Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen kaç aylık hamilesin😁 Bende çarşamba günü 5 haftalık olacagım. Ama adet gününe göre 7 haftalık.
Şubat 16 a randevu aldım inşallah bende duyarım ya çok tedirginim sürekli rüyalar görüyorum😅 Bugün kocamı hamile gördüm rüyamda 10 haftalık😅😂😂
Kaç aylık mı? 😂😂 Kız daha 4 haftalık, daha bendeki portakalda vitamin diyorum.😂
Maşallah sendeki sabıra, 7 haftalık olmuşsun kalk git bekleme o kadar, yakında kocanın doğumuna girersin rüyanda ahahksksj😂😂

Ya afiyet olsun ve de gözün Aydın tebrikler 🎉 . Sat ne zamandı. Ne belirtin var nasılsın ❤️
Teşekkür ederiim.😍 Sat 4 Ocaktı, meme uçlarım inanılmaz acıyor kıyafetim değdiğinde bile, çok hassaslaştılar. Hafif mide bulantısı gidip geliyor ama üşüttüğümü düşünüyorum, bir de kasık ağrıları.

Aaa olur olmaz her şeye ağlamak bir de.😂

Bekleriz bekleriz, tatlı heyecanlar olsun, endişeden yoruldum.😂
11 gün ‘dayan yüreğim dayan’ söyleyeceğim.😂
Biz ilkinde 6.haftada vajinal kamera ile de duyamamıştık, 7.haftada duymuştuk bebeğim. Sen 6’da duy bizi fazla bekletmesin minik tırtıl.😂❤️
Aynen ya tatlı tatlı bekleyişler olsun şunları bi atlatalım allahin izniyle de cinsiyet için konuşuruz insallahhh😍
Sen şimdi bol bol dinlen iyi halinin keyfini sür, hamburgerleri bi güzel ye bizi zorlu seyler bekliyor çünkü gerçi ben erken adım attım da 😅😅
İnşallahh bekletmez yoksa doğduğunda poposunu ısırırım bol bol 😅😅😍

Kaç aylık mı? 😂😂 Kız daha 4 haftalık, daha bendeki portakalda vitamin diyorum.😂
Maşallah sendeki sabıra, 7 haftalık olmuşsun kalk git bekleme o kadar, yakında kocanın doğumuna girersin rüyanda ahahksksj😂😂
Ahah yaa bak aylık olarak dedim belki Allah söyletti😂😂😅 Ya ne yapayım sürekli kese yok diyorlar morelim bozukuyor o yüzden şubat 16 randevu aldım😅 Artık nasip kısmet

Aynen ya tatlı tatlı bekleyişler olsun şunları bi atlatalım allahin izniyle de cinsiyet için konuşuruz insallahhh😍
Sen şimdi bol bol dinlen iyi halinin keyfini sür, hamburgerleri bi güzel ye bizi zorlu seyler bekliyor çünkü gerçi ben erken adım attım da 😅😅
İnşallahh bekletmez yoksa doğduğunda poposunu ısırırım bol bol 😅😅😍
Dudu peri gelse de zamanı azıcık ileri alsa ahahdkksja😂
Meraklanma ben de seni takip ediyorum, fıtıktan, şişen lenf bezlerinden ağır aksak yürür oldum. Anası katlanır ona zararı olmasın da.😂 Buna da şükür, binlerce şükür.❤️

Dudu peri gelse de zamanı azıcık ileri alsa ahahdkksja😂
Meraklanma ben de seni takip ediyorum, fıtıktan, şişen lenf bezlerinden ağır aksak yürür oldum. Anası katlanır ona zararı olmasın da.😂 Buna da şükür, binlerce şükür.❤️
Ay Allah seni o nerden aklına geldi ahahaha 🤣
Kız beni takip etme yaaa benim yolum zorlu basladi valla kimse çeksin istemem, fıtık bebisi etkileyen bisey değil dimi doktora sordun mu kuzu?
Ahh analık şimdiden başlıyor işte 🥲🥲

