Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım aslında yaşada baakmaksızın bebek düşünüldüğü dakika kontroller şart

omepaq10 omega3 içiyor canım sperm kalitesi için doktor verdi bende yutuyorum bagısıklıgı güclendiriyormus her gece yatmadan 1 kapsül

Valla psikoloji kalmadı hiç birimizde

Tabi canım hiç umutsuzluğum yok Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur vardır bir hayır be kuzu illa ki. Ama senin güzel haberini alacaz

benim de 2. evliliğim bu arada. En azından bir yavrun varmış canım buna şükür bende o da yok :)Umarım çok yollarını gözletmeden gelir bebişlerimiz
inşallah kuzucummm allah herkese tattırsın o duyguyu evet bi oğlum var allahım uzun ömürler versin herkesin evlatlarına benim var ama eşimin ilk evliliği onun yok oda çok istiyor inşallah olurr hepimizinn isteyen herkesinn

Kuzum ben catlamanin ertesi gunu 1. Gun sayip bugun 11. Gunde olmama ragmen erken diye yapmadim bat gelmeden hatta bat gecmeden kesin kaniya varma. Ustelik sabah ilk idrarla da yapmiyorsun sen erken olunca hcg konsantrasyonunu illaki etkiler.

Hakıında. Hayırlısı olsun canım Şubat topıgınde buluşuruz cok çok Bende geliyorum iki güne kırmızlar gelirse önümüzdeki aya bakacağız artık nasip kısmet.
Sen gebe kal da ayrılığımız bu sebepten olsun kuzum aynen öyle üzülmeye gerek yok alıştık zaten bünye kaldırıyor çılgınlar gibi diyet + spor beni bekliyor

Bugün de kaset test yaptım , her ay hobim oldu:)
Böyle hayal meyal bi çizgi görüp içten içe sevinmek.. sonu kırmızı olsa da :)

Eklentiler

• IMG_0945.jpeg
    682,9 KB · Görüntüleme: 57
Aaaaa geçmiş olsun allah bida göstermesin sağlıklı gebelik olsun üzme kendini asla

Kuzum ben catlamanin ertesi gunu 1. Gun sayip bugun 11. Gunde olmama ragmen erken diye yapmadim bat gelmeden hatta bat gecmeden kesin kaniya varma. Ustelik sabah ilk idrarla da yapmiyorsun sen erken olunca hcg konsantrasyonunu illaki etkiler.
Burdan bi kız benim saydığım günde çift çizgiyi gördü ya ben onu baz aldım aslında. Cumartesi batım. Bakalım batıyo muyuz çıkıyo muyuz

Hadi insallah varsa ogrenelim hemen. Yarin sabahi iple cekiyorum. Regl olabilirim. Test negatif cikabilir. Test pozitif cikip kosarak kan verebilirim. Hersey olabilir
Bı pozıtıf çıksın senin sonuç o kadar mutlu olurum ki günüme renk gelir cunku cok ikilemde kaldın sonu vuslat olur insallah

Canım çatlamanın ertesi günü bir sayacaksın

Burdan bi kız benim saydığım günde çift çizgiyi gördü ya ben onu baz aldım aslında. Cumartesi batım. Bakalım batıyo muyuz çıkıyo muyuz
Kiz bat 4 gun gecip negatif cikip tekrar bat 6 gun sonra anca pozitife donenleri neden baz almiyorsun kendine benimde hep yakin arkadaslarim bat gelmeden ogrendi ama kiz belki reglden hemen sonra yumurtladi hamile kaldi onunla benim bir olmaz ki.

Sen gebe kal da ayrılığımız bu sebepten olsun kuzum aynen öyle üzülmeye gerek yok alıştık zaten bünye kaldırıyor çılgınlar gibi diyet + spor beni bekliyor
Ayy canımsınn amin inşallah kuzucum aynen bende bugün aşırı kararlıyım hiç kaçamak yapmadım bugün hedef koydum Ocak ayının bıtmesıne 20 gun var 20 günde en az 4 kılo gidecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…