Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün alayım bari Şok markette var mıdır acaba? her gün yarım yesek yeterli dimi. Bide olgunlaşması için neler yapmamız lazım
Şokta hiç bakmadım yakında bizim a101 var sürekli ordan almistim ben. En son aldıklarım orda beklerken olgunlasmis öyle almistim ama dolaba koyma taş gibi kalıyor yoksa disarda beklesin birde domatesle birlikte bekletiyorlarmis sanırımm

Ginnys Ginnys canım biz ayniydik sen ne yaptın umarım vardır güzel haberlerin😍
Yok.nerdeeee regli oldum ama ne sancılı anlatamam 3. Gün hala içimden birisi etlerimi çimdikliyor koparıyor gibi bir ağrı 2 şubatta Dr randevum var burada ilk doktor görüşmem olacak kısmet bakalım canım.ne olacak yeni aya hazırlıkla devam ediyoruz aynı şekilde.sen ne yaptın

ozaman devlet hastanesine yol gözüktü eşime..
Ama siz yine de fiyat alın hiç belli olmaz, bazı yerlerde daha uyguna da olabilir.
Devlet hastanesinde hiç yaptırmadık bi gecen sene verdik biz bir de aşılama da
Aşılama sırasında hatta 850 aşılamaya aldılar 750 miydi 800 falan sperm örneği verdiğimiz için ona aldılar

Yok.nerdeeee regli oldum ama ne sancılı anlatamam 3. Gün hala içimden birisi etlerimi çimdikliyor koparıyor gibi bir ağrı 2 şubatta Dr randevum var burada ilk doktor görüşmem olacak kısmet bakalım canım.ne olacak yeni aya hazırlıkla devam ediyoruz aynı şekilde.sen ne yaptın
Canım ya sendemi şubata transfer oldun.

Insallah canim👼10.gunden sonra ovulasyonu regl günü yaptım bir tek oda pik di zateb 😊 bata 4 gün kala erken gebelik 3 gün kala da kaset test yapmıştım ikisi de çift çizgiydi. Benim geç döllenme diye tahmin ediyorum canım 21.gunde çatlama oldu uygulamaya göre 4 gün geciktim
İnşallah bende böyle güzel sonuç alırım canım çok teşekkür ederim bilgi için 🤗 bebeğin sağlıkla ilersin inşallah 🙏

X