Ahah yaa bak aylık olarak dedim belki Allah söyletti😂😂😅 Ya ne yapayım sürekli kese yok diyorlar morelim bozukuyor o yüzden şubat 16 randevu aldım😅 Artık nasip kısmet
Aman yarabbi, ben 11’ini nasıl beklerim diye vikvik ötüyorum sabahtan beri, imrendim sana beybisi, helal olsun.😂😂

Gittiğinde misler gibi bir kese gör, amin.❤️

Ay Allah seni o nerden aklına geldi ahahaha 🤣
Kız beni takip etme yaaa benim yolum zorlu basladi valla kimse çeksin istemem, fıtık bebisi etkileyen bisey değil dimi doktora sordun mu kuzu?
Ahh analık şimdiden başlıyor işte 🥲🥲
Dudu peri favorim.😂

Biliyor musun ben sormak istediğim şeyleri hep unuttum heyecandan. 😂
Yarın dahiliyeden randevu aldım yine testleri tekrarlatacağım, tiroid baktıracağım falan. Dahiliye uzmanı da olsa etkiler mi etkilemez mi bilir diye düşünüyorum.😂

Ne kazanıyorsak hastaneye yatırıyoruz ben ona üzülüyorum, bebek doğana kadar elde avuçta bir şey kalmazsa yandık.😂

Dudu peri favorim.😂

Biliyor musun ben sormak istediğim şeyleri hep unuttum heyecandan. 😂
Yarın dahiliyeden randevu aldım yine testleri tekrarlatacağım, tiroid baktıracağım falan. Dahiliye uzmanı da olsa etkiler mi etkilemez mi bilir diye düşünüyorum.😂

Ne kazanıyorsak hastaneye yatırıyoruz ben ona üzülüyorum, bebek doğana kadar elde avuçta bir şey kalmazsa yandık.😂
Ay hep öyle oluyor zaten aklindakiler uçup gidiyor hı hı diyip geri çıkıyorsun odadan 🤣
Testlerin normal çıkar inşallah canisii güzel haberlerini bekliyorum, o doktorda bilgilendirir seni
O para işine hiç girme 1 yıl tedavi tedavi diye harcadık, şimdi bebiste geldi katlanarak artar 🙈
Gerçi şurda 4 5 gün acile gidip geldim ona bile kaç para harcadım yaa

Teşekkür ederiim.😍 Sat 4 Ocaktı, meme uçlarım inanılmaz acıyor kıyafetim değdiğinde bile, çok hassaslaştılar. Hafif mide bulantısı gidip geliyor ama üşüttüğümü düşünüyorum, bir de kasık ağrıları.

Aaa olur olmaz her şeye ağlamak bir de.😂
Bat ne zamandı önce mi öğrendin geçti mi. Ağlama canım ya 🥰 en mutlu günlerin

Kesinlikle ben de aynı dua ederim.. hatta benden nefret edeni benden meşgul edecek mutluluk verdi ben aklına bile gelmeyim derim..
Amin melekleri de amin sana da aynısı der mış ya..
Öyle derler ama bak o oluşturan sonra insan görünümü olunca bereketi gelmeye başlıyor sende fark edeceksin 💖
Sen ne kadar güzel bir insansın canım.. boşuna sevmemişim seni be adanalimmm🥰
Ne güzel düşünüyorsun ve dua ediyorsun MashaAllah Rabbim sana dert keder vermesin 🤲🏻🤲🏻🌺

Aaa ama havasını almamak gerekiyormuş, doktor öyle söyledi. Kullanma kılavuzunda da öyle yazıyor. Al işte ben gene muallakta kaldım şimdi.😂
Bana bişey demedi doktor kullanma kılavuzunu da okumadım nasıl olsa olmayacak diye öylesine yapıyordum 😂 şimdi de alıyorum havasını acıyor yoksa🥺

