Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kistiniz kaç cm ca 125 değeriniz kaç çıkıyor acaba

İnsallah Allah'ım sana şükürler olsun... İsteyen herkese nasip etsin gönülden dua ediyorum herkese inşallah kan değerlerinde güzel çıkar eşim gelsin işten gideriz hastaneye

Yok 2 defa verdim. 15 ocak 87.2 çıktı
20 ocak 559.5 çoktı beta. Dün tekrar verdim ama çıkmado inşallah güzel artmıştır sağlıklıdır dua et banada
Barkod varsa netten bakabilirsin asko
Ben ne zamandır teyit için predictor saklıyorum kısmet buguneymis onuda arkasından yapıştırdım o da iki dk içerisinde bu halde ben ne yapacağımı bilmiyorum şoktan
Hayirli olsun canim kan vermeye koş
Guzel haberlerinizi görünce o kadar çok seviniyorum ki gönül isterdi bu gruptaki herkesten hamis haberi alalım ama nasipten öteye gidemiyor bazen insan

Barkod yok malesef keşke olsada bakabilsem artmışmı.

Aynen öyle gönül ister herpimiz olalım ama kalamayanlarda inşallah gelecek ay mutlulukla o müjdeli haberi alırız

İnsallah Allah'ım sana şükürler olsun... İsteyen herkese nasip etsin gönülden dua ediyorum herkese inşallah kan değerlerinde güzel çıkar eşim gelsin işten gideriz hastaneye
İnşallah inşallah sağlıkla güzel sonuçlar alırsın canım benim İnşallah benim sonucımda güzel çıkar banada dua et

Kızlar çok moralim bozuk ya. Kahverengi akıntımsı bişey geldi peçeteye. Geçen ay kimyasalda da böyle başlayıp kırmızıya dönmüştü. Çok korkuyorum
Yaa birşey olmaz bende de gelmişdi öğrenmeden önce ve 1 gün devam etti. Sonra geçti merak etme inşallah öyle birşey yaşamazsın bol bol dinlen hiç iş yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…