O kadar çok seviyorum ki ;(

Aynı durumda olmak mutlu etti beni çünkü sen anlarsın beni çok iyi :) Kuzum bu bakışmalar yok mu bu bakışmalar kalbimi çıkaracak yerinden kuzum şimdi açılmayı düşünmüyorum okul bitince açılcam ama korkuyorum herkes seviyor onu ya açılırsam onun gözünde yerim ne olur o kızlar gibi mi olurum ben onlar gibi değilim bakmaya bile kıyamıyorum ona ;( Ben belli ediyorum ettirmek istemesemde belli oluyor zaten :) oda anlıyor kuzum peki sen ne zaman açılacaksın? Ne diyeceksin ona???

canım ben açılmayı düşünmüyorum çünkü yaş farkı var yani 8-9 yaş gibi hem böyle birşeyede cesaret edemem ben zaten fazla bişy hissetmiyorm senin sen baya aşıksın sanırım umarm herşey istediğin gibi olur tatlm:)

Anladım canım benim aramda 4 yaş var :) bilmiyorum belki bende açılmam beklerim.

ne güzel masum bi aşk böyle
hiç böyle aşık olmadım ben
okul bitince açıl ona ne kaybedersin ki
belki oda sana karşı böyle şeyler hissediyordur
yerinde olsam okul bitince açılırıdm zaten sosyal medyada da muhabbetiniz var açıl işte konuyu ilerlet

Yazdıklarını okurken gülümsedim bunun için sağol :)
Ne güzel heyecanla anlatmışsın. Benim kuzenim dershanedeki öğretmeniyle şuan evli bunu belirtmek isterim.
Senin içinde önerim mezun olmayı bekle bence her türlü ihtimale karşı..

:) teşekkür ederim öncelikle.. Sosyal medyada konuşuyoruz ancak adamı görünce tık yok birtek gözlerine bakıyorum :) o kadar çok seviyorum ki ancak açılmayı düşünüyorum da korkuyorum gözünde değerim düşer diye tek korkum bu diğer kızlardan beni ayırsın istiyorum ama çok seviyorum yüreğime ağır geliyor taşıyamıyorum söylemek istiyorum yada mektup yazıp adına okula postalayacağım daha romantik ;D

Yazımı okuyup nacizade yorumun için ben teşekkür ederim. Ben çok seviyorum onu ;( inanın bakmaya kıyamıyorum bilmiyorum bu sevgiye layık mı? Herşeyi düşünür oldum acaba bu adam bana bakıyor ama sevdiği için mi, sevdiğimi bildiği için mi, egosunu tatmin ettiği için mi? son söylediğimi yapacağını sanmıyorum çünkü çok ağır başlı sevgi dolu edepli adaplı aile terbiyesi ile yetiştirilmiş biri kimseye bakmıyor muhatap olmuyor benim kuzenim bana inanmıyor :) buse diyo bu adam kimseye bakmıyor konuşmuyor o kadar kız var dönüpte arkasına bakmıyor diyo ama benimle konuşuyor samimi ve bana bakıyor üstelik bakıp gözlerini kaçırıyor yere bakıyor ben bakınca :) bişey diyor gözünün ucuyla bana bakıyor ben bakınca gözlerini kaçırıyor :) ama artık çok görmicem dersimize girmeyecek ;( kuzenin mi hocana açıldı nasıl oldu biraz bahsedermisin canım???

Canım içeriğini tam bilmiyorum ama onlar dershane zamanıda birlikteydi.
Kuzenim dershanedeki hocasıyla evli benim hocamla değil :)
Kendi dersine giriyormuş sonraları sohbet falan aynen feysten falan yazışmalar derken, kuzenim üni hayalini falan bıraktı ve evlilik kararı aldılar :))

