O kadar çok seviyorum ki ;(

:) Allah daha çok mutlu etsin... Evet haklısınız bir daha öyle düşünmeyeceğim belki acele edersem birşeyler kötüye gider belki de dediğiniz gibi beni deniyordur ama ben yine utangaç çekingen olmaya devam zaten vazgeçemem ki bunlardan ve tabi ağırbaşlılığımdanda ödün vermem yine bakmayacağım suratına ki anlamasın ki anladı da ne gibi hal ve davranışlar sergilemeliyim ki azda olsa duygularımı ara ara belli edeyim? Artık bekleyeceğim söz acele etmeyeceğim yavaş yavaş herşey. Duamı da ediyorum hep Onu diliyorum inşallah kabul olur ;(

aynen tadını cıkar bu utanarak bakısmaların derım ilk bakıslar ılk utanmalar okadar özel kalıyokı ınsanın hayatında zamana yaya yaya yaşa.mesela ona baktıgını ona caktırmadan göstermeye calıs onun sana yaptgı gıbı o bıeylerle ugrasırken izle ve o farkeder farketmez hemen cevır basını bı suc ıslıyomussunda yakalanmıssın edasıyla onunda cok hosuna gıdecektır bu kacamaklar. faceden yazıstıgnzda da samımı ol ama mesafelıde ol ki hayranlıgı artsın sana karşı.her ısteyen yaklasamıyor demekkı bu kıza ızlenımı vermelısın yani. erkeklerin cogu aynı model ve beklentılerıde aynı o yuzden bukadar emın yazıyorm eşimden aldgm bılgılerde bu yönde cunku.

anlattıklarınızddan cıkarttıklarım bunlar samımı olarak yazıyorum sen duygusal bakıyosun öyle görmek istedign ıcın desem bakarken yakaladım cıktı gttı demıssın sınıftan buda garıp bı hareket.

:) Çok teşekkür ediyorum yazdıklarınızla beni çok mutlu ettiniz aydınlattınız ve bilgilendirdiniz aynen dediklerinizi uygulayacağım hele bir okul başlasın :) faceden konuşurken mesafeli davranıyorum ama samimi de oluyormuyum bilemiyorum hayatımda kimse olmadığı için pek anlamam anlayamıyorum :) evli olmanız bilgilerinizin ayrıcalığını yegane olmasınıda ortaya çıkarıyor lakin yaşamışsınız...

Sadece içimdeki mutluluktan dolayı öyle tepki verdim yoksa tabi samimi olduğunuzu biliyorum kusura bakmayın aşka verin bu hatalarımı :) Evet toparlanıyorduk baktı bende baktım sonra gözlerini indirdi yere sınıftan çıktı :)

Rica ederim ne demek. işte o anlamam anlayamıyorum kısmınızı serbest bırakın kendılıgınden gelısıyor hersey karsı taraf ıcınde o çok degerli emin olun ilk oldgunu ve senın nasıl davranıcagnı bılemez hallerın cok özel kılar seni.eşimle ilk karsılastgmızda kac dk yuzune bakabilmişim gun gun onun hesabını yapmıs bende cok utanıyordum elım ayagım bırbrne dolanıyordu karsımdayken ilk baslarda tabi sonra normale donuluyor :) 8 aylık evlıyım yennıyım bende :)

Estagfrullah kızçem cok ıyı anlıyorm senı bı tarafın delı dolu asık bı tarafın korkuyor ya yanlıs dusunuyorsam ya o benı sadece ögrencısı gıbı goruyorsa dıye..:)

Bu hareketi azda olsa yapıyor dedim ya geçen arkadaşım 'buse sen bakmıyordun ya hoca sana baktı ve gözlerini yere indirdi' dedi :) mesela bişey anlatıyor gözünün kenarıyla bana bakıyor bakıyor bende bakıyorum alıyor gözlerini benden geçen koridorda iki defa baktı kısa kısa ben bakınca kaçırdı gözlerini yere baktı :)

:))) çok mutlu oldum sizin adınıza Allah tamamını erdirsin. Evet ablacım ilkler hep farklı kılar insanı ama Sizin yaptığınızda muhteşem hesap yapmalar falan :)))

Estagfrullah kızçem cok ıyı anlıyorm senı bı tarafın delı dolu asık bı tarafın korkuyor ya yanlıs dusunuyorsam ya o benı sadece ögrencısı gıbı goruyorsa dıye..:)

Aynen öyle benim içimdekileri kısa ve öz anlattınız muhteşemsiniz.

