Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umutlanmak istemiyom bitanem 1 kere daha byle silik çıkmıştı olmamıştı üzmek istemiyorum o yüzden bı kaç gün bekleyip hastaneye gitcem test bozuk çıkabiliyor biliyorsunuz
Bence sende biseyler var bende kimsenin umudunu bosa yukseltmek istemem ama bu sitede kime oyle hissettiysem hamileymisim kizlar diye geldi.

Benim önerim bir erken gebelik testi yapın birde farklı marka normal kaset test yapın ayrıca çok koyu idrar ile yapın ben erken gebelik testini açık ile yaptım çok silik çıktı normal testi koyu sarı idrar la yapınca koyu çizgi anında çıktı
Carsamba gunu ikinci catlama uzerinden 11 gun gecmis olacak reglim de 2 3 gun gecmis oluyor o zamana kadar olmazsam yapacagim yoksa da yeteri kadar bekliyorum regl gelir zaten

Kiz testte silik cikti ve sen hala belirti mi ariyorsun yapsana bitane daha 😍😍
Bencede silik çizgi olunca ilk akla gelen düşük seviyede yavaş yavaş artan beta hcg hormonu geliyor. Aklıma yada daha yeni artmaya başlamış olan beta hcg🤗🤗

Ben hamilelikten önce hepsini hallettim ama ne hikmetse bütün dolgular kanal tedavi yaptirdigim yerler zonkladi resmen. Şimdilerde yavaş yavaş azalıyor. Bir de son aylara doğru dişlerde çürük oluşabiliyor. İlk çürüğüm ilk çocuğumda,ikinci çürüğüm ikinci çocuğumda oldu. Her gelen çocuk geride bir çürük bırakıyor elhamdülillah 😂 onlar sağlıklı gelsinler giden bir diş olsun 🤩

Bak bu doğru 20 lık dişi olan çektirsin en zoru o ameliyattan farksız.

Kızlar benim gecen yıl hamileliğimde yaşadıgım bi problemdi. Diş dibinde apse vardı sivilce gibi şiş duruyordu. Cok agrım yoktu hafif belirti verirdi ama 20 lik cıkaroyordum o die dusunurdum. Bu arada 20 lik agrısı cekmeden cıkardım sanırım hamileyken😂 eniştem diş hekimi o baktı iyi apse dısarı veriyor dedi dogumdan sonra hallet bekle dedi. Sonra tabi doğurdum kordon kazası oldu bebegimi kaybettim diş olayı aklımdan tamamen cıkmış. Gecenlerde yazmıştım muhteşem diş agrım var diye. Ben 20 lik zannederken megersem o hamileyken dısarı apse veren dişimmiş. Dibi apse yapmıs ( korunmayı bırakınca yüce rabbim hallet dişini öyle gel dedi sanırım 🙈🙈) hemen cektirdim agzımda çıkan tek 20 likte o tarafımdaki 20 lik destek ekip olarak gelmiş sanırım 🙈🙈🙈 yoksa çekilen dişin yanında 1 diş kalcaktı ee implant için falan da en az 6 ay diyolar. Ben bunu belirti olarak aldım kendime 😂😂
Bu arada 2 gündür bayagı bi goguslerde dolgunluk var şişti tabiri caizse. Yüne dejavu oldum gecen yıl hamileliğimin basında da boyle olmuştu(bazen adet gormeden oluyor ama her seferinde değil tabi) ama hamileyken şişmişti goguslerim hatta iç çamasırı almıstım yani ilk aylarda. Doğuma kadar daha napıcam şişcek derken ben o iç çamasırıyla dogurdum bütün kiloyu ilk ay aldım resmen o kısımda. Tabi Hassasiyet ilk aydan sonra başlamıştı.

Oo bilincli diyetse guzel tabiki kuzum bende de istah patlamasi var suan hem herseyi canim istiyor ama midem bulandigi icin birsey yiyemiyorum ne garip insanim anlamadim
Bendede patlama oldu bedelini de ödedim 6 kiloyla yeni yıla giriş yaptım 2023 un son 3 ayını yemek yiyerek geçirdim 😄

Bendede patlama oldu bedelini de ödedim 6 kiloyla yeni yıla giriş yaptım 2023 un son 3 ayını yemek yiyerek geçirdim 😄
Bosver kilo dedigin nedir olmadi bebis dogunca pesinden kostururken verirsin ne olacak 😄Karnim gurul gurul kuzum yanimdaki duyuyor her sesi bardaktan bardaga su bosaltir gibi acayipte bulantim var bende yatacagim biraz sanirim. Gelecekse gelse regl de artik hic olmazsa ilac icerim.

Bence sende biseyler var bende kimsenin umudunu bosa yukseltmek istemem ama bu sitede kime oyle hissettiysem hamileymisim kizlar diye geldi.
Bana da hisset bana da ne sat belli ne BAT 😂 test yapsam neye göre yapacağım ... Ovulasyon pik olsun diye umut ediyorum olursa test yapacagim diye ama o da gittikçe siliklesti 😂😂😂

X