O kadar çok seviyorum ki ;(

busecim inşşallah hislerin karşılıklıdır ve üzülmessin.. çok heyecanlandım hikayeni okurken..gelişmeleri anlatmaya devam et.. takipteyim

busecim inşşallah hislerin karşılıklıdır ve üzülmessin.. çok heyecanlandım hikayeni okurken..gelişmeleri anlatmaya devam et.. takipteyim

Teşekkür ederim canım benim inşallah karşılıklıdır güzel duan için çok teşekkür ederim. Gelişmeleri anlatıyorum yazıyorum ancak şimdi okulum dersler başladı o yzüden çok sık giremiyorum zaten çok da bir şey olmadı olmadı olunca yazıyorum takip etmeye devam et şimdi uzun zamandır ona msj atmadı dün gece nasılsınız hocam yazdım ama ilk defa bu kadar uzun cevap atmadı yani zaman olarak hala cevap atmadı belki bu akşam atar acaba yanlış bir şey mi yaptım :s Ben ne yapacağımı da bilmiyorum söylemek söylememek arasında gidip kalıyorum ne yapmalıyım bir akıl lütfen...

Herşeyde bir hayır vardır dememişler boşuna benim hocaefendi 14 şubat gündüzü okulda derslerdeydi akşam bir baktım çoğu hocalar toplanmış maça gidiyorlar yani halı saha maçına :) bende benim hocayı arıyorum bir baktım oda orda :) giymiş gs formasını içimden kendi kendime söyleniyorum 'Allah akıl fikir versin sana üşüyecek üşüteceksin' diye :))) veee böylelikle anladım ki sevgilisi yok :) olmadığını biliyordum da emin oldum şimdi ben onu ararken göz göze geldik ve baktı bana eee tabi ben dururmuyum bende baktım tabi utansın benden ben daha cesaretliyim ondan :) ben bakınca döndü önünü umursamadı güya bide elinde cips var döndü cips yiyo :))) kızgın bana da biraz ;( nazar mı değdi bozuldu aramız ;((( ama bu durumda bana böyle davranarak beni umursadığını gösterdi en azından bana kızıp surat asarak ;( hatam ne biliyor musunuz onu kıskanmam ;( faceden selamıma bile cevap atmadı ;(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…