Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim canim😍🙏 geçen ay aşılama tutmayınca bu ay 2. Kez hsg çekildim, bir de adetliyken femara kullandım 18 mm tek yumurtam vardı catlatma ignesi attım bu kadar. Adet belirtileriyle aynıydı tek fark böyle kasıklarımı yukarı çekiyorlar gibi hissiyat vardı
Belime ani ağrı giriyordu 2 dk sonra hiç bisey olmamış gibiydi
Belki test yapmasam anlamazdım bile 🥰
Hsg ye nasıl karar verdiniz canım anestezili mi oldu. Ayy maşallah maşallah tek yumurtayla nasip olmuş. Adetin geçmiş miydi ay sorularımla da bunalttım

Hsg ye nasıl karar verdiniz canım anestezili mi oldu. Ayy maşallah maşallah tek yumurtayla nasip olmuş. Adetin geçmiş miydi ay sorularımla da bunalttım
Evet canım ilk hsgyi kendi doktorum çekmediği için suphelendi kendisi görmek istedi bu ay o yüzden 2. Kez çekildim
şuan çok tedirginim ama değerim çok az artmis😔

Keseyi gördün mü sen canım naptın ben şubata kayınca burayı takip edemiyorum 😅
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi N Nasipolsunn Birbasak Birbasak kızlar hepinizi yazamıyorum insallah görürsünüz
Ben dün geceden beri çok rahatsızdim ishal kusma halsizlik mide ağrısı çok kötüydüm
Normalde yarın doktorum çağırmıştı ama kötü olunca bugün gittim karnımdan baktı kese yok alttan baktı kese yine yok Hcg istedi benden yine
Ayin 19unda 12 çıkmıştı deger 21inde 56 çıkmıştı bugün 27si 313 çıktı çok az değil mi doktor da çarşamba günü gel bisey olursa erkenden gelirsin dedi😔😔

Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi N Nasipolsunn Birbasak Birbasak kızlar hepinizi yazamıyorum insallah görürsünüz
Ben dün geceden beri çok rahatsızdim ishal kusma halsizlik mide ağrısı çok kötüydüm
Normalde yarın doktorum çağırmıştı ama kötü olunca bugün gittim karnımdan baktı kese yok alttan baktı kese yine yok Hcg istedi benden yine
Ayin 19unda 12 çıkmıştı deger 21inde 56 çıkmıştı bugün 27si 313 çıktı çok az değil mi doktor da çarşamba günü gel bisey olursa erkenden gelirsin dedi😔😔
Sanırım değerin 400 üstü olması gerekiyordu ama bence az da değil, ayrıca minnoşum hemen üzme kendini, ben keseyi 6. hafta görmüştüm. İnşallah çarşamba gittiğinde gör keseni.❤️:KK74:

kızlar ya farklı bir doktora gideceğim bu ayda hsg çekileli 4 ay oldu tekrar talep etsem çekermi acaba kısa süremi oluyo yada kısa sürede tekrar çektirmek mantıklı mı

İnşallah düzenli güzel artışın olur canım içini ferah tut allahım kucağına almayı nasip etsin ❤️
Allah razı olsun canım insallah insallah😔
Sanırım değerin 400 üstü olması gerekiyordu ama bence az da değil, ayrıca minnoşum hemen üzme kendini, ben keseyi 6. hafta görmüştüm. İnşallah çarşamba gittiğinde gör keseni.❤️:KK74:
Ben artık keseye de takılmıyorum çünkü en az değerin 1500 olması gerekmiyor mu kese görmek için 😔 2 gün sonra serum taktirirken tekrar kan vericem dayanamiyorum😔

Canım kan değerlerin ilerlemis gibi düşme yok, iki katı artmış gibi görünüyor, acaba HCG kaç olursa kese görünüyor onu bilmiyorum 😥
İnsallahhhh sağlıkla ilerlesin kuzum korkma içini ferah tut 🤲🤲

Kötüyü çağırma kuzum bişey olsaydı düşerdi ki değerin. Bekle sabırla ve duayla çarşamba gününü inşallah bir sorun yoktur

Ben artık keseye de takılmıyorum çünkü en az değerin 1500 olması gerekmiyor mu kese görmek için 😔 2 gün sonra serum taktirirken tekrar kan vericem dayanamiyorum😔
Yani değer artınca kese görünüyor okuduğum kadarıyla , değer düşmemiş korkma bence

Canım kan değerlerin ilerlemis gibi düşme yok, iki katı artmış gibi görünüyor, acaba HCG kaç olursa kese görünüyor onu bilmiyorum 😥
İnsallahhhh sağlıkla ilerlesin kuzum korkma içini ferah tut 🤲🤲

Yani değer artınca kese görünüyor okuduğum kadarıyla , değer düşmemiş korkma bence
Değer gününe göre az artmış gibi kese görünmemesine değil değerin az artmasına takıldım ben kese en az 1500lerde gözüküyormus😭

Yanlış mı hesapladım ki.😕 Ne dersek diyelim elinde olmadan umutsuzluğa kapılacaksın biliyorum ama olumlu düşünmemiz lazım minnoşum, iki gün sonra artmış değeri görüp rahatlarız Allahın izniyle.❤️

Kuzum değer 1500 üstü olmadan kese görünmüyor. Doktorunda aslında iyi biliyor niye bu kadar erken istemiş.. 1 hafta sonra ancak keseyi görürsün.. Hiç endişelenme..

Değer gününe göre az artmış gibi kese görünmemesine değil değerin az artmasına takıldım ben kese en az 1500lerde gözüküyormus😭
Ya değer artma olayı bir kişide okumuştum az artıyor demişler ama sağlıklymis, insallahh sorun yoktur canım dua et hayırlısını versin Allah'ım 🤲♥️ bebeğini sağlıkla sana bağışlasın

X