Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
AA sizde o kadar uyku mu yaptı ne güzel keşke bende uyusam hiç aram yok uykuyla hep böyleydim.. sizin bebiş ne kadarlık
Ya evet benim gebeliklerimde böyle oluyor acayip uyku hali ve halsizlik oluyor ama bu sefer uyumaya fırsatım yok malesef oğluşum 14 aylık teyzesi bu ara uyku düzeni şaştı gece elli sefer kalkıyo malesef tabi birde 12 yaşına giricek olan kızçem var onunda okulu ödevi sabah erken kalkıyorum beslenme şu bu derken yoruluyorum tabi şükürler olsun bunlar tatlı yorgunluklar Rabbim herkese nasip etsin saplıklı olsunlarda yorgunluklar geçer

kuşum sen yazınca senin sonuç çıktı sanıyorum yaayok mu halaa
Hahahah yılan hikayesine döndü benim kan yok aşkım hala yok... Bu akşam gebeliğimi öğrendiğim yere gidip kan vereceğim. 4 gün geçmiş oluyor hem belki 3 lü hanelere gelmiş olur hafta sonunu biraz rahat geçiririm.

O minnoşlara da sana da maşallah. Allah üçünü de sana bağışlasın inşallah ben de iş yerinde uyudum uyuyacağım ama sorsan sabah saat 6 da ayağa dikiliyorum

Evet öyle tabi hayırlısıyla doğsun bebişlerimiz mide bulantınız var mı peki

olsun kuşum sonuç süper olucak inşallah ne 3 hanes, direk 4 hane çıkacaksın bak görr

Tebrikler saglıkla kucağına al inşallah kuzum

Hayırlısı olsun bebeğim sabrına ve umutlu olmana cok mutlu oldum 3 gun daha olmazsan yine tekrarlarsın dediğin gibi

Hayırlı olsun var basbaya canım saglıkla ilerlesin inşallah

Kızçelerim bugün itibariyle adetime tam iki gün var hiç kasık agrım yok 14 ü adet günüm ama bir gün erken yada gec olduğum için 13 14 ve15 Ocak kritik günler 15ide dahil 15 ine kadar regl gelmezse belki bişeyler vardır dıye umut Etmeye başlayacağım bekliyorum bakalım bana bir dirayet geldi normaldeki ben olsam durmadan test yapardım bu sefer 5 gun kala yaptım bidaha yapmadım kendıme şaşırıyorum

O minnoşlara da sana da maşallah. Allah üçünü de sana bağışlasın inşallah ben de iş yerinde uyudum uyuyacağım ama sorsan sabah saat 6 da ayağa dikiliyorum
Canım benim ne güzel dua ettin Allah razı olsun evlat sevgisi çok başka ya Allah'ım dileyen herkese yaşatsın ama varya ne kadar çocuğun olursa olsun her hamilelik bambaşka heyecan yani şuan mesela o kadar heyecanlıyım kaygılıyım ki sanki ilk gebeliğim gibi eminimki bir çok anneninde öyledir birde rüyamda ikiz gördüm Allah'ım nasip ederse çok sevinirim Uykunun tadını çıkar bak söylüyorum sana hele hamileyken bol bol uyu sonrasında bi 2 sene uykusuz kalıcaksın

Evet öyle tabi hayırlısıyla doğsun bebişlerimiz mide bulantınız var mı peki
Amiiinnn canım benim inşallah
Mide bulantım şimdilik yok ay inşallah da olmaz en kötüsü o çünkü sadece ayaklarım inanılmaz soğuk bir türlü ısınmıyor kombi 50 de yanıyo ama ben üşüyorum

Kızlar sağ kasık ağrım arttı bacağıma vuruyor akıntım baya oluyor uyku düzenim dusensizlesti ya çok uykum geliyor yada hiç gelmiyor ğogsumede ağrı giriyor çıkıyor test aldım yapacagim 5 gün gecikme var normaldede bu kadar gecikme olabiliyor hamile olabilirmiyim

Testim ne zaman pozitife döner deneyi yapıyom
Hahhaha kaç gündür görüyorum bişey denicem diyosun acaba dedim ne denicek
Hani şu evde yapılan testler varya limon çamaşır suyu falan öyle sandım kendimde denemiştim hepsini çünkü hahhahah iyi çarpılmadım onları yaparken

Haktan hayırlısı kuzum bende eşime şimdiden sinyal verıyorum yeni yumurtlama günlerine hazırlıklı ol dıyorum benim kırmızılarda 2 güne gelecek haber verıyor vücut bana yavaştan yavaştanama yinede Allah bilir bakalım ne olacak 15 ise dahil 15 ine kadar regl gelmeZse şüphelenebilirim belki bişeylerden

Benim basindan beri en guclu suphelerim olan sensin. Nedense hep oyle hissettim bende bilmiyorum. Boyle oldugunda nadir yanilirim ama hersey olabilir tabi testini merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…