Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim ilk hafta lekelenme oldu 35.gun yani iki gün önce regl oldum ama oldum mu belli değil sökülmesi nedense acaba rahimde kalınlaşma olmadı mı diye tereddüt ettim
Kuzu olabilir herkeste aynı olmaz gebelik haftasına göre değişir. Benim 8haftalıktı baya bekledim betanın inmesini 20binlerdeydi en son

Rabbim çifter çifter göstersin bize şu adet bitsin de hemen başlayayım ben de çalışmaya. Inovvita Ovü testi aldım bakalım Bi de onla deneyecegim
Ben yapmayacam artık belki bu aydaki gibi çok şiddetli ağrı yaşarsam tek günlük denerim. Öbür türlü bugün mü yarın mı daha fazla strese giriyorum kuzu

Kuzu olabilir herkeste aynı olmaz gebelik haftasına göre değişir. Benim 8haftalıktı baya bekledim betanın inmesini 20binlerdeydi en son
Benim de 8 haftaydı... Ahh canım kuşum minik minik kolları bacakları vardı... Yerlesememis yavrum kalbi durdu maalesef.
Rabbim hicbirimize yaşamasın beterlerinden saklasın...

Nolacaksa olsun diye kendimi temizlige verdim hem yoruluyorum hem aklima gelmiyor tepelerde perde bile astim Allah omur verdiyse tutunur dusmez bebis napalim hareket edince de regl gelecekse gelir
Kuzu ona hiç bakmıyo ben hergün 40dk kardiyo çalışıyorum. Öyle hafif de değil epey ağır kan ter içinde kalıyorum. Nasibi varsa tutunur kuzu düşmesi öyle kolay değil demişti doktorum. Millet düşürmek için merdivenlerden yuvarlanıyor yine düşmüyor demişti

Benim de 8 haftaydı... Ahh canım kuşum minik minik kolları bacakları vardı... Yerlesememis yavrum kalbi durdu maalesef.
Rabbim hicbirimize yaşamasın beterlerinden saklasın...
Aynı şeyleri yaşamışız benimkinin de kalbi durdu beslenememiş kanım pıhtılaşıyormuş. İnşallah yeni geleni çok sağlılıklı ve çok şanslı olacak annesi 😍

Kuzu ona hiç bakmıyo ben hergün 40dk kardiyo çalışıyorum. Öyle hafif de değil epey ağır kan ter içinde kalıyorum. Nasibi varsa tutunur kuzu düşmesi öyle kolay değil demişti doktorum. Millet düşürmek için merdivenlerden yuvarlanıyor yine düşmüyor demişti
Bugün bir doktoru dinledim. O da aynı şeyi söylüyor. Yaşayacaksan yaşar diyor nasip kısmet

selam kızlar bayadır yoktum regliye 7 gün kaldı test perileri geliyor pek umudum yok belirtimde yok

Yaa. Bende plates yapiyordum deneme zamanlari birakiyordum abuk sabuk hareketler yapmamayim diye aslinda ona da devam edebilirim. Ilk zamanlar son 2 hafta firsat buldukca yatiyordum sanki cocuk ucunda da dusecek gibi

hamiş kızlar akıntı durumunuz nasıl benim bu ay sanki yumurtlamadan beri hep var gibi sizde durumlar nasıl

Yaa. Bende plates yapiyordum deneme zamanlari birakiyordum abuk sabuk hareketler yapmamayim diye aslinda ona da devam edebilirim. Ilk zamanlar son 2 hafta firsat buldukca yatiyordum sanki cocuk ucunda da dusecek gibi
Normal yaşantımıza devam etmek lazım aslında. Kafadan çıkarmak da gerek de işte o çok zor

Bu ay öyle denedik bakalım ne olacak. Ayrıca tam şimdi test yaptım kalbim gibi yine temiz 😂😂 @zesamu93
Ben de neler yiyorum ya
Sabahları pekmez
Ceviz-badem
Muz -avokado
Haftada en az bir kez balık
Sabah akşam soğan kürü
Akşamları sarımsak yutma
Ne ararsan var
Şimdiden kasıklarımda ağrılar başladı daha yumurtlamaya var ya üşüttüm ya da bu yediklerimden dolayı yumurtlarım kıpırdanmaya başladı bilmiyorum😂

X