Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende gidiyodun da eşimin işinden dolayı devamında gidemedim çatladı ama ne zman çatladı emin değilim inşallah hepsi çatlamıştır diyorum senin için de hayırlısı olur inşallah
Hepimiz için canım.Çatlıyo çatlamasına da bakalım çabalarımız bi işe yarıyo mu bekleyip görücez 😅

Cuma günü tekrar kontrolüm var bakalım neler olmuş.İlk yumurtam döllendiyse görünür mü acaba?Alttan bakıyo doktor.6sında çatlamıştı o yumurtam
Ama şimdi baktım bir hafta olmuş eğer döllenmişse kana yansır birde rahim kalınlığını sor kalınlaşma başlamışsa ozamansa olur.benimde bugün rahme yakın sağ tarafta batma var minnacık sanki içimde birisi çekirdek çitlemiş kabuğu batıyor gibi acaba gebelerde böyle oldu mu

Ama şimdi baktım bir hafta olmuş eğer döllenmişse kana yansır birde rahim kalınlığını sor kalınlaşma başlamışsa ozamansa olur.benimde bugün rahme yakın sağ tarafta batma var minnacık sanki içimde birisi çekirdek çitlemiş kabuğu batıyor gibi acaba gebelerde böyle oldu mu
Cuma günü 7mm gayet iyi dedi doktor ama bilmiyorum kaç olması gerektiğini.Normalde kaç olduğunu da bilmiyorum

Cuma günü 7mm gayet iyi dedi doktor ama bilmiyorum kaç olması gerektiğini.Normalde kaç olduğunu da bilmiyorum
İyi bencede bu normal burdan yükselirse gebelik var demektir çünkü regli olduğumuzda 5-6 falan oluyor sonrasında işte yumurtlama olacağında yukseliyor ve öyle yükselerek gidiyor dur bekle bakalım bencede güzel bir sonuç

Hoşgeldin canım, nerelerdeyin? Merak ettim. Umarım iyisindir ve her şey yolundadır 🥰
Kuşummm ♥️♥️nasıl özledim sizi, sohbetimizi bilsen 😍 biraz zor zamanlar geçirdim kendime vakit ayırmak için ayrılmak istemistim bı sure aslında ama maalesef ki korona oldum korona süresinde henüz 36 yasindaki halamı kanserden kaybettim buna inanılmaz sarsıldım😞 ardından malûm kuşum hastaydı o öldü 😞 20 gün sonrasında da eşimin çok sevdiğim halası vefat etti kanserden 😞 derkennnn uzun ve kötü zamanlar geçirdim. O yüzden her şeyi askıya aldım bu zamana kadar ama buna da şükür iyiyim şimdi ☺️ sen nasılsın balım ne durumdasin

O zaman niye gelemediğimi de toplu yazayım sevgili P pe-si-mist Feslegeen Feslegeen BurcuAD BurcuAD Dilos6342 Dilos6342 maviss_34 maviss_34 Ginnys Ginnys Birbasak Birbasak 🙈 biraz zor zamanlar geçirdim kendime vakit ayırmak için ayrılmak istemistim bı sure aslında ama maalesef ki korona oldum korona süresinde henüz 36 yasindaki halamı kanserden kaybettim buna inanılmaz sarsıldım😞 ardından malûm kuşum hastaydı o öldü 😞 20 gün sonrasında da eşimin çok sevdiğim halası vefat etti kanserden 😞 derkennnn uzun ve kötü zamanlar geçirdim. O yüzden her şeyi askıya aldım bu zamana kadar ama buna da şükür iyiyim şimdi ☺️ yeniden devam edeceğim inşallah bebek sürecine ♥️

O zaman niye gelemediğimi de toplu yazayım sevgili P pe-si-mist Feslegeen Feslegeen BurcuAD BurcuAD Dilos6342 Dilos6342 maviss_34 maviss_34 Ginnys Ginnys Birbasak Birbasak 🙈 biraz zor zamanlar geçirdim kendime vakit ayırmak için ayrılmak istemistim bı sure aslında ama maalesef ki korona oldum korona süresinde henüz 36 yasindaki halamı kanserden kaybettim buna inanılmaz sarsıldım😞 ardından malûm kuşum hastaydı o öldü 😞 20 gün sonrasında da eşimin çok sevdiğim halası vefat etti kanserden 😞 derkennnn uzun ve kötü zamanlar geçirdim. O yüzden her şeyi askıya aldım bu zamana kadar ama buna da şükür iyiyim şimdi ☺️ yeniden devam edeceğim inşallah bebek sürecine ♥️
Basin sagolsun canim öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum hersey üst üste gelmiş resmen Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah. Allah size ailenize dayanma gücü versin..
Kuşun içinde çok çok üzüldüm😔
Biraz daha iyi olmana çok sevindim biz her zaman buradayız ne zaman dertleşmek istersen ❤

X