Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ilaçsız görmek istiyorsan bunuda kullanmaman lazım canım. bu ilaçta kaliteli yumurta gelişmesine yardımcı . sonuç olarak büyümesine destek verecek. bakarsın duramam ovulasyon alırım yine benim iş belli olmaz . oda çok pahalılaşmış . gitti gidiyordan alıyordum hep . 20 li ilk zamanlar 37 tl falandı sonra 45 oldu şimdi 58 tl mi ne . en uygun da bu
Orası da doğru aslında aman ya benimde kafam karmakarışık işte deneme şansım yokta merak ediyorum normalde nasıl oluyor mu diye. Zaten hafif yumurta tembelliği var ya ilaç işe yarıyor mu yaramıyor mu ona bakarım olmadi

Çok iyi anlıyorum bakma dün gebeliğimi öğrendim eşime de söyledim. İkimiz de ilkindeki gibi tepki veremedik ister istemez içimizde bi korku var çünkü yine aynı şeyi yaşar mıyız diye. İlkinde çok kaptırmıştım kendimi çok bağ kurdum şuan mümkün mertebe başka şeylerle kendimi oyalıyorum düşünmemek için. Allah herkese sağlıklı gebelik nasip etsin iş gebeliği öğrenince de bitmiyor 2 katı bir stres yaşıyoruz. Tedbir bizden takdir Allah'tan artık 🙏
Aynen öyle canım Allah hayırlısını versin🤲🏻🥰

Merhaba, bu ilk ovülasyon testim yardımcı olursanız sevinirim. Beklenen adet tarihi 31 ocak, uygulama ovülasyon tarihimi cuma gösteriyordu ama testte silik çıktı, ben de devam ettim. Bu son iki günün testi dün gördüğüm en koyu haliydi. Dün sorduğumda daha olmamış dediler ben de bugün olur diyordum ama bugün daha da silik çıktı. Tarihi mi kaçırdım niye böyle oldu anlamadım. Bugün en yüksek akıntım oldu çok kremsi şekildi yumurta beyazı gibi değil de. Yardımcı olabilecek olan var mı :KK43:((

Eklentiler

• 80D0E05C-8E3A-4634-BD34-D49A43931D57.jpeg
    80D0E05C-8E3A-4634-BD34-D49A43931D57.jpeg
    82,4 KB · Görüntüleme: 35
Bence bizde bu taktiği denemeliyiz olumsuz düşünüp duruyoruz azim yaparsak olur belki ya 😂 ay ne güzel denk gelmis sende azim yap olacak diye 14 şubatta patlat gebelik haberini ama bana da söyle merak ederim bak 😂
Benimde 4 şubat doğum günüm ah yapayalnızım memlekete gideyim bari evde tek başına karalar bağlarım ben o yönden de güzel haber almak çok istiyordum bu ay ama herşeyden önce hayırlısı tabi kii
Sağlıkla gelsin de gerisi hiç önemli değil ☺️ aynen ilk buraya yazacağım bu arada karnım çok kötü söylemesi ayıp felaket bir gaz var bitmiyor yalnız kalma biraz kafa dağıtman lazım memelekete git gelince de atla enişteme sabah akşam bırakma yakasını 😂😂😂

:KK58:bu arada kulağım çok kötü iltihaplaştı su kaçmıştı..geceye doğru bildiniz zonkliyor şuan saat 23:42 ağrı kesici hiç bir işe yaramıyor eşim evde değil aranızda ona iyi gelecek yöntem bilen var mı

X