta çıkmış
Pzrtsi verdiğim 120.44
Perşembe verdiğim 449.62
Bence gayet güzel artmış şükürler olsun 🤲
IMG_20240112_144600.jpg

kızlar bugün 5.gün kaldı regliye kesin çıkarmı sizde test alsam diyorum
Canım eyer erken yumurtladıysan döllenmede olmuşa cıkabılır cok cok silik bişeyler baktın çıkmadı 3 gun kala tekrarlarsın yada regli beklersin

Canım eyer erken yumurtladıysan döllenmede olmuşa cıkabılır cok cok silik bişeyler baktın çıkmadı 3 gun kala tekrarlarsın yada regli beklersin
erken yumurtlama oldugunu hiç sanmıyorum canım yumurtlama zamanı agrım olur hisseetim takvimde aynı tarihi gösterdi 2.3.yumurtlama günümdü bence işte

kızlar benimde 5 gün var adetime.Dün test yaptım negatif çıktı. Ama çok garip bacaklarımda ağrı ve uyuşma var ve alt tarafımda garip bi baskı gibi birşey var. 3 Ocakta çatlama oldu ve değerlendirdik. Sizce hamilelik belirtisi midir?

Kızlar benim dünkü sonuçta çıkmış
Pzrtsi verdiğim 120.44
Perşembe verdiğim 449.62
Bence gayet güzel artmış şükürler olsun 🤲
Eki Görüntüle 3368629
Maşallah sana maşallah kırk bir kere. Gayet iyi kuzum nazarlardan korusun Allah senin ilk doktor kontrolün ne zamandı aldın dimi randevunu?

kızlar benimde 5 gün var adetime.Dün test yaptım negatif çıktı. Ama çok garip bacaklarımda ağrı ve uyuşma var ve alt tarafımda garip bi baskı gibi birşey var. 3 Ocakta çatlama oldu ve değerlendirdik. Sizce hamilelik belirtisi midir?
Valla her şey mümkün kuzum bence 3 gün kala bir daha yap. İnşallah güzel haberler alırsın :KK200:

aaa çıkarmı dersin canım 3.yumurtlama sanırım bugün 9.gün oluyor yok adetim çok düzensiz değil geç dölllenmde falan bende olmaz
Geç döllenme in adet düzeniyle alakası yok diye biliyorum tamamen yumurtlamaya alakalı geç yumurtladıysan ve ilişki düzenli olduysa geç döllenme olur benimde reglilerim çok düzenlidir ama herzaman aynı zamanda yumurtlamıyorum oğluma hamile kaldığımda regliye 1 hafta kala hamile kalmıştım mesela yani bu uygulamalardaki yumurtlama günleri herkese uygun değil bence sadece uygulamaya bakarak yumurtladığını sanıp sadece o günleri değerlendirip yıllarca bebek sahibi olamayanlar var ne yazıkki
Şimdi bunuda niye anlattım 😂 ben buraya niye çıktım nasıl çıktım 😂
Yani öyle işte kuzum anladın sen beni 🤭 yap gitsin bi test

X