Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben dün sabah biraz iyi oldum diye sucuk yedim, sonrası afedersin çıkardım biraz, akşamına da karnıma vurdu yine wcden çıkamadım. 2 seferdir beni mahveden sucuk galiba. Bi daha yersem zaten ne olayım 🤦‍♀️
Abo onu zaten hiç yeme işlenmiş gıdalar tehlikeli canın çekerse az bişey ye ama fazla tüketme aman dikkat et

Oyy kıyamam ama sana tavsiye gülüm herseyin kötüsünü bekleme moral çok önemli bide hamileliğin her anının tadını çıkart çünkü ağrısını bile özleyeceksin minik ayakları tebinmesini ❤😁🥰😍💋
Ya seni yerim sen özlemişsin bileee.😍 Şubat ayında sen de bize ikinci minnakın haberini verirsin inşallah minnoş.🤲🏻❤️
Kesinlikle haklısın elimden geldiği kadar sakin ve pozitif kalmaya çalışıyorum, öyle ya da böyle her şey olacağına varacak. Sağ salim dünyaya getirmek nasip olur inşallah.😍🥲

Bende hem çok korkuyorum hemde omuriligimde 24 tane platin var. Riske atmak istemiyorum, ne yaşayacağımı bilmiyorum çünkü.
Ben yine dün gece çok kötüydüm wc seansı yine. Dün sabah iyiyim diye tost yapayim demiştim, galiba bana 2 seferdir sucuk dokundu. Aman sende yerken dikkatli olll 🙏
Ben de hem korkuyorum hem de panik atak hastasıyım o heyecanı kaldırabilir miyim bilemiyorum.😂 Hayırlısıyla doğuralım da minnoşum. Bu arada çok üzüldüm geçmiş olsun çiçeğim benim, bilmiyordum.🥺

Sucuğu azalt sen bebeğim pek sağlıklı değil zaten, ben çok canım isterse azıcık yer bırakırım, dikkat et kendine Diloş hanıııım.😘

Ultrason muayenesi oldunmu canım

Gebe olduğun içindir muhtemelen, özellikle ilk trimesterda bir çok gebe her şeyi yiyemiyor
Bebiş için mi yoksa bu durum için mi? Bu durum için perşembe günü ben kadın doğum doktoruma gitmiştim napabilirim diye o zaman yine daha hafifti, bana serum yazdi 5 günlük sıvı kaybı için. Dün iyiyim diye salaklık yaptım canım istedi yedim gördüm can istemesini artık

Bebiş için mi yoksa bu durum için mi? Bu durum için perşembe günü ben kadın doğum doktoruma gitmiştim napabilirim diye o zaman yine daha hafifti, bana serum yazdi 5 günlük sıvı kaybı için. Dün iyiyim diye salaklık yaptım canım istedi yedim gördüm can istemesini artık
Yok sadece bebek için 😍

Ya seni yerim sen özlemişsin bileee.😍 Şubat ayında sen de bize ikinci minnakın haberini verirsin inşallah minnoş.🤲🏻❤️
Kesinlikle haklısın elimden geldiği kadar sakin ve pozitif kalmaya çalışıyorum, öyle ya da böyle her şey olacağına varacak. Sağ salim dünyaya getirmek nasip olur inşallah.😍🥲
Hahaha çok mu belli oldu 🤣🤣 yok ben şubat da pas geçtim:ıslık:.. amin amin ve amin :KK200::emir_bebek:

Ben de hem korkuyorum hem de panik atak hastasıyım o heyecanı kaldırabilir miyim bilemiyorum.😂 Hayırlısıyla doğuralım da minnoşum. Bu arada çok üzüldüm geçmiş olsun çiçeğim benim, bilmiyordum.🥺

Sucuğu azalt sen bebeğim pek sağlıklı değil zaten, ben çok canım isterse azıcık yer bırakırım, dikkat et kendine Diloş hanıııım.😘
Sen nasıl rahatsan öyle yap canisi böyle seyler üstünde diretmek bana saçma geliyor, nasıl yapabiliyorsan öyle dene. Sağ salim kucağımıza alalım da inşallah ❤
Önemli değil tabiki de bende skolyoz vardı onun için ameliyat olmuştum kaç yıl önce, ama insan tabi son zamanda ne yaşar ne eder bilinmez, bir takım ağrılar yaşayacağım kesin ama.
Bende iyiyim canım istedi diye yedim, yok bana yaramıyor, bu sefer bol patates haslamasi en iyisi 🤣

Yok sadece bebek için 😍
Bebek için perşembe gittiğimde hem alttan hem karından baktı bisey gozukmedi, değerine bakalım bi dedi 313 çıktı. Sonra bana çarşamba gel dedi kese için. Bana da biraz değer düşük gelince 24 saat sonra tekrarladim kan testini serum taktirirken, 527 çıktı canım 🙏 inşallah sağlıklıdır yine çarşamba günü gidicem bakalım 🥰

Sen nasıl rahatsan öyle yap canisi böyle seyler üstünde diretmek bana saçma geliyor, nasıl yapabiliyorsan öyle dene. Sağ salim kucağımıza alalım da inşallah ❤
Önemli değil tabiki de bende skolyoz vardı onun için ameliyat olmuştum kaç yıl önce, ama insan tabi son zamanda ne yaşar ne eder bilinmez, bir takım ağrılar yaşayacağım kesin ama.
Bende iyiyim canım istedi diye yedim, yok bana yaramıyor, bu sefer bol patates haslamasi en iyisi 🤣
Evet bebeğim, doğal yolla olsun ben de isterim ama korkularım var maalesef. Doktorunla paylaşırsan belki o da istemez normal, ya da sorun olmaz der, Allahın izniyle o gün gelsin de.😍
E bebek istemiş sonuçta, üzme kendini. 😜😂
Ya sana kıyamam için dışın patates oldu, sen bize taşınsana, şu süreci beraber bitirelim ben sana bebekler gibi bakarım.😂

Evet bebeğim, doğal yolla olsun ben de isterim ama korkularım var maalesef. Doktorunla paylaşırsan belki o da istemez normal, ya da sorun olmaz der, Allahın izniyle o gün gelsin de.😍
E bebek istemiş sonuçta, üzme kendini. 😜😂
Ya sana kıyamam için dışın patates oldu, sen bize taşınsana, şu süreci beraber bitirelim ben sana bebekler gibi bakarım.😂
Ahahah ya kıyamam sana yaaa😍 yiyemiyorum ki başka bisey dünde dersimi aldım patatesle mutlu mesut bir hayatım var artık benim 🤣😍 bi de eşim de gelince napariz bilmem ona da veririm bi haşlama yesin dursun ahaha🤣 ben yemiyorken ona yemek yook🤣
Aynen doktorlarla da görüşelim de son ana kadar bile değişebiliyor, sağlıklı ve güzel geçsin de allahin izniyle gerisini atlaticaz 😍😍😍

X