Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlişkiden 5güm sonra sonuç vermesi imkansız. Zaten döllenecek de embriyo rahime gidecek 3-4 gün. Hadi gitti orada yerleşecek 4-5 gün. Yerleşince beta salgılanmaya başlayacak da test kızaracak. Umutsuzluğa kapılma batını bekle 💕
Yani kanda bile 8-10 gün diyorlar bu idrarda nası 5 gün anlamadım ben de 😅 pazarlama stratejisi herhalde vardır minnak puntoyla yazdıkları bi şeyleri
Niye öyle olmuş o ya. O kadar umutla alıyoruz bu testleri yazık günah adamakıllı test yapsalar mağdur edilmesek
Bilmiyorum :KK43:

Orangegreysky Orangegreysky canım seninkinde silik var gibi sabah tekrarla ay hadi İnşallah vardır 🤲
lilyrosey lilyrosey kuşum senin testin ne durumda kurudukça bişey belirdi mi ben çok azda olsa gördüm ama bende yarın yapıcam kızlar

Kızlaaar merhaba herkese :) aslında hamilelik beklemiyordum fakat takvime göre yumurtlama gününde korumasız ilişki oldu. Benide acabalar sardı😂 kolay hamile kalan biri değilim ama yinede regl günümü merakla beklicem bu ay☺️

No canımlar diğer testte hiç çizgi çıkmadı :KK43: bu da erken gebelikti, nasıl yapıyor bilmem ama ilişkiden 5 gün sonrasında da sonuç veriyormuş :KK70: Eki Görüntüle 3363676
Artımed kurbanlarından biri oldum galiba
Çok karanlık çıkmış flaşla falan mı çekip atsan ama sabahki ilk idrarla yapmak daha sağlıklı sanırım elinde test varsa bide sabah dene bakalım kuzum.. benide heyecan sardı bende yarın test alıp denicem

X