Aaaa valla süper :) inşallah benimde sonum öyle olur faceden falan konuşuyoruz ama bakalım neler olacak canım şu an aldığım bir karar yapsam mı bilmiyorum ben mezun olduktan sonra şubat ayına kadar açılmayı düşünmüyorum 14 şubat yani 14 şubat 2014 yılında ona bir hediye göndermek istiyorum :) hediyem de şu bir kitap hazırlamak yani ona duygularımın yer aldığı bir kitap oluşturup okula onun adına postalamak :d nasıl sence yapmalımıyım

canım bence hiç acele etme
dedin ya gözünde değerim falan düşer diye yerinde olsam zamana bırakırdım
bu arada iletişimide sakın kesme
şimdi öğrenci hoca ilişikiniz var

okul bi bitsin bakarsın sevgiliye geçmişiniz bile
seven bekler sabırla bekle bence sen o bakışların tadını çıkarmaya bak şimdilik
acelede etme zamana ihtiyacınız var

hadi bakalım

:) tamam canım zamana bırakıcam evet seven insan sabırla bekler sonu ne olursa olsun. İnşallah bide bakmışız ileride aynı dertte olan kızlara yardımda bulunurum 'şimdi o benim sevgilim' diye :) neden olmasın ki :) ben onunla iletişimimi kesermiyim hiç onu bu kadar çok severken Allah'ta bunu göstermesin ;( Sanırım haklısın bakışmaların tadını çıkarmalıyım doyasıya bakmalıyım o güzel gözlerine belki ileride sadece resimlerde göreceğim o gözleri.. Kuzum iyi dileklerin içinde teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

rica ederim ne demek lafı mı olur :13:
inşallah bende böyle senin gibi aşık olurum

rica ederim ne demek lafı mı olur :13:
inşallah bende böyle senin gibi aşık olurum

:) inşallah canım inşallah olursun :) bide unutmadan şunu sormak istiyorum ben okula mesela çok süslenip gitsem hoca bana hiç bakmıyo etek elbise giyiyorum hiç bakmıyo :) anlam veremiyorum buna??? ben makyaj yapmadan normal giyinip gidince bakıyo

suslenince bakmiyor dogal halini seviyor demekki
olsun sende dogal ol

Öyle yapıyorum napim :))) Bu arada öyle güzel rüya gördüm ki rüyamda yine onu gördüm elimi tuttu resmen sıcaklığını hissettim hiç bitmeseydi o rüya ;((( anca rüyamda olur zaten

umutsuz olma lütfen
bence onun etrafındakilerden farklı biri olduğunu ispatla ona

umutsuz olma lütfen
bence onun etrafındakilerden farklı biri olduğunu ispatla ona

Evet haklısın biliyor gibi biraz ama emin olamıyor... Mesela bizim sınıfta iki kız da onu seviyorlar güya ama onlara bana davrandığı gibi davranmıyor dün arkadaşıma anlattım en yakın arkadaşım kendisi anlattıklarına göre var bişeyler olur neden olmasın dedi ama ne bileyim dedi ki bana demek ki ağır başlı kızlardan hoşlanıyor ki sen dikkatini çekmişsin falan dedi bi de geçen o arkadaşlarımla konuşurken ben çıktım geldim okuldan meğer benim uyuzcuklarım adamı biraz daha göreyim sesini duyayım diye yalan yere soru soruyorlarmış oda cevaplıyo bende bıraktım kapıda arkadaşları bekledim arkadaşım dedi ki sen giderken baktı arkandan dedi ben çok kızdım kıskandım o yüzden beklemedim gittim çünkü anlattım ya konferans vardı konferansı yapan kız çok güzeldi bu da gitmiş izlemiş bide benim yanımda arkadaşlar sordu konferans bitti mi diye o da 'evet uyuduk biraz' dedi ama ben çok kıskandım kız çokk güzeldi öyle işte perşembe okula gidicem bakalım ne olcak bişey olmicak yine bakcak bana o kadar ama o da güzel o gözlerinin beni görmesi çokkk güzel bişey :)

gereksiz kıskançlıklar seni üzer hırçın yapar bence bunlara hiç girme
hiç gerek yok çünkü

gereksiz kıskançlıklar seni üzer hırçın yapar bence bunlara hiç girme
hiç gerek yok çünkü

Evet haklısın canım benim... Bu arada uzun zamandır hiç faceden bir şey yazmadım acaba Hocam nasılsınız diye ufak bir mesaj atsam mı okulda da görmedim hiç ;(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…