Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Toplaşin size yine bı cenabetligimi anlatayım😂 kız anam ben anlamadım gusül abdestime falan da dikkat ediyorum ama niye beni buluyor aşılama gariplikleri(malumunuz diğer aşılamada eşim ruyalanmisti😂) evet aynı sevgili eşim bu sefer de aşılama yaptiracakken korona şüphesiyle test verdi😂 Dr aşılama yapamayiz bu durumda dedi geçmiş olsun dileklerinizi ve nasıl becerdiniz tebriklerini burdan alayım 😂
Anam aşılama olaydı da ondan sonra test vereydi barimm

RENK! :KK76::rapci:
Bir şey söyleyeyim mi? Elimde olmadan hep diken üstünde olacağım. Yine kalbi durur mu? Şu an yaşıyor mu? Kendimi didik didik edeceğim biliyorum. O yaşanmışlığın travması çökmüş üzerime.😢 Keşke minik bir ultrason makinesi olsa.
Var Canım satılıyor ultrason değil ama bebek kalp dinleme cihazı hızını da söylüyor .. ve hayırlı olsun sağlıkla alırsın kucağına inşaALLAH sen ve tüm yeni anne adayları.. darısı geriye kalanlarda.. amin amin

@Nasipolsunn canım senin eşinin değerleri düşüktü dimi konuşmuştuk senle bi gece😂😂 şimdi Birbasak Birbasak diyecek ki benle de konuşmuştun birlikte sabahladık zaten üçümüz 🙈
Benim eşiminde düşüktü düzeldi sonra aşılama yaptık geçen ay tutmadı bu ay kendiliğinden oldu. Yöntem bi günde 2 kez ilişki sonraki gün 1 kere ilişki sonraki gün boş sonraki gün yine 2 1 devam etti kendim buldum bu formülü djfjfnfnfn tamamen doktorların verdiği gün aşırı ilişkiden sıkıldığım için nasıl olsa olmaz geçen ay aşılamayla olmamış bu ay mı olacak aman sal gitsin dediğim halde oldu🙈 senin de olacak inşallah bir de tavuk eti pek tüketmedik hepsi hormon uzak durun bi müddet onunda etkisi oldu
Valla biz çok tavuk eti tükettik.😂

Var Canım satılıyor ultrason değil ama bebek kalp dinleme cihazı hızını da söylüyor .. ve hayırlı olsun sağlıkla alırsın kucağına inşaALLAH sen ve tüm yeni anne adayları.. darısı geriye kalanlarda.. amin amin
Amin amin inşallah, dua eden ağzına sağlııık.😍💐 Darısı sizlere, tez vakitte inşalllah.🤲🏻
Ben o aleti bir araştırayıım.:KK53:

GERÇEKTEN Mİ!!! İstiyorum onu istiyorum.:dua: Kulaklık takıp her an dinlerim her an.:KK17:
Benim kuzenin eşi genetiklerinde var mış annesinden bacısında da olmuş onda da vardı çok şükür dünya güzeli kızı oldu maşaALLAH o tedevasi olmayan bişey değil ki korkma boşuna ❤

Merhabalar Hanımlar.. Nasılsınız?
SAT 5-6 ocaktan sonra olanlar Ekim annesi olacağı için Ekim 2022 anne adayları topiğini açtım.. Pozitif haberi alanları beklerim..

Cok şükür yolunda cnm memlekete geldim çok fazla bakamıyorum buraya da salı günü doktora gitmeyi düşünüyorum kalp atisi için 😊 yarın mı gidiyorsun bakalım sende
Biz idare ediyoruz topiği minnoşum, sen kendine dikkat et, iyi ol gerisi mühim değiil, kalp atışı dedin beni heyecanlandırdın.😍:KK17:
Evet ben yarın öğleden sonra gideceğim, test üstünden de 48 saat geçmiş olacak doktor artışa bakar muhtemelen ama benim gitmeden önce yine baktırasım var.😅

Merhabalar Hanımlar.. Nasılsınız?
SAT 5-6 ocaktan sonra olanlar Ekim annesi olacağı için Ekim 2022 anne adayları topiğini açtım.. Pozitif haberi alanları beklerim..

Benim son adet tarihi 4 Ocaktı ama ben Ekim anası olacağım sanıyordum. Bana ne ben ekim anası olacağım.:mad:

Benim kuzenin eşi genetiklerinde var mış annesinden bacısında da olmuş onda da vardı çok şükür dünya güzeli kızı oldu maşaALLAH o tedevasi olmayan bişey değil ki korkma boşuna ❤
Allah bağışladın minnoşları.😍
Ya inşallah her şey iyi ilerler, 9 ay boyunca her gün kendime nasıl iğne yapacağım diye kara kara düşünüyorum. Bir de çoğu kişinin karnında morluklardan yer kalmıyormuş, korkunç.:KK42:

Biz idare ediyoruz topiği minnoşum, sen kendine dikkat et, iyi ol gerisi mühim değiil, kalp atışı dedin beni heyecanlandırdın.😍:KK17:
Evet ben yarın öğleden sonra gideceğim, test üstünden de 48 saat geçmiş olacak doktor artışa bakar muhtemelen ama benim gitmeden önce yine baktırasım var.😅
Tesekkurler canim🤩 sabahtan git sen yarın öğlene kadar sa sonucun çıkar gösterirsin doktora madem kan pihtislasmasi var onun önlemini de alırsınız kuzum

Benim son adet tarihi 4 Ocaktı ama ben Ekim anası olacağım sanıyordum. Bana ne ben ekim anası olacağım.:mad:
Gebelik hesaplayan sitelere baksana kuzum.. Ben 9 ay 10 gün olsada 10 gün erken doğum gibi düşündüğüm için dedim.. Senide bekliyoruz gel o zaman🙂

Tesekkurler canim🤩 sabahtan git sen yarın öğlene kadar sa sonucun çıkar gösterirsin doktora madem kan pihtislasmasi var onun önlemini de alırsınız kuzum
Benimkinden gizli sabah kaçıp kan vereyim yine ben, doktor nasıl olsa baktıracak diye yollamaz beni yoksa.😅

X