Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen ya hepsi aynı bende de var ishal bel ağrısı kasık karın ağrısı bide grip oldumekstra göğüs uçlarım acıyo renkleri koyulaştı bi miğde bulantısı yok çok şükür
Benim sabah mide bulantim başladı ya ama zaten normalde de çok hassas ben biraz yedim gibi
Gögüslerde hiç bisey yok bi bakıyorum sonra aa bu niye bu kadar minnak diyorum kapatıyorum
Gribe dikkat et canimm üşütme bak havalar çok soğuk belime de ağrı ara ara çok sancılı giriyor 2 dk sonra geciyor

Çok geçmiş.olsun canım

haha çok güldümaynrn benimde ağrılar genelde 2 dakkalık daha çok ağrıyan belim.çarş bi hava alayım diye dışarı çıktım dün kötüydüm ama bugün daha iyiiym çok şkür benimde miğdem normalde hassastır ama inşallah çok bulantı yaşamam.sende sık sık idrara çıkmaz varmı

Şuan pek yok canım o ilerleyen vakitte olabilir ama normal de çok su içerim zaten ben. Normale göre fazla çıkıyorum iyi bari canim benim bugün içim dışıma çıktı hastaneye git gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…