Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay hadi inşallah ya seninki daha çok benziyor yerleşme kanamasına. Ben sabah 3-4 kere sildim anca gitti lekelenme kahverengi pembe bişidi
Dur bakalım enseyi karartmak yok hemen devamı gelicekmi bakalım
Bata 3-5 gün falan var canım ❤️
Daha varmış kuzum bekle bakalım
Benimkide dünkünden daha silik çıktı kızlar belim ve kasıklarım çok ağrıyor acaba kimyasalmı ya
IMG_20240106_115852.jpg

Dur bakalım enseyi karartmak yok hemen devamı gelicekmi bakalım

Daha varmış kuzum bekle bakalım
Benimkide dünkünden daha silik çıktı kızlar belim ve kasıklarım çok ağrıyor acaba kimyasalmı yaEki Görüntüle 3364713
Canım dünkü kaset test di demi bitanesi ? elınde erken gebelik testı varsa aynısıyla tekrarla dünkü erken gebelik testıylede karşılaştır

Merhabalar, bende katıldım aranıza 🙋🏼‍♀️ yaşım 36. 5,5 yaşında bir oğlum var yaklaşık 1 yıldır çocuk düşünüyoruz her ay aynı heyecan sonuç hüsran bu ay olduğu gibi. Bat bugün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım predictor early tek çizgi cikti. Aslında adet olacakmışim gbi üşüme var hafif ağrı fln var ama içinden damlalık çıkmadı acaba diyorum bu testlerin yanılma payı var mı sonra diyorum ki geçen aylarda da bununla sonuç negatifti yani doğru aslında kendimi kandırıyorum. Geçen aylarda doktor herşey yolunda rahim yumurta durumları sebep yok stres diyor ama bende geç kalıyormsluk hissi. Çalışıyorum bir yandan izin durumumuz zor onun için size sormak istiyorum adet olursam kaçıncı gün gitmeliyim doktora tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim kizlar🌸

Merhabalar, bende katıldım aranıza 🙋🏼‍♀️ yaşım 36. 5,5 yaşında bir oğlum var yaklaşık 1 yıldır çocuk düşünüyoruz her ay aynı heyecan sonuç hüsran bu ay olduğu gibi. Bat bugün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım predictor early tek çizgi cikti. Aslında adet olacakmışim gbi üşüme var hafif ağrı fln var ama içinden damlalık çıkmadı acaba diyorum bu testlerin yanılma payı var mı sonra diyorum ki geçen aylarda da bununla sonuç negatifti yani doğru aslında kendimi kandırıyorum. Geçen aylarda doktor herşey yolunda rahim yumurta durumları sebep yok stres diyor ama bende geç kalıyormsluk hissi. Çalışıyorum bir yandan izin durumumuz zor onun için size sormak istiyorum adet olursam kaçıncı gün gitmeliyim doktora tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim kizlar🌸
Hoşgeldiniz aramıza, arkadaşlardan biri yazmıştı bana o mesajı bulayım atayım size

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-05-21-38-41-541_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-05-21-38-41-541_com.android.chrome.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 34
O da olur herhalde canim ama tahin bildigin reflu ilaci tek yan etkisi çok su icirmesi 😊 birde icinde hamilelik icin gerekli yuksek folik asit var yeme de yaninda yat 😄
Bir taşta üç kuş benim için
Reflü ilacı
Su içmeye yardımcı
Gebeliğe faydası var daha ne olsun maşallah💕🤗

Canım dünkü kaset test di demi bitanesi ? elınde erken gebelik testı varsa aynısıyla tekrarla dünkü erken gebelik testıylede karşılaştır
Dünkü biri kaset testti aynı markayla bugün ilk idrarla yaptım ama dünden daha silik çıktı
Dünkü nerde görmedim ben asla, aynı marka mı
Hemen atıyorum
IMG_20240105_180729.jpg

Bak bu dünküler ilk idrarla da yapmadım akşam üstü yaptım baya netti bugün ki çok silik çıktı ve inanılmaz belim karnım ağrıyor
Aynı test mi aynı saatte mi yaptın bunlar da farkediyor canım hemen moralini bozma
Dünkü kaset testin aynı markası bugün yaptığım ilk idrarla yaptım ama dünden daha silik bence kimyasal geçiriyorum 🥺

Dünkü biri kaset testti aynı markayla bugün ilk idrarla yaptım ama dünden daha silik çıktı

Hemen atıyorum Eki Görüntüle 3364744
Bak bu dünküler ilk idrarla da yapmadım akşam üstü yaptım baya netti bugün ki çok silik çıktı ve inanılmaz belim karnım ağrıyor

Dünkü kaset testin aynı markası bugün yaptığım ilk idrarla yaptım ama dünden daha silik bence kimyasal geçiriyorum 🥺
Bi doktora görünsen canım yaaa ihmal etme ne olur ben bisey olmaz dedim ama... Rabbım bana da hiçbirinize de göstermesin beterlerinden saklasın

X