O kadar iyi geldiniz ki bana çok huzurluyum artık yapmam gerekeni biliyorum beklemek beklemek beklemek ve küçükte olsa Ona birşeyleri belli etmek...

Son düzenleme:
Evlendikten sonra anlattı eşim bunları erkegin gözünden bayanları izlemek daha farklı gerçekten bayan cok temız saf duygularla bişeyler yapıyor belki ama erkek bunu cok farklı yorumlayabılıyormus bunu ögrendım.sen bana bakmaya utanırken bi başkası evlenmeden herseyı yasayabılcegnın sınyalını verıyordu dedi bukadar net yani düşün.o utanmanı o edebini hiç kaybetme tatlım 27 yasındayım ben cok kucuk oldgunu dusunmuyorum senınde bu karakterle :9

sende benım kafamı dagıttın karsılıklı ıyı geldık yani :) aynen öyle sabret dua et ve bekle arada sırada onu izleerken yakalanıp suclanmak gib küçük şeylerle devam et bakalım yoluna hersey guzel olur ınsallah :)

'Asyacan42'
Peki nereye kadar bekleyemeliyim okul bitince diyelim ki Ondan bişey gelmedi hala mı beklemeliyim hala mı faceden mesafeli ancak samimi sohbet etmeliyim O açılmaz ise Benden beklerse ne olacak Ben söyler isem belki Onun gözünde diğer kızlardan farkım kalmayacak okul bitince nasıl bir yol izlemeliyim ablacım???

Eşiniz çok güzel yorum getirmiş muhteşem.. Çok küçük değilim 21 yaşındayım. Söz asla kaybetmeyeceğim edebi inşallah Oda edep ve adabı biliyodur da beni anlar ayırır o diğerlerinden.

memleketındemı okuyosun baska bı sehırdemısın yanı okul bıtınce tek ıletısım aracı ınternetmı olucak aranızda? eger öyleyse ve sana karsı dusundugumuz gıbı bişeyler varsa içinde oda bu zamanı ıyı degerlendırcektır dıye dusunuyorum yani seni görebilmek için yada konusabılmek ıcın bahaneler bulur kı böyle bişeyler yaparsa düşündklerimzin dogru oldugnu anlarız yanı bos olmadıgnı. diyelimki sessiz kaldı ben senden beklıycegnı cok sanmıyorum hıc bı erkek bukadar pasif olamaz ozaman yanılmısız demektır yani duygusal olarak bişey yoktur yınede sen gıtme duygularını söyleyıpte onun evet yada hayır demesıne bırakma işi. dua ederek yoluna devam et sadece Rabbimden istemeye devam et hayırlıysa nerde olursan ol bulusturur sizi

Ne mutlu bana Sizi rahatlatabildiysem :) bencede çok iyi geldi hemde. Tamam dediklerinizi uygulayacağım :) Size yazarım ben özel mesaj hakkı elde edeyim paylaşırım sizinle.

Yok İstanbul'da okuyorum ben yani okul bitince oda İst. bende İstanbulda olacağız ama bence sessiz kalır çünkü şimdide öyle faceden mesaj atıyorum bazen soğuk bazen çok sıcak davranıyor hiç bi tık yok hareket yok yani belkide öğrencisiyim ya ondan öyle davranıyor ama ablacım bilmiyorum ki tamam hep dua edicem Allah'tan hep onu isteyeceğim.

Kıyamam :) Okulun bitsin sabret bide arkadaslarına falan söyleme sana biri gıcık gider dağıtır söyler sonra hocanın da bası yanar.. Hayırlısı bakalm :) Aşk sizinle olsunnn :)

Eşiniz çok güzel yorum getirmiş muhteşem.. Çok küçük değilim 21 yaşındayım. Söz asla kaybetmeyeceğim edebi inşallah Oda edep ve adabı biliyodur da beni anlar ayırır o diğerlerinden.

Evet hiç küçük degılsın ama dusuncelerın daha buyuk yasından tatlım maşallah sana gerçekten.onunla olsun olmasın o edep duygusu sende varoldukca karsınada hep öylesi insanlar denkgelır. erkekler sandgımızdan daha cin gibiler gercekten sapla samanı cok guzel ayırırlar hiiç üzülme sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…