Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahhaha Allah şifa versin kendisine .. Bugün cuma belki kabul olur

Hay ALLAH nasıl insanlar var ya biri demişti bu formda ultrasonda bebeğin burnu büyük falan demiş kaynanası ve görümcesi... beterin beteri var kız ama dediğin gibi daha belli değil ki bu bebeğin yüzü 7. Aydaki ultrasonda belli oluyor ancak durun yaw daha bismillah

Vallaha benimde fikrimi değiştircek bu kadınnnn yok ben belli olana kadar erkek diyorum ama kız olursada çok ama çok sevinirimmmm
Haha dimi gerçekten insana tersine hissettirir aynı benim oğlana benziyor erkek mi erkege benziyo dedi hey allahiim sabır
Benim bebisin burnuna büyük derlerse kendilerine çekmiş, hazırlayın o zaman estetik parasını benim genlerden değil derim
Daha insan formuna yeni yeni geçti ona buna benziyor demelere başladılar, bi de olsun kızsa demez mi

Eşimle yaptığım anlaşma neticesinde fotoğraf paylaşmıyorum şekerim, Ekim annelerinde paylaşmıştım ama yaklaşık iki hafta oldu.
Çok haklısın kuzum ben de paylaşmıştım...düşük oldu diye paylaştım oda burda kimse görmedi diloş maviş sen gör diye yaomsitim hemende sildim

Eşimle yaptığım anlaşma neticesinde fotoğraf paylaşmıyorum şekerim, Ekim annelerinde paylaşmıştım ama yaklaşık iki hafta oldu.
Ozamannn soru? Sen yumurtlama dan birkaç gün önce ilişki oldumu yoksa tam gününde veya sonrasında mi oldu .. ona göre bri tahmin yuruteceeeem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…