Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen ginness rekorlar kitabına dünyanın en hızlı test yapanı olarak gırebilirsin testbadim bükemedigim bileği öperim vallahi bence senın reglin biraz geç olacak geçende regl gunlerını atmıştın ya. Ay olarak bı kaç ay atmıştın. sankı günler cok degısken gibiydi aylık regl günlerin

O 38 gün süren ay ben 23. Günde doktora gitmiştim yumurtan 16mm demişti muhtemelen o ay yumurta geç gelişti pik oldu. Ama bu ay gördüm gözlerimle gördüm piki yumurta 12-14 gün içinde atılırmış bakalım en geç pazar adet olurum inşallah

İnsallah canım benimde tam pazar gününü gösterıyor pazartesı yepyeni bir sayfa oluyor

Takip etmesek çoktan gelmişti sayılı gün çabuk geçmiyor kim söylemiş o yalanı
Sayılının böyle sor gectı saymadan Şafak nasıl atacaktı bilmiyorum biz bidahakı ay tam gaz hazırlığa devam edelim ama düyt ve spora yönelelim kafamız dagılır en azından

Allaha şükür tek elle tutulur şey sağlığımız yerinde reglimiz düzenli. Bu ay olmazsa birdahaki aya umut var diye diye kendimi oyalıyorum ben de. Üzülen kafadan çıktım yeni bir dönem var önümde kocamann daha iyi değerlendiririm bu sefer diye içime Pollyannacılık oynuyorum

Cok şükür gercektende Sağlıklı olmak tesellimiz

Tekrar çalışmışlar ve onaylamışlar 42 olmuş beta 9 ocakta bakalım bugün ki sonuç kaç çıkacak

Canım eğer 31 aralıktaki yumurtlamaya göre kaset test erken olabilir pazarı bekle bence ona göre net olur. Olur ya da olmaz bunu düşünme çok. Hayırlısı bizim için. Ben pazar günü test yapıcam çıkmazsa haftaya perşembe ya da cuma hastaneye giderim kan için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…