Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aslında bunun 5 bin lirası falan doğum teminat ücreti. Bulunduğunuz ilde devlet hastanesine erişim çok kolay değilse gebelik olmasa bile işinize yarar bence çünkü gerçekten bu süreçte normal kadın doğum muayenesine bile gitsek yarı ücreti muayeneye gidiyor. Bize çok mantıklı geldiği için yaptırmak istedik. Fakültede hoca ücreti ödeyip hocaya da gittim ama yine de muayene 5 dakika sürdü :KK43: geçen gün özele gittim 40 dakika sürdü
hiç anlamıyorum ben bu işlerden ya 2 senede 1 doktora gittiğimden :KK70: Anlaşmalı hastanede gebelik harici kadın doğuma gidebiliyorsun sanırım değil mi doğum teminatın olsun olmasın? doğru tabii teminat olmasa bile her türlü avantajlı oluyor. Belki kadın doğumda takip edilmesi gereken bir süreç olacak. Ya da diğer polikinlikler içinde geçerli tabi.

Anladım canım valla bu ay da olmazsa eşime diyeceğim bir gitsin ürolojiye. Erkekleri teste göndermeye ikna etmek bile zor. Ben gidiyorum dr rahim temiz yumurtalıklar iyi değerlerin iyi diyip gönderiyor
Zaten kadındaki problemler kolay çözülüyo erkektekilerin çözümü çok zor. Ben evlenir evlenmez hadi bakalım deyip götürdüm doktora. İyi ki de götürmüşüm. Bizim çocuğumuzun olması imkansızmış. Eşim ameliyat oldu 5. Ayında gebe kaldıydım

hiç anlamıyorum ben bu işlerden ya 2 senede 1 doktora gittiğimden :KK70: Anlaşmalı hastanede gebelik harici kadın doğuma gidebiliyorsun sanırım değil mi doğum teminatın olsun olmasın? doğru tabii teminat olmasa bile her türlü avantajlı oluyor. Belki kadın doğumda takip edilmesi gereken bir süreç olacak. Ya da diğer polikinlikler içinde geçerli tabi.
Ben de 2 senede bir giderdim ama malesef üzücü bi süreç yaşadığım için doktor doktor gezer oldum. Bu süreç için faydası dokunur inşallah sana da. Çok güzel haberler alıp güzel şeyler için kullanmak nasip olsun inşallah hepimize :)

Evett kızlar az önce regl oldum ama anlamadım bişey var 28 i pik 30 u çatlamaydi catlamadan 11 gün geçti daha yani tam 14 gün olmadan adet oldum niye acaba 😔 olabiliyor demekki böyle erken
Ben hep çatlamanın 12.-13.gününde adet oluyorum

Zaten kadındaki problemler kolay çözülüyo erkektekilerin çözümü çok zor. Ben evlenir evlenmez hadi bakalım deyip götürdüm doktora. İyi ki de götürmüşüm. Bizim çocuğumuzun olması imkansızmış. Eşim ameliyat oldu 5. Ayında gebe kaldıydım
Ben de bir kere gebelik oluştu ya götüremem onu çok zor sıkıntı yok bende olsa gebe kalamazdın der durur ama bakalım nasip işte . Nasip kısmet diyoruz da kontrollere gitmek önemli bence.

Ben de bir kere gebelik oluştu ya götüremem onu çok zor sıkıntı yok bende olsa gebe kalamazdın der durur ama bakalım nasip işte . Nasip kısmet diyoruz da kontrollere gitmek önemli bence.
Bizim geçen ay bi arkadaş gebe kaldı betası 17.000 lerdeydi bebeği düşürdü. Kocası sperm verdi meğer morfolojisi 0mış. Doktor eşin bu şekilde devamlı düşük yapar demiş

X