Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim hacettepede yapiliyormus. Bak burda bı arkadaş yaptircak. Benimde özelde gittiğim hocada yapıyor. Narence06 arkadaşın adı
dün konuştuk ya ben aldım randevu hacettepeden işte gitcem ona ama hsg sonrada laparaskopi diye düşünmüştüm ben onuda konuşayım doktorla bakalım

Merhaba günaydın . Benim de adetim 5 gün gecikti hiç gecikmez test negatif çıktı . Benim bebeğim 17 aylık daha 🙈 yani ben korkanlardanım . Test negatif olup kan testi pozitif olan var mı acaba ? Benim ilk gebeliğim öyleydi🤦🏼‍♀️☺️🤣

Kızlar giremedim kaç gündür misafirim vardı..Banada bi yorum yapar mısınıx ..Dün değerlendirdik..Yumurta çatlamış mı bakar mısınız ??❣
Eki Görüntüle 2995578
Minnoskom catlamis bugünü de degerlendir sonrası beklemede artik🥰👼

Canım kafanı karıştırmak istemem ama bazı kadınlar gebe olmadan önce yad aldıklarında grip yad soğuk algınlığı olmuşlar.. bebeği vücuttan atilmamasi için bağışıklık sistemi zayiflarmiş.. kimbilir İnshaAllah müjdeyi alırsın sende ☺️🤗
Valla canım aslında hiç ama hiç ihtimal vermiyorum çünkü normal yollarla 15 yıllık evliliğimde hiç hamile kalamadım olmuyo nasılsa diyede hiç korunmadım🥰acaba diyip idrar testi yaptım oda negatif bugün sağlıkocağında kan verdim yarın sabah sonuç çıkıcak kasıklarım ağrıyo sanki sabaha hasta olcakmış gibi Rabbim ne verirse hayırlı olanı versin🤲

Kızlar çok üzücü bir soru soracağım yaranizi desersem hakkinizi helal edin 😔 düşük yapan var mi? Düşük sonrası adet ne zaman gördünüz? Bir de düşükten sonra kanama durunca yumurtlama oluyor mu? Kanamam biteli 3-4 gün olacak daha adet olmadim ama akıntım geliyor,gerginim (yumurtlama zamanimda olan belirtilerim) bilgisi olan cevaplayabilir mi?

Kızlar çok üzücü bir soru soracağım yaranizi desersem hakkinizi helal edin 😔 düşük yapan var mi? Düşük sonrası adet ne zaman gördünüz? Bir de düşükten sonra kanama durunca yumurtlama oluyor mu? Kanamam biteli 3-4 gün olacak daha adet olmadim ama akıntım geliyor,gerginim (yumurtlama zamanimda olan belirtilerim) bilgisi olan cevaplayabilir mi?
Canim ben 3 aylik kurtaj yaşadım. 14 gun lohusaydim. 2 hafta temiz kalıp normal adet oldum ama tabiki cok az bir regldi normalimden kurtaj sonrasi cok kanama yasadigum icin. Ama benim anladığım yumurtlama olduğu gibi kurtaj kanaması kesildi. Cunku yumurta akıntısı gelmisti. Oluvusyonla takip etmedim 3 ay korunmami istemişti doktor

Canim ben 3 aylik kurtaj yaşadım. 14 gun lohusaydim. 2 hafta temiz kalıp normal adet oldum ama tabiki cok az bir regldi normalimden kurtaj sonrasi cok kanama yasadigum icin. Ama benim anladığım yumurtlama olduğu gibi kurtaj kanaması kesildi. Cunku yumurta akıntısı gelmisti. Oluvusyonla takip etmedim 3 ay korunmami istemişti doktor
Çok geçmiş olsun 😔 ben kendim düşürdüm ilaçla 5 haftalikti çünkü
Ara vermeden devam etmek istediğim için tuhaf geldi yumurtlamak,bir kere kimyasal yaşadım onda hemen adet oldum bu düşük oldu düşüğü bilmeyince iyice kafam bulandı 🤦🏼‍♀️ teşekkür ederim canım, Rabbim bir daha yasatmasin inşallah 🙏🏻

Çok geçmiş olsun 😔 ben kendim düşürdüm ilaçla 5 haftalikti çünkü
Ara vermeden devam etmek istediğim için tuhaf geldi yumurtlamak,bir kere kimyasal yaşadım onda hemen adet oldum bu düşük oldu düşüğü bilmeyince iyice kafam bulandı 🤦🏼‍♀️ teşekkür ederim canım, Rabbim bir daha yasatmasin inşallah 🙏🏻
Amin canım Allah kimseye yaşatmasın. 2 gunluk bile olsa hemen varlığına alışıyorsun. Inan benimde hic aklimdan cikmjyor meleğim.
Hcg kanda sifirlaninca hemen yeni yumurta gelişiyor. Ve vücut bu duruma bağışıklık geliştirdiği icin sonraki ay olasılık daha yüksek oluyor. Bu ay yüzün güler inşallah canım.

Ben de kürtaj olmuştum canım kurtajdan 30.gün sonra adet oldum bana dış gebelik iğnesi de yapıldığı için sonrasında 3 ay korunmam gerekiyordu yumurtlama durumunu hic bilmiyorum o yuzden ama oluyordur büyük ihtimal ancak bu gibi durumlarda rahmi dinlendirmekte fayda var çok geçmiş olsun 🙏

X