O kadar çok seviyorum ki ;(

Söylemeyeceğim haklısınız beklemeliyim bakalım okul bitince ne olacak ama Onun sanmıyorum yazıp çizeceğini çünkü ne bileyim ablacım okulda öyle davranıyor ama emin olamıyorum ki öğretmenim olunca işte :) İnşallah sessiz kalmaz Allah görüyor ya sevgimi.

:) teşekkür ederim düşünceniz için. Allah kimseden edep ve adabı eksik etmesin. İnşallah inşallah ayırır.

Çok şekersin sen ya :) diğer arkadasında dedıgı gıbı cok fazla kımseye bahsetme bu durumdan belkı facede cvb yazmaması bundan olabılr birilerine göstermen yazdıklarını okulda laf söz olması birde senden emın olmak ıstıyordur guvenmesıde lazım oda ancak okul bıtınce rahat olur.aynı sehırdeysenız hersey daha kolay sızın ıcın.bırak kendılıgınden gelsin. bahsettgm arkadasımın ablası ızmıtte oturuyor hocası konyada alıkoymus kızı :) isteyene engel mesafe yok tatlım. Rabbim hayırlısıyla onu sana bagıslasın inşallah çok temiz seviyosun sen gercekten :)

Kıyamam :) Okulun bitsin sabret bide arkadaslarına falan söyleme sana biri gıcık gider dağıtır söyler sonra hocanın da bası yanar.. Hayırlısı bakalm :) Aşk sizinle olsunnn :)

:)) Yorumun için teşekkürler kuzum buna dikkat ediyorum üniversite nede olsa her ne kadar kimseyi kırmasam da arkadan iş çevirmeler çok oluyor üstelik yüzüne gülen insanlar bunlar. İyi dileğin içinde tekrar teşekkür ederim :)

:) teşekkür ederim :) evet sanırım öyle çok temiz duygularla seviyorum kimse olmadı ki hayatım da en temiz duygularımı belki imkansız biri için açtım ama inşallah imkansız olmaz. Hocayla öğrenci arasında çok şehir mesafesi varmış gerçekten de nasipse ne engel tanıyor ne de başka bişey. Amin ablacım inşallah Allah bana bağışlar Onu.

'asyacan42'
Bu arada haklısın ablacım kimseye bahsetmedim etmem de sadece iki kız biliyor Onlarlada çok samimiyim. Belkide dediğin gibi emin olamıyordur beni deniyordur ondan öyle davranıyordur haklısın ablacım :)

İmkansız bi durum yokki sizde benım anlattgm kısılerdekı yas farkı 13 yas onu asmıslar düşün sizde 4 yas var sadece ki Rabbim isttedikten sonra ne yaş ne mesafe ne baska bişey hersey bı yolunu bulur yoluna gırer yeterkı nasıbınde olsun. şimdilik benden bukadar kızçem dua et benim içinde bebiş istiyorum hayırlı bi evlat isttiyorum Rabbimden sende dua et emi. benimde dualarım seninle inşallah Rabbim gönlünün hayırlı muradını versin inşallah su guzel gecede hayırlı kandiller küçüğüm..

Teşekkür ederim ablacım dualarım hep seninle Allah güzel sağlıklı bir evlat nasip eylesin sana sizede hayırlı kandiller iyi geceler... Evet imkansız değil ama kısmet Allah nasip etsin Onu bana... İyi geceler

'asya42'

Ablacım yine yaz bana tamam mı bu açtığım yeri takip et ben burdan bazen paylaşıcam olanları :) ayrıca özel mesaj da at bana beni tek bırakma öptüm.

