O hiç unutamadığınız eski aşkınız...

streshanim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2016
713
1.506
Çoğu kişide vardır bence bu. Evli ya da bekar fark etmiyor. Hani aklınıza gelince hala yüreğinizde sızlama hissettiğiniz... hani hala hayatını merak edip ara sıra sosyal medyada aratıp fotoğraflarına gizli gizli baktığınız... bu başlık böyle insanların dertleştiği yer olsun... izninizle önce ben anlatmak istiyorum... 19 yaşındaydım ilk defa âşık olmuştum birisine. Öyle farklı öyle iyiydi ki.. hayatinda baba eksiği olan bi kız olarak onda baba sefkatini bulmustum sanki. Ilk defa birisi bana paran var mi diye sormuştu örneğin. Gururumdan istememistim ama birisinin beni düşünmesi etkilemisti beni. Ayagimda dandik bir ayakkabı vardi ve maddi durumum yoktu. Durduk yere "ayağın mi üşüyor senin? hadi gidip sana ayakkabi alalim" diyip zorla ayakkabi almıştı. Ve bunu yaparken cebindeki tüm parayi dökmüştü mesela. zengin değildi. ikimiz de üniversite öğrencisiydik. Bos zamanlarımızda part time çalışıp para kazanmaya çalışıyorduk. Öyle saf temiz sevmişti beni. Ve ben de ona deli gibi aşıktım. Ama tecrübesizdim. Bir ilişki nasil yasanir bilmiyordum. Kavga ettiğimiz bir gun sinirden cok ağır laflar söyledim ona. Ve beni o an arkasina bile bakmadan terk etti. Sanki babam ölmüş gibi acı cektim. Cunku benim hayatimda o boşluğu dolduran oydu. Cok özür diledim cok yalvardım. Telefon hattini değiştirdi evini taşıdı ve tamamen ortadan kayboldu. Mailler attim donmedi. Tek bir sinirle söylenen sözlerden sevdiğini bırakıp gidebilir miydi bir insan? Ama öyle lanet bi gururu vardı ki asla hata affetmeyen türden... iyi insan ama zor bir karakter... Üzerine 3 yıl acı cektim. Onun yokluğunu dolduramadım. Kimseyi sokamadim hayatıma. Derken bir gece bi numara aradı beni. Ağlayan bi erkek telefonda ve bu oydu. Hayatımın şokunu yaşadım. Asla bana dönmez dedigim adam dönmüştü. "Koşup geleyim mi sana dedi?" Aynen böyle.. Gel dedim.. ve yıllar sonra tekrar ona kavuştum. Her şey cok güzeldi. Daha çok üzerime titriyor affet gittigim icin diyordu. Bir an once benimle evlenmek istiyordu hatta. O süreçte ben yüksek lisansa başlamıştım ve hala öğrenci olduğum icin evlilige hazır değildim. Benim hazır olmamı bekliyordu. Ama bu süreçte de anlamlandiramadigim sıkıntılar vardi. Bazen gerçeküstü olaylar anlatıyordu. Eve hırsız girdi beni bıçakladı tarzi şeyler. ama bıçak izi yok.. pesimde mafya var tarzı film gibi olaylar. Şizofren olmasindan şüphe etmeye başladım açıkçası. Onunla tanışanlar, bu adamda garip bisey var diyordu ama kimse ne oldugunu anlamıyordu benim gibi. Annem de bakışlarının tuhaf oldugunu söylemişti mesela. Ve hic annemin içine sinmiyordu. Bir gun sabah erken bir saatte evine sürpriz yapmaya gittim beni hiç beklemediği bi vakitte. Birlikte kahvalti yapariz diye düşündüm. Adam beni gördüğünde anlamadığım bi sekilde sinir krizi geçirdi. O kadar saçma ve gereksiz bi krizdi ki... neymis onun planlarının içine ediyormuşum. Çağırdığında geç kalıyormuşum çagirmadiginda ise geliyormuşum. Uzerime yürüdü seni öldürürüm diye tehdit etti. Icimden simdi dayak yiyeceğim dedim. Ben hayatımda öyle bi sinir gormedim. Hatta O an öldürülmekten bile korktum. Koltuğun köşeye sinmiştim adeta. Öyle dehşet bir kriz geçirdi. O bunu yaparken sakinleştirmeye çalışsam da sakinlesmedi ve sonunda beni evden kovdu. Ağlayarak evime geldim. Anneme anlattım. Annem şok oldu. Bu adamin psikolojik sağlığı yerinde degil sakın bununla evlenme bu adam seni döver belki de öldürür dedi. Acı çeke çeke bıraktım. O kadar gururluydu ki benden özür bile dilememişti. Severken ayrılmak zorunda olmak böyle bir şeymiş... aradan 5 yıl geçti. Tekrar karşıma çıktı. Evlenip boşanmış ve beni hic unutamadığını söyledi. Özür diledi 5 yil onceki hareketinden ve gidişinden dolayı. Gel hemen evlenelim dedi. Kabul edemedim... o benim gozumde hala degerli de olsa mantıken kimsenin degisemeyecegini düşündüm ve evlenirsek boşanırız dedim. Kabul etmedim. Yine gurur yaptı ve gitti. 2 yıldır görmüyorum. Yaşım oldu 30. Ben de evlenmedim. Sevdiğim bi adam var hayatimda. Ama hala ara ara aklıma eski sevgilim gelir. O kadar çok şey paylaştık ki. Eskiye dair bi şarkı duyunca bile aklima o gelir. O günlerimizi özlüyorum ister istemez. Hala içimde bi yerlerde belki de bana yaptığı iyiliklerden fedakarliklardan ötürü çok degerli. Geçenlerde 2. evliliğini yaptığını gördüm. Sanki onu simdi sonsuza kadar kaybettim. Bi yandan da o kadar mutlu olmasini isterim ki.. biz birlikte mutlu olamadık. Umarim o mutlu olabilir. Psikolojisi bozuk güzel kalpli bi adam sevdim ben. Bu da benim şanssızlığım. Yarin öbur gun başkasıyla evlensem bile ölene kadar o hep benim içimde olacak. Bazen de diyorum bu kadar mantığımı dinlemeyip son gelişinde evlense miydim onunla? Bir kere de Gerçekten kalbimi mi dinleseydim? Bu sorunun cevabını hic bilemeyeceğim sanırım.
Var mi böyle içinizde kalan aşk hikayesi?

