Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk başta aslında ümitlenmedim. Predictor early 3 4 değeri bile algılayıp silik çizgi çıkarıyormuş o yüzden. Ama kaset testte de silik çizgi görünce bi heyecan yaptım
Ama gerçekten ne göğüs hassasiyeti ne akıntı ne başka bisey hiç bisey yok sadece kasikta batma bi de iç bacak kisimlarimda çekilme oluyor gibi bu kadar. Dünde ani ağrılar girmişti belime resmen adet öncesi durumu yani eğer sonuç çıkarsa ve güzel ilerlerse diyeceğim ki hiç belirtisizde oluyormus
Zaten cogu kadin gebe kalinca hicbir sey hissetmiyor. Her ay PMS yasayan kadinlar icin bir sey hissetmemek gebelik belirtisi 😅

Ya işte artışa da bakmak gerekiyor ya, ilk gebeliğimde battan 3 gün önce ve 1 gün önce kan verip artışa bakmıştım. Silik çizgi görmek yetti şimdilik sanırım bana 😄
Bu arada bende predictor early yaptım ilk guvenemedim çok küçük değeri algilayabilip silik çizgi çıkarttığı için. 4 saat sonra kaset testte de silik çıkınca bi heyecanlandım
Benim de ilk heyecan tavan o yüzden 😍

O
nasıl yani hamile olabilir miyim hala?
Olabilirsin de olmayabilirsin de canim Burda regl günü negatif görüp 3 gün sonra pozitif gören arkadaşlar oldu hersey mümkün yani o sebeple hep diyoruz kırmızılar gelene kadar umut var ♥️

Bu arada bende predictor early yaptım ilk guvenemedim çok küçük değeri algilayabilip silik çizgi çıkarttığı için. 4 saat sonra kaset testte de silik çıkınca bi heyecanlandım
Benim de ilk heyecan tavan o yüzden 😍
Allah sağlıkla kavuştursun inşallah 💙 diğer testi yapınca da yazacağım muhakkak 😊 maviss_34 maviss_34

6ya doğru çıkar gör bak zaman geçmek bilmiyor ama alıcakların güzel haberi inşallah
Aradık önce kan gözükmüyor dediler sonra makinedeymis 1 saat sonra arayın dediler. E nabizdan bakmıyorum zaten protokol numarasını aldım hastanenin lab yerinden bakıyorum bi ciksada rahatlasamm

Ne kadar daha deneyip aşılama yada tüp e başlamayı dusunuyon canim sen
Kuzum benim eşim aşılamaya veya tüp bebeğe şuan için pek yanaşmıyor. En son çare olarak düşünüyor, oyüzden hsg sonrası doktorun dediği şu 3 ayı değerlendirip yine olmazsa başlayabiliriz. Çünkü doktor ne derse eşim o şekilde yol alalım istiyor.

Bugün 21.gün ve yumurtlama gördüm.🌸

Eklentiler

• 20220119_144513.jpg
    20220119_144513.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 46
gönderine baktım canım hiç bişey anlamadım . ateş her zaman değişir .belki hastalandım yada gece çok terledim üşüdüm. buna güven olmaz ki
Hastayken ilaç alırken ve uykusuz kalırken ölçmüyoruz ztn. Avrupadaki kadınlar böyle gebelik planlıyor hatta yine bu yöntemle korunuyorlar. Tam olarak yumurtanın hangi gün çatladığını, ikinci fazın kac gün sürdüğünü görebiliyorsun. Ben memnunum 😊

Kuzum benim eşim aşılamaya veya tüp bebeğe şuan için pek yanaşmıyor. En son çare olarak düşünüyor, oyüzden hsg sonrası doktorun dediği şu 3 ayı değerlendirip yine olmazsa başlayabiliriz. Çünkü doktor ne derse eşim o şekilde yol alalım istiyor.

Bugün 21.gün ve yumurtlama gördüm.🌸
gerçekten dediğin tarihte yumurtlama gördün. bende pco yum. elimde dört test kalmıştı 14-15-16-17 de yaptım silikti . testim bitti bugün. masajla yada ilaçla 15-17 günler de görüyorum diye testi bu günlerde kullandım pik değildi moral kalmadı

Hastayken ilaç alırken ve uykusuz kalırken ölçmüyoruz ztn. Avrupadaki kadınlar böyle gebelik planlıyor hatta yine bu yöntemle korunuyorlar. Tam olarak yumurtanın hangi gün çatladığını, ikinci fazın kac gün sürdüğünü görebiliyorsun. Ben memnunum 😊
hamile lik elde ettiniz mi

X