'asya42'

Ablacım yine yaz bana tamam mı bu açtığım yeri takip et ben burdan bazen paylaşıcam olanları :) ayrıca özel mesaj da at bana beni tek bırakma öptüm.

tamam ablacım burdan takıp ederım yenı üyeyim bende özelden msj atmak için beklemekmi gerekiyo bıraz tam bılmıyorm. görüşürüz yine tatlım öptüm bende

bu konuyu esim yanimda iken okudum ve esim yorumunu eklememi istiyor
esimin akrabasi ögretmeniyle evlendi, onlarda birbirini cok seviyorlardi.. siz de birbirinizi seviyorsaniz fazla beklemeye gerek yok diyor cok normal bi durum insallah hayirlisi olur :)

tamam ablacım burdan takıp ederım yenı üyeyim bende özelden msj atmak için beklemekmi gerekiyo bıraz tam bılmıyorm. görüşürüz yine tatlım öptüm bende

Evet ablacım beklemek gerekiyor 100 msj hakkın olması lazım diye biliyorum benimde yok özel msj hakkım o yüzden olmadı facebook kullanıyor isen ordan ekleriz birbirimizi yarın yeniden konuşur hallederiz iyi geceler öptüm tekrardan.

Çok utandım şuan :) Teşekkür ediyorum size ve eşinize :) Ben seviyorum da hocadan emin değilim :)) inşallah zamanla belli olacak her şey normal bir durum olduğunu düşünmeniz mutlu etti beni inşallah bende aklınızda hocasıyla evlenen arkadaş olarak kalırım

Niye utanacaksin canim ask bu kalp bu kim söz gecirebilir ki insallah sizin de sonunuz hayirli olur ama bence onun sana karsi bos oldugunu sanmiyorum :) adam istese ignore eder seni yani tersleyebilir veya hic bakmaz görmezden gelir ama umutlu ol sen

:)) Teşekkür ederim evet umutla beklemekteyim :) ancak aynen bende öyle düşünüyorum ne tersliyor nede başka bir şey yapıyor yani okudu isen eğer bakıyor yani kendisi :) fakat boş değil derken nereden vardınız bu düşünceye açarmısınız biraz?

'asya42'
Ablacım yeni ders programım açıklandı iş ingilizcesine başka hoca giriyor gözüküyor ancak henüz belli değil bende faceden sordum 'hani siz girecektiniz ikinci dönem siz girmeyecekmisiniz başka hoca görünüyor sistemde' dedim ancak hala cevap atmadı görmedi sanırım ;( ablacım o girmezse eğer ben ne yapıcam çok seviyorum neden böyle bir şey oldu şimdi yoksa bu bir işaret mi bana nasip değil mi bana yoksa ;(((

Evet malesef artık hocam dersime girmeyecek dünyam yıkıldı o kadar çok seviyorum ki artık daha az göreceğim ve yapacaklarımı yapamayacağım ;((( yardım lütfen çok kötüyüm ;(

Hocamla sohbet ettim dedim neden bıraktınız bizi diye oda anlattı sonra okulda olacakmısınız? dedim oda okuldayım, başka sınıflarda dedi bende dedim başka sınıflarda katılırım dersinize diye oda şunu yazmış ' :) beklerim ' yazmış ne demek bu şimdi burada ben sevdiğim için başka yorumluyorum doğal olarak :) ancak siz ne dersiniz :) ben içimden dedim kesin gülücük koyacak sadece ancak bir baktım ki beklerim yazmış :) bu normal mi yoksa??? yardım lütfen...

'asyacan42'
Ablacım buradamısın konuşmam lazımdı seninle ;( ama burdan olmaz özeldende atamıyorum napcam facemi link atayım mı???

Son düzenleme:
Canım böyle bişy benmde başıma geliyo şu an ama isteyerek olmadı biizim durumumuz yani bende üni öğrencsym ve hocamın ilgisi olduğpunu hissediyorm o anlattığın bakışlar falan hepsi banada oluyor ben derimki sana mezun olmayı bekle sakın şimdi açılma çünkü olumsuz bişy olsada mezun olduktn soınra daha görmeyeceğn için sorun olmaxz ama şimdi açılırsan onunla karşılaşnca çok kötü olrsn bence.. Ayrıca geçen gün bi olay duydum ablamn arkadaşı ünideyken hocası aşık olmş peşini bırakmamş şu an nişanlılar :) yani böyle şeyler oluyo ama mezun olmayı bekle derim ve direk açılma dermm yani hissetttir onaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…