selam kizlar ben yeniyim öncelikle hamile olanlar hayirli olsun sag saglim yavrularinizi kucaginizada alirsiniz insallah hamis olmayi bekleyenlerde insallah hayirli sonuc almayi rabbim nasip eder insallah bir sorum olcakti benim yarin normalde adet günün ve adet agrilarim basladi 19. ocaktada transferim gerceklesti benim gibi adrt agrilarini yasayip hamile oldugunu ögrenen varmi cok korkuyorum bu ücüncü denemem ve doktora kan vermeyede gidemiyorum malesef covid oldum 😒 idrar testi yapmayada korkuyorum b
Hoşgeldin bacım.. İnshaAllah güzel haberi alırsın..🥰🤲🏻🌺 genelde adet ağrısı gebelik belirtileri arasında en yayginidir.. ama adet günün yarın olduğu için de olabilir.. benim tavsiyem bekle.. günün geçsin sonra test yap

kızlar dua edin yarın sabah doktora gidicem bakalım neler gorcek bilerek tahlil yaptrmadım biraz daha gecsin gunum diye yarn gebelik ckıcakmı dersiniz teslermi gecen hafta yaptm ikiside cift cizgi silik falanda degildi adette olmadım ama gögüs uclarm ara ara sisiyo bide asırı halsizlik geliyo bugun oyle bi oldumki heralde dedim bayılıcam icim cekilyo gibi baş agrısı tuttu bide üstune sizler cok bas agrsı olunca ne yapiyosunuz varmi yaplcak bise vallaha direndim ama dayanlmicak gibi olunca sonunda netten bakıp parol icilebilir yazyodu ictim bitane cokda fayda etmedi ama bunada şukur bide yarının stresi var her kan veriste bayılırım genelde insaallah yarn oyle bise olmaz 🤦🤦🤦🤲🤲🤲

kızlar dua edin yarın sabah doktora gidicem bakalım neler gorcek bilerek tahlil yaptrmadım biraz daha gecsin gunum diye yarn gebelik ckıcakmı dersiniz teslermi gecen hafta yaptm ikiside cift cizgi silik falanda degildi adette olmadım ama gögüs uclarm ara ara sisiyo bide asırı halsizlik geliyo bugun oyle bi oldumki heralde dedim bayılıcam icim cekilyo gibi baş agrısı tuttu bide üstune sizler cok bas agrsı olunca ne yapiyosunuz varmi yaplcak bise vallaha direndim ama dayanlmicak gibi olunca sonunda netten bakıp parol icilebilir yazyodu ictim bitane cokda fayda etmedi ama bunada şukur bide yarının stresi var her kan veriste bayılırım genelde insaallah yarn oyle bise olmaz 🤦🤦🤦🤲🤲🤲
Rabbim sana güzel bir haber verisn yarın İnshaAllah.. herşey yolundadır umarm.. Rabbim seni sevindirsin bacım 🌺🤲🏻🥰

250 çıktı, doktor beğendi artışı, pıhtılaşma için iğne ve coraspin yazdı, haftaya da kese için geliciiiz. ❤️
kac haftalıksın canım hayrlı haberler al her hafta insaallah pıhtılasmayı nerden anlıyolar kan tahlilinde ckyomu hemen ben ilk defa yarn gidicem varsa cıkarmı

Merhaba ben yeniyim hamile kalmak istiyorum 8 aydır deniyoz bu ay kahverengi lekelenmem oldu 3 gün oldu az az geliyor normalde kan gelmesi lazimdi günümde geçmişti kafam çok karışık bana yardım edin ne yapmam lazım

Ya kızlar benim kahverengi akıntım olurkende siyah renktede oluyor bu normal biseymi
Selam bacım hoşgeldin 🥰

Nedir durum.. nekadatr geciktin? Test yaptinmiydi?

Rabbim sana güzel bir haber verisn yarın İnshaAllah.. herşey yolundadır umarm.. Rabbim seni sevindirsin bacım 🌺🤲🏻🥰
Amin cumlemizi sevindirsin rabbim herkesin huzurla kolaylıkla hic skntısız ferahlıkla gebeliklerini tamamlayıp meleklerini kucaklarına almayı nasip etsin Kotu insanlardan yoran sıkan üzen herkesden uzak seven huzur veren insanlarla beraber hayırla gecsin aylarınız İNSAALLAH

X