Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belkide haberci ruyadır ben de kendımı hamıle görüp hamıle kalmıştıM😊😊
Olabilir canim kimyasal gebeligim bayrama gelmisti uzak bir yere gitmistik mahrumiyet bolgesi adetin 1 hafta gecikti test falan bulamadim dua edip uyumustum Allahim hamileysem goster ruyamda diye bir erkek cocuk gormustum yanima gelmek istiyor gelemiyordu meger hamileymisim hakikaten ama kimyasalmis gitti.

Bak o dedıgın dogru canım vajınal enfeksiyonu olanlarda dırek engel cunku doktora gıdıp ılac kullanıp ılac bıter bıtmez hamıle kalan birine şahit oldum ben burda kadınlar kulubunde senınkı hangı tur enfeksıyon bılmıyorum da vajinal var rahimde enfeksıyon olan var cesıt cesıt
Bende idrarda yanma şeklinde oluyor canım idrar yolu enfeksiyonu diye geçiyor. Ama doğru geçen sene şubat sonu mart başı gibi gittim doktor ilaç vermişti onlar bitti ertesi günü yumurtlama günümdü. Tuttu sonra gebelik oluştu. Organları gelişmediği için sonlandırıldı ama tutmuştu sonuçta dört buçuk ay da olsa o hissi yaşamıştım.

IMG_20240106_110119.jpg

Ama sanki bunda yine çizgi var silik

Valla bende gördüm hafif silik var gibi e sen dün regli oldum dedin yerleşme miydi yoksa ay hadi İnşallah öyledir 🤭
Yani pede çok az gelmiş, kıpkırmızı değil de yoğun bi kahverengi pembeydi. Ama yerleşme silince geliyor diyorlardı bende pantolonumun içine bile geçmişti kahverengilik :KK43:

Olabilir canim kimyasal gebeligim bayrama gelmisti uzak bir yere gitmistik mahrumiyet bolgesi adetin 1 hafta gecikti test falan bulamadim dua edip uyumustum Allahim hamileysem goster ruyamda diye bir erkek cocuk gormustum yanima gelmek istiyor gelemiyordu meger hamileymisim hakikaten ama kimyasalmis gitti.
İnsallah Şubat ayında güzel haberler alırız kuzum ya Allah yüzümüze baksın ınsallah 🤲🤲😇

Yani pede çok az gelmiş, kıpkırmızı değil de yoğun bi kahverengi pembeydi. Ama yerleşme silince geliyor diyorlardı bende pantolonumun içine bile geçmişti kahverengilik :KK43:
Benimde dün testi yaptıktan sonra silince sadece pembe geldi sonra kesildi bidaha baktım ama gelen giden yok inşallah yerleşmedir şuan ne durumdasın varmı akıntı falan

Benimde dün testi yaptıktan sonra silince sadece pembe geldi sonra kesildi bidaha baktım ama gelen giden yok inşallah yerleşmedir şuan ne durumdasın varmı akıntı falan
Ay hadi inşallah ya seninki daha çok benziyor yerleşme kanamasına. Ben sabah 3-4 kere sildim anca gitti lekelenme kahverengi pembe bişidi

Bende idrarda yanma şeklinde oluyor canım idrar yolu enfeksiyonu diye geçiyor. Ama doğru geçen sene şubat sonu mart başı gibi gittim doktor ilaç vermişti onlar bitti ertesi günü yumurtlama günümdü. Tuttu sonra gebelik oluştu. Organları gelişmediği için sonlandırıldı ama tutmuştu sonuçta dört buçuk ay da olsa o hissi yaşamıştım.
İdrar yolu enfeksiyonunun dermanı bol bol su içmek sürekli bi sürahi olsun yanında günde en az 3 litre su içmen lazım canım

lilyrosey lilyrosey canım negatif mi çıktı testin yeni okudum 🥺 üzülme nolur demekki hayırlı zaman değil bide yumurtlama döneminde stresliydin güzel değerlendiremediğini söylemiştin olsun kuşum sıkma canını Rabbim hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah 🤲 bata ne kadar var peki yani geçti mi belki geç döllenmedie diye hala umut etmek istiyorum senin için
Bata 3-5 gün falan var canım ❤️

X