Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İşte buna ağlamak istiyorum hemde coookkk
Birde şu sorunları yasadigimdan beri aşırı şişkinlik var bende o yüzden de pantolonlarda sıkıntı yaşadım
O şişkinliği ilkinden bilirim ben, eğildiğimde pantolonun düğmesi fırlamıştı, o zaman 55 kiloydum düşün nasıl bir şişkinlikse.

Ama sağlıklı bir gebelikte 12-15 kilo alımı oluyormuş bebeğim.

Valla kuzu şu hastalığım bi geçsin cok yürüyüş yapmak istiyorum hem o zaman dengeli kilo alımı olur

Kesinlikle bebeğim, her gün yarım saat harika olur, ben yürüyorum her gün. Kasık fıtığıyla zor oluyor ama dayanıyorum evde oturup şişmektense.
Ben yürümüyorum ya bugün eşim yoktu diye yürüyerek hastaneye gittim korka korka lekelenmem başlar yine diye

Ben de öyleyim ama çaktırmamaya çalışıyorum.
Yine takip ettireyim mi kan tahlillerini doktor pazartesi gel dedi. Dedim hocam şöyle böyle soru sordum elim şu an hastanın vajeninde dedi progestanıı kullan pazartesi gel dedi ay hala gülüyorum nasıl kahkaha patlattım o an djfjfnndjfhdjdhf

Dışardan bakıldığında komik gibi ama kendimi o hastanın yerine koydum ve hem şikayet eder hem de bir daha o doktora muayene olmazdım, muayene esnasında telefonu açmak nasıl bir terbiyesizlik.
Sen de mesaj atsana adama, eli hamurlu hamurlu laf anlattırıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…