Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi çıkıp çıkmaması çok garip yaa
Bakalım muayene ve kan testi ne olacak merak ettim şimdi bak foto bu yanda kararttım çıplak gözle belirgin hatta üstten mavilikli

Eklentiler

• 20D53FDF-4336-4843-A0F7-5C563D88C2EC.jpeg
    20D53FDF-4336-4843-A0F7-5C563D88C2EC.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 45
  • CF3A65D9-629C-4A53-A7C3-8E10F9330EF4.png
    CF3A65D9-629C-4A53-A7C3-8E10F9330EF4.png
    351,6 KB · Görüntüleme: 41
Diğer testler geldi yine aynı ben zannetmiyorum ya amaaaan şiştim iyice valla benek diye diye gelmiyor sıpa napayım
Bana hiç denk gelmedi canım ya o kadar farklı test yaptım hiç birinde silik çizgi denk gelmedi. Anlayamıyorum yani bazen başka şeylerden 5 6 degerlere çıkabiliyor diyorlar mesela acaba bunun gerçekliği var mi

Bana hiç denk gelmedi canım ya o kadar farklı test yaptım hiç birinde silik çizgi denk gelmedi. Anlayamıyorum yani bazen başka şeylerden 5 6 degerlere çıkabiliyor diyorlar mesela acaba bunun gerçekliği var mi
Valla hiç bilmiyorum zaten yumurtlama günümü bilmeden değerlendirdim vücut ısısı vs takiple testsiz ama 17 si yine şüphelendim yumurtlama oldu diye bakalım yumurtlama sonrası 15. Gün reglin şaşmaz doktorda belli olacak tam olarak neyim var neyim yok diye

Aynen daha yeni evlisin evliliğin tadını çıkar biz bulantıdan mahvolduk😷
Canım dün gittim doktora seninki gibi benimde yumurtalıklarıma baktı sağ tarafımda 3 tanesi büyümüş dedi ama şuan için yeterli değil dedi 13.6 olmuş en büyüğü değer ikisi de aynı böyle dedi bi kaç günü var daha çatlamaya dedi işte rahim zarın ince deri gebeliğe hazırlayalım Rahmi kalınlaşması için ilaç ve kan sulandırıcı bi de folik asit verdi ilişki olması gereken günleri verdi eşimde bugün göreve gitti uzamazsa pazar gelecek doktor da o günü de demişti bakalım umarım yumurtalarım büyür ve eeşiimde gelmiş olur

Canım dün gittim doktora seninki gibi benimde yumurtalıklarıma baktı sağ tarafımda 3 tanesi büyümüş dedi ama şuan için yeterli değil dedi 13.6 olmuş en büyüğü değer ikisi de aynı böyle dedi bi kaç günü var daha çatlamaya dedi işte rahim zarın ince deri gebeliğe hazırlayalım Rahmi kalınlaşması için ilaç ve kan sulandırıcı bi de folik asit verdi ilişki olması gereken günleri verdi eşimde bugün göreve gitti uzamazsa pazar gelecek doktor da o günü de demişti bakalım umarım yumurtalarım büyür ve eeşiimde gelmiş olur
Bu ay çatlama ya da yeteri büyüklüğe ulaşamazlarsa bi dahaki ay iğne vericem dedi

Rahim kalınlaşması için hangi ilacı verdi?
İnşallah sıkıntısız bi şekilde hamile kalırsın canım bu ay🤲🏻

Sen nasılsın kuzum iyi misin nasıl gidiyor?🥰
Bebisleri en son iyi gördük ama 1 ay sonra gel diyor ya doktor onu beklemesi de zor insan gidip bi bakmak istiyor 😬 uzun süre sonra olduğu için mi bilmiyorum hep içimde olumsuz bi tarafta var
Olumsuzlugu at kafandan asla kötü düşünme Rabbim korur bebisini seni inşallah 🥰
Ben de şükür iyiyim,doktor fobim oluştu asla gidesim gelmiyor 😂 ayaklarim geri geri gidiyor

İşte denk gelecek zamanda alsaydın keşke ilaçları. Sonuçta hepsi hormon 😒
Letu kendiliğinden çatlatır diye biliyorum yumurtayı umarım sende de öyle olur
Haklısın evet pazartesi başla ilaçlara dedi zaten hiçbi garantisi yokki şırnaktayız sürekli görev çıkıyo eve geldiğinde bile bi olay çıkıp tekrar gittiği oluyo eşimin izin vermiyorlar doktor bile cizrede olduğundan kaçak göçek gidiyoruzAllahım görüyo çabamızı o hayırlı zmanda versin tekrardan doktorda öyle dedi evet gençsin ve kendiliğinden hamile kalabiliyosun ama işte düşük yaptığın zman istiyosun çünkü anne olmak ne demek anlıyorsun çok güzel bi duyguydu benim için bakalım neler olacak

Haklısın evet pazartesi başla ilaçlara dedi zaten hiçbi garantisi yokki şırnaktayız sürekli görev çıkıyo eve geldiğinde bile bi olay çıkıp tekrar gittiği oluyo eşimin izin vermiyorlar doktor bile cizrede olduğundan kaçak göçek gidiyoruzAllahım görüyo çabamızı o hayırlı zmanda versin tekrardan doktorda öyle dedi evet gençsin ve kendiliğinden hamile kalabiliyosun ama işte düşük yaptığın zman istiyosun çünkü anne olmak ne demek anlıyorsun çok güzel bi duyguydu benim için bakalım neler olacak
En kısa zamanda tekrar yaşarsın inşallah o duyguyu. Bu sefer sağlıkla kucağına almak nasip olsun. Ben 1.5 sene uğraştım daha yeni oldu işte kısmeti ne zamansa o zmaan geliyor biz sadece mücadele edip bekleyebiliyoruz

En kısa zamanda tekrar yaşarsın inşallah o duyguyu. Bu sefer sağlıkla kucağına almak nasip olsun. Ben 1.5 sene uğraştım daha yeni oldu işte kısmeti ne zamansa o zmaan geliyor biz sadece mücadele edip bekleyebiliyoruz
Aynen öyle daha yeni haber geldi eşimin görevi salı gününe uzamış maalesef bu ayda başaramıycaz Allahım hayırlısıyla nasip eder inşallah bigün çok uğraştım ama değdi aAllahım derim inşallah

Aynen öyle daha yeni haber geldi eşimin görevi salı gününe uzamış maalesef bu ayda başaramıycaz Allahım hayırlısıyla nasip eder inşallah bigün çok uğraştım ama değdi aAllahım derim inşallah
Kısmeti varsa gelir o yine canım merak etme. Ama eğer hep böyle olacaksa eşinin işi izin alıp öyle deneyin yoksa sürekli hormon alıp boşa gitme olmasın

X