Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öbür dilos hamile 🤰 umarım bende hamileyimdr.
Rabbim cumalar yüzü suyu hürmetine hepimize hayırlısı ilenasip etsin benum ikinci ama inanın ki aynı duygular ilkim 5 yaşında yaş geçince insan dha stres oluyır
Canım 10. Günü mü yaptın yumurtlamanin? Daha çok erken bende cok cok silik cikti 11. Günde catlamanin
Yani sen 10. Gün yumurtlama diyorsan belki ertesi gün catlatmistir öyle olsa bile 9. Gün daha erken
Elinde varsa 2 3 Gün sonra tekrarla insallah bebisin seninledir
Bak Gamze3455 Gamze3455 dedim o hele 7. Gün yaptırmış hiic çıkmaz
Nerde okuduysam hep 10. 11. Hatta 12. Günde çıkmış
Yani hala umut var
İnşallah bebisler sizinledir canlar darısı herkesin başına 😍🤲

Canım 10. Günü mü yaptın yumurtlamanin? Daha çok erken bende cok cok silik cikti 11. Günde catlamanin
Yani sen 10. Gün yumurtlama diyorsan belki ertesi gün catlatmistir öyle olsa bile 9. Gün daha erken
Elinde varsa 2 3 Gün sonra tekrarla insallah bebisin seninledir
Bak Gamze3455 Gamze3455 dedim o hele 7. Gün yaptırmış hiic çıkmaz
Nerde okuduysam hep 10. 11. Hatta 12. Günde çıkmış
Yani hala umut var
İnşallah bebisler sizinledir canlar darısı herkesin başına 😍🤲

Canım ovulasyon testi yaptım yani o gece çatladıgina emin gibiyim
Sag alt tarafım şuan çok fena ağrıyor neden bilmem ama çok umutluyum ben o zaman cumartesi veya pazar yapayım tekrsr dan Rabbim hayrılı zamanda nasip etsin.
Canım yarın kan vercen demi benide etiket yapar mısın ben ailemledym pek girmesem de etiketini görmek istiyorum dilerim değerin çok cok artmıştır amin 🙏

Canım ovulasyon testi yaptım yani o gece çatladıgina emin gibiyim
Sag alt tarafım şuan çok fena ağrıyor neden bilmem ama çok umutluyum ben o zaman cumartesi veya pazar yapayım tekrsr dan Rabbim hayrılı zamanda nasip etsin.
Canım yarın kan vercen demi benide etiket yapar mısın ben ailemledym pek girmesem de etiketini görmek istiyorum dilerim değerin çok cok artmıştır amin 🙏
Allah razı olsun canım duan için etiket yaparım inşallah akşamüstüne doğru çıkar büyük ihtimal sonuç. Benimde kasık ve aşağıya doğru ağrım var resmen sızlıyor birde ara ara belime ağrı giriyor bu kadar başka bi belirtim yok. İnşallah bebişin seninledir bugün 10. Gün ve sıvı alıp yapmışsın hiç morali bozma 2 gün sonra tekrarla inşallah güzel haber alacaksın Allahin izniyle 🤲😍

Allah razı olsun canım duan için etiket yaparım inşallah akşamüstüne doğru çıkar büyük ihtimal sonuç. Benimde kasık ve aşağıya doğru ağrım var resmen sızlıyor birde ara ara belime ağrı giriyor bu kadar başka bi belirtim yok. İnşallah bebişin seninledir bugün 10. Gün ve sıvı alıp yapmışsın hiç morali bozma 2 gün sonra tekrarla inşallah güzel haber alacaksın Allahin izniyle 🤲😍
Amin amin canım cuma günü yüzü suyu hürmetine rabbim hepimizin gönlüne göre hayırlı olanı versin

4 gün sonra canım ama son günlerde inanılmaz sırt-bel ağrısı kasıklarda batma göğüste hassasiyet ve sürekli idrara gidiyorum sıvı içmesem bile ümidim var bakalım yarın gebelik testi mi yapsam diye düşünüyorum yükselirse orda da belli olur sonuçta değil mi
Biraz daha bekkeyebilirsen bekle.. yarın test yaparsan ve hala erkende boşuna belki morelini bozacaksin . Bekle en azından emin olursun sonuçtan

Elimizde var ya işte sürekli insanın yapasi geliyor 🤦‍♀️ dürtüyor yap yap diye 😅 bakalım yarın oglen kan vericem inşallah güzelce artmıştır pozitif düşünmeye çalıştim🥰
Evet aynen öyle devam et işte.. hem olumlu olursan vücudunda olumlu reaksiyon veriri.. faydası var zararı olmaz 😊.. inanki senin için çok seviniyorum.. gerçekten... O gün acile gittiğinde üzülmüştüm merak etmiştim.. ama hissettim senin hamiş olduğunu dedim İnshaAllah son olur böyle bridaha acile.gitmezsin 🥰🤲🏻

Evet aynen öyle devam et işte.. hem olumlu olursan vücudunda olumlu reaksiyon veriri.. faydası var zararı olmaz 😊.. inanki senin için çok seviniyorum.. gerçekten... O gün acile gittiğinde üzülmüştüm merak etmiştim.. ama hissettim senin hamiş olduğunu dedim İnshaAllah son olur böyle bridaha acile.gitmezsin 🥰🤲🏻
Allah razı olsun hepinizden vallahi her duygumuzu burada paylaşıyoruz cok teşekkür ederim. Şuan yalnız kaldım tek basima ama sizler sayesinde onu bile hissetmiyorum ❤ insallah hepiniz kısa sürede güzel haberler alacaksınız bu ay herkesin içine doğmuş benim hamileligim vallahi 🤭 sizide arkamdan getiricem hemen insallaaahhh😍🤲

Allah razı olsun hepinizden vallahi her duygumuzu burada paylaşıyoruz cok teşekkür ederim. Şuan yalnız kaldım tek basima ama sizler sayesinde onu bile hissetmiyorum ❤ insallah hepiniz kısa sürede güzel haberler alacaksınız bu ay herkesin içine doğmuş benim hamileligim vallahi 🤭 sizide arkamdan getiricem hemen insallaaahhh😍🤲
İnshaAllah canım benim.. Rabbim kucağına almayı da Nasib etsin.. 🥰

Sende sağol canim hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz derdimiz bir dermanimizda bir İnshaAllah hepimiz bu mutluluğu yaşariz😘

X