Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kiz testte silik cikti ve sen hala belirti mi ariyorsun yapsana bitane daha

A testler aynı değil ama benimki farklı görünüyordu. Ama ben gölge görüyorum ya yok mu ki emin misin
Ya benim reglim 3 ocaktı 4 gün geçti yani ama geç yumurtladım diye doktor 9 ocaktan önce test yapma dedi, erken test diye yapayım dedim mal gibi yaptım üzüldüm yine her ay yeminler edip yine yapıyorum şunu

Kiz bata 1 hafta kala diyete mi basladin guzel beslen
ben diyete başlayınca güzel besleniyorum onu dışında feysfood aburcubura abaniyorum Şuan llistemdeki sağlıklı şeyler var sağlıklı kuruyemisler bademler sütler salatalar doğal folik asitler ben ilk hamileligimde 10 kilo verdikten sonra hamile kaldım diyetten sonra hatta doktor çok doğru bisey yapmışsın ben hastalarıma hamile kalmak istiyorsan fazla kilonu at gel diyorum dedi

Bencede canim katiliyorum kimsenin bir baskasiyla negatif anlamda kendini kiyaslamamasi lazim ama pozitif anlamda kiyaslayabiliriz bence. Onda bu belirti var bende de var hamilemiyim acabalari seviyorum ben

Oo bilincli diyetse guzel tabiki kuzum bende de istah patlamasi var suan hem herseyi canim istiyor ama midem bulandigi icin birsey yiyemiyorum ne garip insanim anlamadim

Canim burası herkese açık bi platform ben belki o yazının içindeki belirtileri yaşayan birileri varsa umut olur diye paylaştım hamilelik belirtisi varsa umudu kırılsın üzülsün diye değil yada kafasında karmaşıklık varsa belki biraz giderir diye yoksa bende katılıyorum belirtilerin kisiye göre değiştiğini ve öznel oldugunu.

Bencede canim katiliyorum kimsenin bir baskasiyla negatif anlamda kendini kiyaslamamasi lazim ama pozitif anlamda kiyaslayabiliriz bence. Onda bu belirti var bende de var hamilemiyim acabalari seviyorum ben
Aynen bencede pozitif kıyaslama önemli olan ben demin okuduğumda pozitif yönlerini kiyasladim kendime göre olanları burda başkalarına kendine gore pozitif olan belirtileri kıyas yapıp ta biraz rahatlar diye dusundum

Aa bende oyle surekli tuvalete tasiniyorum iki gundur agrilara ragmen regl de olamadim ama bazen belirti olup olup sonra regl oluyorum umutlanamiyorumda yarin sabah bitane daha mi erken gebelik testi yapsam
Benim önerim bir erken gebelik testi yapın birde farklı marka normal kaset test yapın ayrıca çok koyu idrar ile yapın ben erken gebelik testini açık ile yaptım çok silik çıktı normal testi koyu sarı idrar la yapınca koyu çizgi anında çıktı

Aynen bencede pozitif kıyaslama önemli olan ben demin okuduğumda pozitif yönlerini kiyasladim kendime göre olanları burda başkalarına kendine gore pozitif olan belirtileri kıyas yapıp ta biraz rahatlar diye dusundum
Iyi yaptin kuzum zaten dolanip duruyoruz bircogumuz belirtiler yazan her sayfayi okuyup umut oluyor. Orda yazan 10 tane belirtiden birini bile yasasa insan yinede umut oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…