severek ayrıldığım bir insan oldu, daha doğrusu severken ayrılmak zorunda kaldık karşılıklı. Çok yeni benimki. böyle hikayeler okudukça acaba o da benim için hep böyle mi olacak die korkuyorum. Ya hiç unutmazsam ya hep onu ararsam.

İyi ki adam paran var mi diyip, ayakkabi aldi diye evlenmemissiniz. Baba eksikligi hissettiginizi kendiniz yazmissiniz yani olabilir belki bu yuzden taktiniz ama ortada unutulmayacak buyuk aşklik bir durum yok unutmaya calisin, bu yaptiginiz hayatinizdaki kişiye haksizlik ve ilerde de devamli kafanizda baskasiyla mutlu olamazsiniz.
Evlenseydin hayatini cehenneme cevirirmiş resmen, supriz icin sinir krizi gecirmesi, boşanmiş olmasi herseyi acikliyor zaten.

Simdi bi hayati dolu dolu yasayan tutkulu insanlar var. Bir de libidosu düşük oldugundan ötürü yanlis yapmanin kiyisina bile yaklasamadigi icin dostluga iyi niyete merhamete düşünceli olmaya önem verenler var. Ikinci gruptan olanlara su yazdiklarin manasiz gelir. Sen de öyle gibi gorunuosun ama diilsin. Ilk gruptansin. Yani aslinda onda seni çeken sey tensel cekim. Yoksa kimse ya içi güzel aslinda dışı deli olsa da demez. Ben dümdük ilk gruptanim. Burdan aya yol olur keskelerim :KK70: insan oyle oldugunu kabullenince de artik neresi acio bilemio. Yaranin kendisi oluo. Bir degil bi cok insan var arada aklima gelen.

Simdi bi hayati dolu dolu yasayan tutkulu insanlar var. Bir de libidosu düşük oldugundan ötürü yanlis yapmanin kiyisina bile yaklasamadigi icin dostluga iyi niyete merhamete düşünceli olmaya önem verenler var. Ikinci gruptan olanlara su yazdiklarin manasiz gelir. Sen de öyle gibi gorunuosun ama diilsin. Ilk gruptansin. Yani aslinda onda seni çeken sey tensel cekim. Yoksa kimse ya içi güzel aslinda dışı deli olsa da demez. Ben dümdük ilk gruptanim. Burdan aya yol olur keskelerim :KK70: insan oyle oldugunu kabullenince de artik neresi acio bilemio. Yaranin kendisi oluo. Bir degil bi cok insan var arada aklima gelen.
kız sen gene mi. can yamanla çok yakışırsın

