Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bilmiyorum kafam allak bullak oldu ama doktorda temkinli yaklasti😔

Bilmiyorum ki ben ilk zamanlarda daha hızlı artıyor diye biliyorum, doktorla direk görüşmedim sekreterine verdim kağıdı, çarşamba günü gelsin bisey olursa hemen gelsin demiş. Bende sekreterine deger az artmamis mi dedim daha yeni ya falan dedi
Dualarım seninle.dilos hiç kötü bişey geçmiyor içimden, sorun yoktur insallahh 🤲🤲🤲❤️

Ben kendim zor baktım 😄 kıvamlı siyaha yakın koyu bordo kan pıhtısı gibi bişey işte
Canım onu ben sormuştum doktora hemde bi kaç doktora.rahim yenilenip diğer aya kendini hazırlarken öyle pıhtılar atılması normal demişti.ayrıca fotoğrafa flan bakarak kist olduğunu anlamayacaklarını patolojiye gitmeden hiç bir doktorun net cvp vermesinin doğru olmayacağını söylemişti.bence senin düşündüğün gbi birsey degil o çoğu zaman başıma geliyor hatta bi kaç arkadaşımında ve bende hiç kist flan yok

Napiosun uz kızlar 🥰 inşallah çok iyisinizdir inşallah hepiniz hamilesinizdir de haberiniz yoktur 🤣amin
Benimde akıntım da artma var kasık krampları var ani harekette. ağır kaldırdığım belinde ağrı oluyor tövbe estafrullah kafayımi yedim diyorum 😁

Doktor gününe göre kese göremeyince hem alttan hem üstten o yüzden hcg istedi tekrardan. Aslında ben yarın gidecektim bana 1 hafta sonra tekrarla demişti
Hem hastayım hem az artmış gibi geldi o yüzden korktum çok
Kotuyu çağırma inşallah çok güzel olucak bol dua et canım.

Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi @Nasipolsunn Birbasak Birbasak kızlar hepinizi yazamıyorum insallah görürsünüz
Ben dün geceden beri çok rahatsızdim ishal kusma halsizlik mide ağrısı çok kötüydüm
Normalde yarın doktorum çağırmıştı ama kötü olunca bugün gittim karnımdan baktı kese yok alttan baktı kese yine yok Hcg istedi benden yine
Ayin 19unda 12 çıkmıştı deger 21inde 56 çıkmıştı bugün 27si 313 çıktı çok az değil mi doktor da çarşamba günü gel bisey olursa erkenden gelirsin dedi😔😔
Az değil bence cnm gayet normal ilerliyo korkmana hiç gerek yok boşuna kendini tedirgin etme bebişin hisseder. Birde 1000 kusur olmadan kese görünmez ztn. Doktor ne dedi?

Teşekkür ederim canım eski usul denedim reglim bitti akşamına denemelere başladık yani 20 günde 15 deneme yaptık uzandım ilişki sonrası yarim saat altımda yastık ile sonra hayırlısını bekledik çok şükür 🙏 arkadaşlar helal olsun falan diyordu haşet ettim adamı ama sonuç Zafer bizim oldu 😬 bide bunu görev olarak bellirleme ve her akşamı özelleştir mum müzik ışık kıyafet vs vs ikinizde de sorun yoksa olacaktır inşallah 🌺🌺
Merhaba hayırlı olsun öncelikle ama şöyle bi durum da var hep gün aşırı ilişkiye girin diyolar doğrusu buymuş bı de adamların zaten her güne hali kalmıyor 😂 yani 20 günde 15 cidden rekor 😂 gün aşırı zor yapıyoruz yine de olmaz mı ki? Bı de yumurtlama haftası dışında yapmamıştım ama bundan sonra adete kadar hep denesem mi?

Merhaba hayırlı olsun öncelikle ama şöyle bi durum da var hep gün aşırı ilişkiye girin diyolar doğrusu buymuş bı de adamların zaten her güne hali kalmıyor 😂 yani 20 günde 15 cidden rekor 😂 gün aşırı zor yapıyoruz yine de olmaz mı ki? Bı de yumurtlama haftası dışında yapmamıştım ama bundan sonra adete kadar hep denesem mi?
Gamze3455 Gamze3455 kesin ilk birkaç ilişkide tutturmuştur, kalanlar da yanına kar kalmış hadi bakalım.😂😂 Siz günaşırı devam edin.😂

Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi @Nasipolsunn Birbasak Birbasak kızlar hepinizi yazamıyorum insallah görürsünüz
Ben dün geceden beri çok rahatsızdim ishal kusma halsizlik mide ağrısı çok kötüydüm
Normalde yarın doktorum çağırmıştı ama kötü olunca bugün gittim karnımdan baktı kese yok alttan baktı kese yine yok Hcg istedi benden yine
Ayin 19unda 12 çıkmıştı deger 21inde 56 çıkmıştı bugün 27si 313 çıktı çok az değil mi doktor da çarşamba günü gel bisey olursa erkenden gelirsin dedi😔😔
Merhaba diloş öesajını yeni gördüm korktumda. Ama belki seninki normaldir bazwn yavaş ilerliyor. Benimde çok yükselmedi eğer stres yaparsan hiç olmaz. Sonuçta kanaman yok birşeyin yok inşallah iyi olur merak etme 😘🤲🏻

Evet canım ilk hsgyi kendi doktorum çekmediği için suphelendi kendisi görmek istedi bu ay o yüzden 2. Kez çekildim
şuan çok tedirginim ama değerim çok az artmis😔
Hem hatırlasana diloş ben akşam test verdim 559.5 çıktı sabah verdim 652.0 çıktı doktor dış gebelil bilmem me kütaj dedi hemen kötüye yoruyotlar doktorlar. 2 gün sonra yine verdim busefer 1352.0 yükselmiş. Yani bekle korkma. İnşallah kötü birşey yoktur

Az değil bence cnm gayet normal ilerliyo korkmana hiç gerek yok boşuna kendini tedirgin etme bebişin hisseder. Birde 1000 kusur olmadan kese görünmez ztn. Doktor ne dedi?
Canım kese görmek değil gününe göre az artmış değer yani 6 günde 56dan 313e çıkmış ama bilmiyorum bugün sata göre 4+6ydı. Geç döllenme olayım da yok
Doktora da düşük geldi biraz herhalde direk kendisiyle görüşemedim Sekretere verdim kağıdı bisey olursa hemen gelsin demiş, olmazsa çarşamba gelsin bakalım tekrar demis

Merhaba diloş öesajını yeni gördüm korktumda. Ama belki seninki normaldir bazwn yavaş ilerliyor. Benimde çok yükselmedi eğer stres yaparsan hiç olmaz. Sonuçta kanaman yok birşeyin yok inşallah iyi olur merak etme 😘🤲🏻

Hem hatırlasana diloş ben akşam test verdim 559.5 çıktı sabah verdim 652.0 çıktı doktor dış gebelil bilmem me kütaj dedi hemen kötüye yoruyotlar doktorlar. 2 gün sonra yine verdim busefer 1352.0 yükselmiş. Yani bekle korkma. İnşallah kötü birşey yoktur
Kuzum eğer bi günde bende testi tekrarlasam bende az artmasına takılmam, ama 6 günde az artmış benim yani ben en az 600 700 çıkar diye bekliyordum
Ama şöyle hesaplayinca da normal geliyor eğer 2 günde 2 kat artmasi gerekiyorsa
56+56 112
112+112 224 oluyor 5. Gün
Benimde 6. Gün 313 çıktı
Bu sekilde hesaplarsak normal ama doktor da bisey olursa hemen gel dedi canım sıkıldı

Canım onu ben sormuştum doktora hemde bi kaç doktora.rahim yenilenip diğer aya kendini hazırlarken öyle pıhtılar atılması normal demişti.ayrıca fotoğrafa flan bakarak kist olduğunu anlamayacaklarını patolojiye gitmeden hiç bir doktorun net cvp vermesinin doğru olmayacağını söylemişti.bence senin düşündüğün gbi birsey degil o çoğu zaman başıma geliyor hatta bi kaç arkadaşımında ve bende hiç kist flan yok
Bakan doktor benim sürekli takipli doktorumdu, öncesinde aylardır kist boyutu değişmemişti usg ile baktığında kistin gerçekten küçüldüğünü gördük şükür 🙏patalojiye gitmedi çünkü iğrendim resmini çekip çöpe attım ama şükür kistim küçüldü ☺️ ben yapmamam gereken bişey yaptım reglken kanamam gelmiyor diye yasak olmasına rağmen 2 bardak civanperçemi çayı içtim sonrasında şiddetli bir ağrı oldu 5 6 saat sonrada o parçalar düştü ama doktor iyi ki kistini patlatmamışsın dedi🙈

X