Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım naptın özellikle yaptığın bi şey var mıydı
Canım benim geçen ay aşılama tutmayınca doktor tekrar hsg istemişti benden bu ay hsg cekilmistim, adetliyken de femaraya başladım. Bi tane 18mm yumurtam vardı onu da duyunca amaan hiç tutmaz bu dedim geldim eve. En büyük etken bu oldu sanırım. Çünkü hiç ama hiç tutacağına inanmıyordum
Catlatma ignrsinden sonra da her gün 1 tane kadar avokado yemiştim, artık onu da tadını beğendim diye yiyordum

Canım benim geçen ay aşılama tutmayınca doktor tekrar hsg istemişti benden bu ay hsg cekilmistim, adetliyken de femaraya başladım. Bi tane 18mm yumurtam vardı onu da duyunca amaan hiç tutmaz bu dedim geldim eve. En büyük etken bu oldu sanırım. Çünkü hiç ama hiç tutacağına inanmıyordum
Catlatma ignrsinden sonra da her gün 1 tane kadar avokado yemiştim, artık onu da tadını beğendim diye yiyordum
Hım anladım bende doktor değiştirdim adetin 2.günü doktora gidicem bakalım büyük ihtimal hormonlara tekrar bakacak ona göre tedaviye başlanacak

Evett şuan da onlar minik bi tırtıl büyüdükçe degisecekk😍
Aynenn ben çarşamba günü gidicem insallah görmeye sana ne zaman gel dedii😍
O tırtılı yaratana kurban olayım ben.😍
Çarşambaya az kaldı yine heyecanlandık hadi bakalım.😍:21:

Pazartesi gel dedi önce, sonra izinli olduğunu hatırladı, haftaya cumaya kaldık biz minnoş, nasıl bekleyeceğim nasılll? :mad:

O tırtılı yaratana kurban olayım ben.😍
Çarşambaya az kaldı yine heyecanlandık hadi bakalım.😍:21:

Pazartesi gel dedi önce, sonra izinli olduğunu hatırladı, haftaya cumaya kaldık biz minnoş, nasıl bekleyeceğim nasılll? :mad:
Oo baya ileri tarihe kalmış minnoşş ama o zamanda gittiğinde hem kese hem kalp atışı duyabilirsin işte öyle de çok güzel olurr😍

Oo baya ileri tarihe kalmış minnoşş ama o zamanda gittiğinde hem kese hem kalp atışı duyabilirsin işte öyle de çok güzel olurr😍
Kese görürüz de kalp atışı için çok erken bebitom, bizim daha 4 hafta dolmadı, 5 haftalıkken duyulmaz ki.:KK17:
7 yada 8’de duyuluyor yanlış hatırlamıyorsam. 😍 Sen duyabilirsiiiin, videoya çek tamam mıı? 😍

İnşallah iyi diyolar ama aşılama tüp bebek de de iyiymiş ultrasonda yumurtama baktığında iyi diyordu ama bakalım olmadı eşime tekrar test verdircem
Bakalım canım insallah sana özel bi tedavi gösterir o zaman çünkü en son 4 tane yumurtan gelismisti dimi, hiç femara kullanmış miydin belki başka ilaçla dener

İlk hiç içemiyordum canım çok fena mide bulantısı yapmıştı 2 gün serum taktirdim sıvı kaybı için. Şükür suan icebiliyorum 🙏
Sende dikkat et canım kendine 🙏
İç iç bebege geçer bak dikkat et. Doktor bana dedi eminim biliyorsun ama yine hatılatiyim. İç
Çamaşırını pamuklu kullan içine ped peçete koyma günede en az 1 defa değiştir peçeteyke önden araya sil dedi doktor böyle anlattı hep

Kese görürüz de kalp atışı için çok erken bebitom, bizim daha 4 hafta dolmadı, 5 haftalıkken duyulmaz ki.:KK17:
7 yada 8’de duyuluyor yanlış hatırlamıyorsam. 😍 Sen duyabilirsiiiin, videoya çek tamam mıı? 😍
Imm o zaman senin haftaya 5 hafta dolmak üzere olacak değil mi🤔 bazıları erken duyuyor bazıları geç duyuyor kuzum ama internette 5000 üzeri diyor kalp atışı için. Nasıl oluyordur bilemem. Birde erkenden vajinal ultrasonla da duyabiliyorlar. Bende büyük ihtimal çarşamba keseyi görürüm 1 2 haftaya da Allah izin verirse kalp atışı.. 6-9 hafta arası diyor internette bakalım nolucak🤔 sağlıklı ilerlesin de inşallah bekleriz 😍

Sen kaç aylık hamilesin😁 Bende çarşamba günü 5 haftalık olacagım. Ama adet gününe göre 7 haftalık.
Şubat 16 a randevu aldım inşallah bende duyarım ya çok tedirginim sürekli rüyalar görüyorum😅 Bugün kocamı hamile gördüm rüyamda 10 haftalık😅😂😂

İç iç bebege geçer bak dikkat et. Doktor bana dedi eminim biliyorsun ama yine hatılatiyim. İç
Çamaşırını pamuklu kullan içine ped peçete koyma günede en az 1 defa değiştir peçeteyke önden araya sil dedi doktor böyle anlattı hep
Ediyorum canım, ama benim ki idrar yolu enfeksiyonu değil bağırsak enfeksiyonu. Baya ishal kusma gidiyor bakalım. Probiyotik falan kullanıyorum daha suanlik pek bisey değişmedi inşallah bi an önce atlatirim🙏

Kızlar iyi akşamlar, bat 2 şubat, adete daha 4 gün var. az önce kahverengi leke gördüm, kaç gündür göğüs hassasiyyeti var dokununca acıyor ve sol kasıkta batmalar var. 15 gün soğan kürü kullandım, acaba erken regl olabilirmiyim
Durumunuz nedir acaba

Imm o zaman senin haftaya 5 hafta dolmak üzere olacak değil mi🤔 bazıları erken duyuyor bazıları geç duyuyor kuzum ama internette 5000 üzeri diyor kalp atışı için. Nasıl oluyordur bilemem. Birde erkenden vajinal ultrasonla da duyabiliyorlar. Bende büyük ihtimal çarşamba keseyi görürüm 1 2 haftaya da Allah izin verirse kalp atışı.. 6-9 hafta arası diyor internette bakalım nolucak🤔 sağlıklı ilerlesin de inşallah bekleriz 😍
Bekleriz bekleriz, tatlı heyecanlar olsun, endişeden yoruldum.😂
11 gün ‘dayan yüreğim dayan’ söyleyeceğim.😂
Biz ilkinde 6.haftada vajinal kamera ile de duyamamıştık, 7.haftada duymuştuk bebeğim. Sen 6’da duy bizi fazla bekletmesin minik tırtıl.😂❤️

X