Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu testin markasi nedir.. t de grilesme var.. ben de illa gorurum..gormek istedigimden
Freely kaset test canım bu, dünde freely erken gebelik yapmıştım ama olsaydı bugün bir tık daha koyu olması gerekirdi sanki.

Eklentiler

• IMG_0678.jpeg
    IMG_0678.jpeg
    92,3 KB · Görüntüleme: 56
Ay insallah kuzum tanimasan bile baskasi adina empati yapip sevinebilecek kadar guzel kalbin var Rabbim sana misliyle versin insallah butun guzellikleri 🥰
Canım benım o senin kalbinin guzellıgın cok sagol 🥹 ağlatacaksın beni gözlerim doldu amin inşallah canım cümlemize versin tüm güzellikleri 🤲

Canım benım o senin kalbinin guzellıgın cok sagol 🥹 ağlatacaksın beni gözlerim doldu amin inşallah canım cümlemize versin tüm güzellikleri 🤲
Zaten bende regl mi olcam hamilemiyim derken hormonlarda coştu. Aglamaya basliyorum sonra duygusallik hamilelikten mi acaba diye guluyorum sonra tekrar regl de olsam duygusallasiyorum ondan degildir diye yine agliyorum deli gibi oldum 😂😂

Zaten bende regl mi olcam hamilemiyim derken hormonlarda coştu. Aglamaya basliyorum sonra duygusallik hamilelikten mi acaba diye guluyorum sonra tekrar regl de olsam duygusallasiyorum ondan degildir diye yine agliyorum deli gibi oldum 😂😂
Ahaha bunuda gebelik belirtisine bağlıyoruz demin diyecektım bende acaba duygusallık belirti olabilirmi diye😂😂 5 dakka önce ağlamaklı 5 dakka sonra gülmeli bende bide ani parlama oluyor ya bazen periler bazen de iyi saatte olsunlar geliyor tövbe tövbe😀

X