Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tam yeniden test yapacaktım, adetim başlamış. 30u yunurtlama günüydü 13. Günde başladı adetim. Bu ay da nasip olmadı. Zaten hiç belirtim de yoktu ama umut işte…
Belirti olmayınca bendede umut kalmadı bu ay. 14 Ocak regl günüm adet bekliyorum bende. Hayırlısı olsun hakkimızda insallah canım

Canım eğer 31 aralıktaki yumurtlamaya göre kaset test erken olabilir pazarı bekle bence ona göre net olur. Olur ya da olmaz bunu düşünme çok. Hayırlısı bizim için. Ben pazar günü test yapıcam çıkmazsa haftaya perşembe ya da cuma hastaneye giderim kan için
Evet pazar bitane daha yapabilirim aslinda canim hazir esimde evdeyken. Bakalim bizim adetler testleri bekleyecekmi gelecekmi gorecegiz

son durum dongu 35. Gun catlama 12. Gun itibari ile suan hala yok birsey.

O 38 gün süren ay ben 23. Günde doktora gitmiştim yumurtan 16mm demişti muhtemelen o ay yumurta geç gelişti pik oldu. Ama bu ay gördüm gözlerimle gördüm piki 😂😂😂 yumurta 12-14 gün içinde atılırmış bakalım en geç pazar adet olurum inşallah
Sen pik gordukten sonra takip ettinmi ikinci yumurtlama olup o dollenmiste olabilir

Kızlar ovulasyon testi olarak ne önerirsiniz?
canım trendyolda freely nin 5li seti var 53 tl ydi galiba. Ben 15 20 tane alıyorum kargo bedava olsun diye. Hem kaliteli ve net pik çıkartıo hem de memnunum. Bir gebenin günlüğü ve innovita sakın alma pikler silik çıkıyor anlaşılmıyor ve strip kağıt olduğu için çişlenio eller falan :). Laboquickde güzel ama az pahalı freely daha iyi bence

Kızlar yaptığım istatistikler yetmedi bir gebenin günlüğünü de daraltmayı başardım 😂😂😂 yumurtlamadan 13 gün sonra ne demek? Çatlamayı 1 say demek. Çatlamayı 1 sayarsam bugün 12. Gün. Daha 13 olacak ama kandan görülebilecek. İdrara düşmesi ohooo ölme eşşeğim ölme o zaman V Vavelya09 H hawaii Z zesamu93

Eklentiler

• F51E6332-94EB-4396-B635-EBAEABA8C064.jpeg
    F51E6332-94EB-4396-B635-EBAEABA8C064.jpeg
    188,4 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar yaptığım istatistikler yetmedi bir gebenin günlüğünü de daraltmayı başardım 😂😂😂 yumurtlamadan 13 gün sonra ne demek? Çatlamayı 1 say demek. Çatlamayı 1 sayarsam bugün 12. Gün. Daha 13 olacak ama kandan görülebilecek. İdrara düşmesi ohooo ölme eşşeğim ölme o zaman V Vavelya09 H hawaii Z zesamu93
Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır canım🤗

Bak benim teorime geldin yine. Kandan idrara 3 4 gunde geciyormus ettimi sana yine 16. Gun 😅

canım trendyolda freely nin 5li seti var 53 tl ydi galiba. Ben 15 20 tane alıyorum kargo bedava olsun diye. Hem kaliteli ve net pik çıkartıo hem de memnunum. Bir gebenin günlüğü ve innovita sakın alma pikler silik çıkıyor anlaşılmıyor ve strip kağıt olduğu için çişlenio eller falan :). Laboquickde güzel ama az pahalı freely daha iyi bence
Canım erken gebelik testi olanındanmı alıuosun? İçinden pembe kapaklı mı bılıyor mavi kapaklımı? Ben erken gebelik testi olanını aldım ama içinden pembe kapaklı olanı çıktı mavi kapaklı olanı daha kaliteliymiş ben anlamadım neden aynı ürünü Farklı iki renkte satıyorlar acaba

X