Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adete göre hesaplanır kuzum zaten doktorlarda öyle hesaplar, sen niye o kadar geç gidiyorsun canım? Doktor beni tekrar çarşamba çağırdı, sende gitsin görürsün ki
Ben kendime iyi doktor bulamadım. Devlet hastanesine gidecegim şuanlık. Oda biraz geç gidiyim dedim hem kalp atışınıda duyarım diye. 7 haftalıkda duyuluyormuş ekseri

Ben kendime iyi doktor bulamadım. Devlet hastanesine gidecegim şuanlık. Oda biraz geç gidiyim dedim hem kalp atışınıda duyarım diye. 7 haftalıkda duyuluyormuş ekseri
Bi sıkıntın yoksa bekle o zaman canım, en iyisini yapmış olursun sabrına hayran kaldım beklersen

Patatesgiller olacaksınız, aaaayyy küçük bir patates doğuracak bu kııız.
Çok isterse mutfak orda girsin yapsın ama gizli gizli yesin, gebe ve patatesli kadın var evde.
Ben panik atağı söyledikten sonra bana normal doğum yaptırtmaz zaten ama yine de en hayırlısı hangisi olacaksa o olsun. İnşallah minnoşum biz şimdi ilk trimester’i atlatmaya bakalım.

Ayyy minnoş bir patatess
Adam tek kolla nasıl yaparsa artık o da bana muhtaç şuan o yüzden al eline patatesi kemir derim
Ablamında anksiyete ve panik atağı var, hamilelikten önce ilaç kullanıyordu, doktora söyleyince zaten direk sezaryen ayarladilar, belki senin de öyle olur
Aynen biz şu çalkantılı ilk dönemi atlatalım da bi insallahh

Arada bir kumpir yapın, çeşit olsun.
Şaka bir yana haşlanmış patatesi de severim ama ne zamandır yemiyorum, yarın sabah yapayım bari.

İnşallah bebeğim, Allahım bu kullarının dualarını kabul et, bebelerini sağ salim kavuştur, amin.

Haha bi de benim doğum günüm bu hafta daha şimdi konuştuk eşim de diyor yemeğe gideriz, dedim yemek yiyemiyoruz e yemeği o zaman evde kumpir yapar yeriz dedi senin yorumunu da görünce kahkaha attım bu kadar mı denk gelir
Amiiin amiiin bütün hamileler bebislerine sağ salim güzelce kavuşsun inşallah

Ah Diloşum iyi ki doğmuşsun şimdiden nice mutlu yıllar dilerim. Dik kumpirin üstüne bir mum, bitti gitti işte.

Kızlar regl başlamasına 3 gün var, ama belimde ve sol kasıkta batma var göğüs hassasiyyeti var dokununca acıyor dün kahverengi leke gördüm test yapsam çıkarmı, az önce biri 4 gün kalmış pozitif gördü

Yumurtlamanın üstünden 12 gün geçtiyse çıkar silikte olsa

Ben 3 gün kala öğrendiim, hadi patlat bir erken gebelik testi.

Ben 4 gün kala öğrendim canim silik çıkmıştı kasette. Erken gebelikte daha belirgindi. Belki çıkar belirtilerin varsa yap bence

Ben 4 gün kala öğrendim canim silik çıkmıştı kasette. Erken gebelikte daha belirgindi. Belki çıkar belirtilerin varsa yap bence
Peki sabah ilk idrarda mı doğru çıkar yoksa şimdi de yapsam olur mu? Su içmedim 1-2 yudum çay içtim ama meyve ve yemek yedim fark eder mi?

Kızlar çok heyecanlandım içimde bi his bebiş var diyor ama bi yandanda karamsar kalıyorum bugün tam ilişki üzerinden 10 gün geçti adetimede 5 gün var ama olan kasık ağrımda gitti

İnternetten doktor yorumlarına bak. Ben benimkini öyle bulmuştum ve doktora gitmeyi hiç sevmeyen ben, kadın doktoruma gideceğim zaman heyecanlanıp seviniyorum inşallah gönlüne göre bir doktor bulabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…