Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi akşamlar, 4-5 haftalık hamileyim az önce kahverengi lekelenme gördüm çamaşırda çok çok az korkup kendimi strese de sokmak istemiyorum. Acaba bi bilginiz var mı? Google de okudum ilk haftalarda yerleşme kanaması sayılır ama düşük tehlikesi de olabilir

Progestan almalısın her ihtimale karşı doktora sorabilirsin birde bol bol dinlen şuanlik insallah bi daha gelmez

Doktoruna görün canım progestan önerir

Benim 9.haftada damla şeklinde kan gelmişti cok korkup hemen doktora gitmiştim 4.ay sonuna kadar progestan kullandım. Korkutmak istemem ama mutlaka hızlıca kontrole gidin ne olur ne olmaz, int te okuduklariniza göre karar vermeyin

bigun idare eder bigun asırı halsiz baylcam sanyorum ayakda duramiyorum surekli yatmakdan hasta gibi cok daraldım daha 5hafta altı gunluk gerisi nası gecicek aceba bu halsizlikler ne kadar suruyo
Bence ilk aylar veya ilk haftlar böyledir canım genellikle 3. Aydan itibaren rahatlıyorlar diye düşünüyorum

Bence ilk aylar veya ilk haftlar böyledir canım genellikle 3. Aydan itibaren rahatlıyorlar diye düşünüyorum
artık oyle umud ederek gün sayıyorum gene benden biseler yiyo hüpletiyo vitaminlerimi diye diye kendi kendime moral veriyorum yoksa hic gecmicek hissine kapılınca psikolojisi bozuluo insanın Allahdan ara ara geliyo gidiyo o haller

Bol bol su iç çok önemli şimdi sen iki canlisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…