Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahaaaa.... Bende böyle.oldum.iste.. kanamam oldu sonra azaldı aynı gün iki günde belli belrisiz leke bitti sonra Beyaz akıntıya dönüştü devam ediyor 😯.. belirtilerin ne
Oluyorum gene geliyor. Bisey söyleyim mi bu bir sıkıntıya işaret. Regliden hemen sonra doktora gidicem 2 senedir doktor yüzü gormuyorum

Allah bağışladın minnoşları.😍
Ya inşallah her şey iyi ilerler, 9 ay boyunca her gün kendime nasıl iğne yapacağım diye kara kara düşünüyorum. Bir de çoğu kişinin karnında morluklardan yer kalmıyormuş, korkunç.:KK42:
Amin amin.. herkeste oluyor diye sende de olacak değildir belki sen o bir çoğu kesimlerin arasında olmasın iyi düşün iyi olsun bence senin bebek çok güçlü MaşaALLAH o kadar hasta oldun rağmen canını sıkma hersey güzel olsun senin için canım moralini yüksek tut ❤ ha o cihaz ben amazon da gördüm 🤣

Amin amin.. herkeste oluyor diye sende de olacak değildir belki sen o bir çoğu kesimlerin arasında olmasın iyi düşün iyi olsun bence senin bebek çok güçlü MaşaALLAH o kadar hasta oldun rağmen canını sıkma hersey güzel olsun senin için canım moralini yüksek tut ❤ ha o cihaz ben amazon da gördüm 🤣
İnşallah minnoşum ya inşallah sağlıklı, sorunsuz ilerler, Dilos6342 Dilos6342 Diloşum da ben de totoyu doğrultamadık bir türlü.😂😂
Hemen amazon ziyareti yapıyoree.😂

Sen adete göre hesaplıyorsun. Ben adete göre şuan 6 haftalıgım😅 Ama 4 haftalık bebiş.
Şubatın 20 sinde hastaneye gidecegim dua et inşallah seninde benimde kesem kalp atışı duyulur🤲🏻
Adete göre hesaplanır kuzum zaten doktorlarda öyle hesaplar, sen niye o kadar geç gidiyorsun canım? Doktor beni tekrar çarşamba çağırdı, sende gitsin görürsün ki

İnşallah minnoşum ya inşallah sağlıklı, sorunsuz ilerler, Dilos6342 Dilos6342 Diloşum da ben de totoyu doğrultamadık bir türlü.😂😂
Oo daha durun bismillah o germeler çekmeleri belinize şekil değiştirecek ooww bu ne ki ama herşey o ilk kıpırtı yi duyunca değişecek 😍 sağlıkla kavuşun o cennet kokullara amin ,❤

Ekime gel ekime gel ekime gel.🥺
Geleyim oraya da geleyimmm😍 ama ben Allah nasip ederde o günleri görürsek, büyük ihtimal sezaryen yapacağım dogumu ve eylül sonuna denk gelir kesin🙈
Aynen aynen var bisey bizde ama anlamadım üst üste geliyor hersey 🤣

Geleyim oraya da geleyimmm😍 ama ben Allah nasip ederde o günleri görürsek, büyük ihtimal sezaryen yapacağım dogumu ve eylül sonuna denk gelir kesin🙈

Aynen aynen var bisey bizde ama anlamadım üst üste geliyor hersey 🤣
Ben de sezaryen istiyorum kısmet olursa, ne bileyim vajina konusunda biraz hassasım.😂
E dedik ya düzelicez inşallah diye, sabır bakalım.😂

Beni ishal vurdu ya bebisten değil de zaten, nerden olduysa mikrop falan mı kaptım diyorum 🤦‍♀️
Ola bilir aman çok dikkat et süt tavuk ve etti iyice pişir temiz onlar tehlikeli bide havada soğuk ya ondan da olmuş Ola bilir meyvelerde yıka iyice aklıma gelen bunlar bir anlık dalgınlık olur ya aman çok dikkat et sen ve diğer hamileler

Ben de sezaryen istiyorum kısmet olursa, ne bileyim vajina konusunda biraz hassasım.😂
E dedik ya düzelicez inşallah diye, sabır bakalım.😂
Bende hem çok korkuyorum hemde omuriligimde 24 tane platin var. Riske atmak istemiyorum, ne yaşayacağımı bilmiyorum çünkü.
Ben yine dün gece çok kötüydüm wc seansı yine. Dün sabah iyiyim diye tost yapayim demiştim, galiba bana 2 seferdir sucuk dokundu. Aman sende yerken dikkatli olll 🙏

Ola bilir aman çok dikkat et süt tavuk ve etti iyice pişir temiz onlar tehlikeli bide havada soğuk ya ondan da olmuş Ola bilir meyvelerde yıka iyice aklıma gelen bunlar bir anlık dalgınlık olur ya aman çok dikkat et sen ve diğer hamileler
Ya ben dün sabah biraz iyi oldum diye sucuk yedim, sonrası afedersin çıkardım biraz, akşamına da karnıma vurdu yine wcden çıkamadım. 2 seferdir beni mahveden sucuk galiba. Bi daha yersem zaten ne olayım 🤦‍♀️

X