En büyük aşk imkansız olan . Çocuk sahibi olduktan sonra anlıyorum ki hayatta büyük aşk diye birşey yok, yani günümüz herşeyi çok çabuk tüketiyor, ne sevgiler 2 gün sonra geçip gidiyor, bence yolunuzabakin, zorlamayın, kadere de inanın biraz, bence allah sizi büyük bir beladan korumuş. Benim aklıma deli bal filmi geldi yaşadıklarınızı anlatınca..
Haa çok aşık olduğun seni çok mutlu eden olacak sanıyorsan büyük yanılgı, hiç belli olmaz kiminle mutlu olacağın. Ben eski aşklarımı düşününce iyiki olmamış diyorum , iyiki eşim olmuş diyorum, daha iyi baba bulamazdım mesela, eşime de aşığım o ayrı ama yani aşk sandığının aşk olmadığını yollar sonra fark ediyorsun, o yüzden aşığım diye kendini kandırıyor olabilirsin

Gayet tutkulu yaşadim, yaşiyorum hayatta hayatimla dahi risk almiş bir insanim istemeden de olsa, cogu şeyi ögütlerle degil deneyimlerle yaşadim ve yanlişlarim da cok oldu AMAAAA :))) amasi var işte, elin hanzosuna kendimi ezdirmem, psikolojisi bozuk tiple duzeltecegim diye ugrasmam, üstüme yürüyüp "dayak yiyecegim" korkusu yaşadigim adam benim aklimda olamaz, öyle ten çekimine başlarim acikcasi olmayiversin. Cunku ben kendimi seviyorum, hayata tutkulu olmak bu bence.

Gayet tutkulu yaşadim, yaşiyorum hayatta hayatimla dahi risk almiş bir insanim istemeden de olsa, cogu şeyi ögütlerle degil deneyimlerle yaşadim ve yanlişlarim da cok oldu AMAAAA :))) amasi var işte, elin hanzosuna kendimi ezdirmem, psikolojisi bozuk tiple duzeltecegim diye ugrasmam, üstüme yürüyüp "dayak yiyecegim" korkusu yaşadigim adam benim aklimda olamaz, öyle ten çekimine başlarim acikcasi olmayiversin. Cunku ben kendimi seviyorum, hayata tutkulu olmak bu bence.
Hiççç. Masalımsı tadında yenilen dayaklar, çekilen işkenceler de aynı kahramanlardan beri geliyor. Ne teni, ne çekimi diye kalınıyor sonra.

Şu zamana kadar bir kişiye aşık oldum o da platonik kaldı başkasını sevdiğini söyledi ilişkim olmadı.3 yıl sevdim kendisini.Sevgili yaptı,ortak derslere geldiklerinde gözlerim dolu dolu izledim.Hayat boyu ondan başkasını sevemem sanıyordum,hep onu beklerim onun acısını çekerim diye arabeske bağlıyorum ama zamanla geçti.Önce gün içinde daha az aklıma gelmeye başladı sonra okulda görünce eski duygularımın olmadığını fark ettim.Sonra bi baktım “O kimdi yaa” olmuşum 😂 birkaç ay sonra Allah karşıma birini çıkarttı ama o ilk aşk acım olduğu için elbette sinek kadar da olsa aklımın bir köşesinde durur.Bir de motosiklete onun sayesinde başladım.Aslında çok şey borçluyum ona düşününce 🙂 bahtın açık olsun Pulsar 200 rs.Bir şekilde hatırlıyorum seni böyle böyle 😄

bende de var böyle bir hikaye o zaman 18 yaşındaydım o kadar toy olmama rağmen anlamıştım beni çok üzeceğini .Arkama bakmadan uzaklaştım çok yalvardı aradı ama kendime bu haksızlığı yapamazdım.
Geçmişe baktığımda iyi ki diyorum çünkü burada okuduğum olayların çoğunda adamlar kendi karakterlerini belli ediyor ama ne yazık ki inatla buradaki bayanlar kurbağa dan prens çıkmasını bekliyor.

Sızı el ustunde tutan tutkuyla askla sevdıgınız, cok guzel seven bir adamla mecburi ayrılık yasarsınız...ozaman anlarım.

Da bu konuyu anlamadım. Dramaqueen dedıgımde de kızıyorlar bana ama, öylesiniz.

Zaten sizin olmamıs, ikinciye evlenmesi sonsuza dek kaybettiğiniz anlamına gelmiyor zaten yokmus, olmasın da.
Böyle birine özlem duymak kendime saygısızlık gıbı gelir, sız bide baya uzuluyorsunuz. Enteresan.

X