Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hepinize dönemedim kusura bakmayın toplu yazıyorum. Şimdi çıktık doktor progestan verdi. Kan da verdim 1 buçuk saate çıkacakmış. Eczane bulmaya çalışıyoruz şimdi

Ovulasyon testin nasıl devam ediyor canım

Bu günkü de böle canım ya ❤️ sen ne yaptın
IMG_20220121_115024.jpg

Kızlar hepinize dönemedim kusura bakmayın toplu yazıyorum. Şimdi çıktık doktor progestan verdi. Kan da verdim 1 buçuk saate çıkacakmış. Eczane bulmaya çalışıyoruz şimdi
Şifa olsun canim insAllah kan değerinde güzel çıkacak merak etme içini rahat tut sen 😊

Kızlar şimdi eşimle yaptırdık iyi mi sizce 🤔
maşaALLAH canım dedim sana kesinlikle artıyor diye ve emin olma nedenim seni 0.100 iki günde 2.kusure çıkmıştı ondan dedim kesin bu kız erkenci tezcanlı hamile diye :emir_bebek::KK70:hayırlı olsun canım tekarar sağlıkla kucağına al 😍

Vala bakıp göreceğiz canım hayilrisi bence 11. Günde erken ama sen bilirsin insAllah çıkar canım hayırlısı olsun hakkımızda ❤️
Canım zaten 11 veya 12.gun de öğrenmiş herkes o nedenle varsa yarın çıkar diye düşünüyorum olmadı bir de pazar yaparım. İki testim kalmış

Canım zaten 11 veya 12.gun de öğrenmiş herkes o nedenle varsa yarın çıkar diye düşünüyorum olmadı bir de pazar yaparım. İki testim kalmış
Son adetin üzerine 12 gün ekleyin diyolar canım aynen yap bakalım benide etiket yap ❤️ hayırlısı olsun hakkında

Eklentiler

• IMG_20220122_015333.jpg
    IMG_20220122_015333.jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_20220122_015347.jpg
    IMG_20220122_015347.jpg
    200,8 KB · Görüntüleme: 47
Benimde o aralar Bat canım yumurtlama senden bir gün önce sanırım genelde hamile diyorlar resmen kop koyu çıkmış hadi inşallah
36 ocak demişim Allah mı söyletti acaba gelmeyecek gebesin falan 🤣🤣 aynenn resimde ki hali bide bu gerçekte pik gördüğümden de koyu bugün bir de sıvı alımına dikkat etmedim çay falan içtim kaç gündür kasığımda batma var krem kıvamında akıntımda var şüphe ettim elimde ovu testi vardı deneyim dedim şok oldum inşallah gebeliktir ikinci yumurtlama değildir. aynı günse ikimizin elinde varsa sende denesene ovu testini kuzu

Yok canım yazmayı unutmuşum ama onlarda aynı yerde. Gorumcem de çalışıyor başka şehirde memur o da tek cocuguyla, bizde herkes tek tabanca yani 😅 bundan önce de 2 ay tek kaldım zaten temizliktir odur budur vakti gecirdim güzelde geldi bana, bu sefer olumsuz bisey olmasından korkuyorum sadece 🙁
Gelebilseler hepsi 10 15 gün anca durabilir suan bende telaş yaptırmak istemiyorum
Bakalım duruma göre yapicaz biseyler canim
bence adetin gecikince sen seninkilere nöbet yaz 15 er gün sırayla gelsinler.. yeğeni torun sevmek isteyen de ugraşsın azıcık demi ama 😊

X