Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi canın istedi diye seni düşünür dururum ben, hakkını helal et de içim rahatlasın.😂
Nasıl yani, pasta kremasıyla mı?
Büyük ihtimal yaptığım tarif buydu sanırım. Ama benimki lotus degildi a101den denk gelip almistim😂

Büyük ihtimal yaptığım tarif buydu sanırım. Ama benimki lotus degildi a101den denk gelip almistim😂
Ufak tefek farklar varmış beybisi, bunu da denerim bir ara, kaydettim. Ama sana söylememmm, canın ister yine vicdan yaparım.😂😂

20220116_012207.jpg
kızlar ben bi test daha buldum evde yaptım tabikide aklımda kalmasın diye silik çıktı sanki efekt yaptım görün diye ne diyosunuz ☹

Caaanim hemsommm😍😍 sen ankarada mi kalıyorsun şimdi. Sana da bol sevgiler burdan❤️
Evett kuzum ben ankaradaym. Dedemler hayatta iken yazları gider iki ay bile kalırdık mutlaka her yaz ve bayramlarda giderdik çocukluğum yazları dedemin babaannemin gölgesinde geçti çok güzel günlerdi ekin biçer kavun ekerdik sonra dedim öldü kapılar kapandı tarlalar satıldı geriye kuru bir ev kaldı Babanemde buraya yerleşti anılarım çocukluğum hep Yozgatta kaldı eşim sene de bir götürür mutlaka bir iki gün kalırım o kup kuru boş evde çocukluğuma döner hüzünlenr gelirim

desin desin dursunlar. Zaten çevre baskısı strese itmiyor mu? Bizimkiler güya beni düşünüyor aman kafanıza takmayın mutlu olun elbet olur şu bu ama her gün de arayıp sorarlar. Yani ben bu konuyu unutmak isterken hatırlatmaya çalışmak neden ? 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Hiç sorma ya oysa ilkinde bizde istemedik iki sene korunduk çok borç vardı kaynanam bana sen şişmansn diye çocuğun olmuyur dedi Allahım çıldırıyorum hatırladıkca😡

Aaaa ben de yiyorum yiyorum midem bomboş sanki 😁 demek ki bu da hamilelik belirtisi değil covidtenmiş 🤗
Umarim gebeliktr canım ve hiç bir yan etkisi olmaz covitin bebişe🙏💕

Bende emin olamadim bide cok cok hafif bi cizgi yani baskalarindaki gibi kirmizi da degil insallah nasip olur 😊
Amin canım hepimize nasip olsun amin 🙏

X