Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 saate çıkacak dedi.. Bakalım inş 0.1 çıkmazsa 3-5 birşey çıkar.. En azından 2.kez test verdiğimde yükselişini takip edebilirim ☺️
Nerdeyse aynı çıkmış testlerimiz canim bence 3 5ten fazla olabilir. Başka testle denedin mi hiç? İnşallah güzel haberlerini bekliyorum, inşallah değerinde 10 üstü çıkarda daha garanti olur amiin 😍

Yok yok ben alıştım üzülmüyorum bnm bir yıllık denemem bu nasip artık . Devam ederim ki ztn test yapmayada devam ediyorum.ne olur ne olmaz diye
Evet ya adet olmadan tekrar yumurtlayan da duymuştum çok garip gerçekten sen yine de devam et canım akıntı vs de kendini takip et belli mi olur ben de ilaç bitti üçüncü gün belime bir ağrı girdi nası şiddetli ama baktım ki olmuşum çok üzülmüştüm bu ayda doktora göründüm üç yumurta var dedi ovulasyondan takibini yaptık elimizden geleni yaptık bakalım nasip kısmet bir sorunun yoksa zaten üzülme bende yeni evliyim bi düşük yaptığım için istiyorum yoksa 7 ay benimki bir sene seninki nolacak rabbim sağlık sıhhat versin gerisi mühim değil

Kızlar gebeliği kolaylaştırması için doktorum coraspin 100mg ve nac 600 önerdi takviye vitaminler haricinde. Daha önce böyle bi şey duyan oldu mu?

Diloss Dilos6342 Dilos6342 bugün farklı bir doktora gittim. Kendi doktorum yurtdışında.birde farklı bir göz görsün dedim,çoksa sevdim doktoru.
Testler vs normal dedi eşimle benim. Süreci anlattm işte, femara kullanmak istiyorum birde dedim olur dedi yarın basliycam üçüncü gün, cumartesi kontrol etcek. İnsallaahh bu sefer olur🤲🐣♥️🍀

Rahime giden kan akışını artırıyormuş gebelik şansını da %35 oranında artırdığını okudum 🐣 Sizde pıhtılaşma falan var mı?
Yok canım ama daha önce bir düşüğüm var ve küüçük olduğundan sebebi bilinemediğindem de olabilir diyodum bende hani önlem amaçlı yazmıştır belki gebelik oluşursa diye

Diloss Dilos6342 Dilos6342 bugün farklı bir doktora gittim. Kendi doktorum yurtdışında.birde farklı bir göz görsün dedim,çoksa sevdim doktoru.
Testler vs normal dedi eşimle benim. Süreci anlattm işte, femara kullanmak istiyorum birde dedim olur dedi yarın basliycam üçüncü gün, cumartesi kontrol etcek. İnsallaahh bu sefer olur🤲🐣♥️🍀
Ayy çok sevindim yavrum anlaşmanada doktorla. Belki onla devam edersin kim bilir, inşallah sonucun güzel olurda gebelik için gidersin femara hiç kullanmamistin dimi sende insallahh faydası olur 🤲🏻🤲🏻
Herseyinize de normal demiş çok güzel insallah sonucu da güzel olsun sen takviyelere devamm🥰

Bende bu ay doktor kontrolündeydim 3 yumurtam vardı taaaki 19. Gün koyu bi çizgi gmrdüm sonra 23. Gün bi daha gördüm üzüldüm sonra demekki ilkinde yumurtlamadım diye birini değerlendirdik birşnde eşim yoktu maalesef iki defa yumurtlama var mı acaba inşallah vardır
İnan sırf bu kafa karışıklığını yaşamamak için doktor kontrolüyle takip ediyoruz.Okadar yıpratıyo ki beni o soru işaretleri

İkiz olma ihtimali oluyoooor süperrr

olmazmı aynı anda 3 yumurta olanda oluyor arası uzun da olabiliyor hemen arkasına da olabiliyor yada aynı anda olabiliyor yani şöyle diyelim yumurtladın o yumurtadan 10 gün içinde yeniden olabiliyor herkezde değil bazı insanlarda Buda avantaj canım 🥰🤗
Biri oldu da ikiz olucak 😅

Ayy çok sevindim yavrum anlaşmanada doktorla. Belki onla devam edersin kim bilir, inşallah sonucun güzel olurda gebelik için gidersin femara hiç kullanmamistin dimi sende insallahh faydası olur 🤲🏻🤲🏻
Herseyinize de normal demiş çok güzel insallah sonucu da güzel olsun sen takviyelere devamm🥰
Yaaa bebişim.olursa bu doktorla ilerliycem.hem evime çok yakin, cana yakın samimi bir doktor.
Hiç yumurta takibi yapmadık kuzum femara da kullanmamıştım, yarın basliycam insallaahh bu ay güzel.sonuc alırız 🐣♥️😍

Kızlar özellikle hamilelik kesinliğinde güçlük çekenler yardım edin.
Âdetim düzenlidir normalde İlk defa 15 günü geçti Bebek istiyoruz iki defa evde test yaptım negatif 3 defa kan verdim ilki ve ikincisi arasında birer gün vardı ilk testte 1.20 çıktı ikincisinde 2.39 daha da test yapmadım doktor kan söktürücü verdi kullanmadım emin olmadığım için sizde de böyle bir durum oldu mu sizce ben hamile miyim ?

Yaaa bebişim.olursa bu doktorla ilerliycem.hem evime çok yakin, cana yakın samimi bir doktor.
Hiç yumurta takibi yapmadık kuzum femara da kullanmamıştım, yarın basliycam insallaahh bu ay güzel.sonuc alırız 🐣♥️😍
Valla canım yazış tarzından bile belli ne güzel cok sevmişsin doktoru, insanin kafasının anlasabilecegi bi doktor bulmak gercekten zor. Hem evine de yakınmış oh oh gebelik için gelip gidersen hele çok iyi olur Allahin izniyle o günde geliversin inşallah hemenn😍 dualarim seninlee😍😍🤲🏻

X