O güzel, sen değilsin

Kendinizi çirkin hissetmenizi mi istiyo acaba?
Tombik demek filan belki de, dişlerin niye böyle yaa demek, ya da o güzel sen değilsin demek kabul edilemez.
Ciddi şekilde neden böyle yaptığını sorun bence, yine şakayla karışık 'çirkinsin de ondan heheh' filan yaparsa da tam cinnetlik yani!
Çok uğraşmayın. Zaten yeni bi ilişkiymiş,anca tanıyosunuz.

Kilonuzu fazla buluyor,başkasını sizden daha güzel buluyor, dişlerinizi sarı buluyor.
Sizde buldukları sadece bunlar mı?
Kendisine sorar mısınız mesela neden sizinleymiş?
Verdiği cevap tatmin edici olmayacaktır basın tekmeyi gitsin diyeceğim ama yapacak olsanız buraya konu açmazdınız.
Bence terk etmeyi düşünmüyorsanız bile ona öyle hissettirin bakalım paçası tutuşuyor mu?
Uzaklaşın veya soğuk davranın.
Ayni denyolukla ilerlerse soğur ve ilişkinizi gözden geçirirsiniz diye düşünüyorum.
Kendinize değer verdiğiniz sürece saygı görürsünüz..

Son düzenleme:
Güzelim , şerefsiz bir manipülatörle karşı karşıyasın.Seni sürekli aşağılayıp kendinden şüphe ettirmeye başlamış bile.Bunun bir sonraki aşaması özgüvenini kaybetmen , sonra da ona daha çok bağlanman , en son da onun seni terk edip egosunu tatmin etmesi.O bunları yapamadan sen terk et onu.

Kızlar merhaba,

Herkese mutlu, huzurlu, hayırlı bayramlar dilerim.

4 aydır görüştüğüm birisi var. İlk 2.5 ay her şey çok güzeldi son zamanlarda bu kişinin bazı davranışları bana batmaya başladı. Bende mi sorun var anlamadım. Size danışmak istedim..

Sürekli kilomla ilgili şaka yapmaya başladı tombiş falan diyor (60 kiloyum 1.65 boy) yani incecik değilim biraz üst bacaklarımda kilo var biraz da göbeğimde ama 36 giyebiliyorum hala..
Geçen gün bir makyaj videosu izliyordum ne izliyorsun dedi gösterdim, bu kızın ten saç göz rengi bana benziyo o yüzden bunu izliyorum gibi bi açıklama yaptım. Bana dedi ki “sana benzemiyo ki o güzel” sonra güldü.
Dişlerim bembeyaz değil kemik rengim biraz daha koyu bir renk ama ondan daha hassasımdır fırçalama konusunda, o da bilir. Bunu ona kaç kere anlatmıştım lafı geçince. Ama yine de bunların üstüne gelip bir gün “sen dişlerini beyazlatsana ya neden böyle” dedi
Canım çok yandığı halde sürekli ısırıyor, ağlayasım geliyor artık yapma demekten sinirden.
Midem bulanıyordu uzanıyordum kokular çok rahatsız ediyordu bunu bildiği halde geldi yanıma yatıp sigara yaktı

Gibi...
Güzel şeyler hissetmeye başlamıştım ona karşı ama içim öfke doldu bu yaptıkları biriktikçe biriktikçe. Sizce bitireyim mi? Bu öfke hali geçer mi :KK43: napmalı? Özgüvenimi bitirmeye çalışıp kendine bağlamaya çalışan bi erkekle mi karşı karşıyayım?
Bir erkege makyaj videosu göstermeye gerek yok
Disim beyaz degil dersen fark eder
Yani yaninda birkac kez kilo sikayeti yaparsan şişman der mesela.Dikkat etmek seffaf olmamak lazım. Gizem şart.

Daha bu kadar yeni ilişki ,adam ağzına geleni söylüyor ,
Değer vermiyor ,daha neden berabersiniz ,
Yol verin gitsin ...

Kızlar merhaba,

Herkese mutlu, huzurlu, hayırlı bayramlar dilerim
Adam seni sevmiyor. Daha iyisini incesini, guzelini (kendince) buldugu an sana tekmeyi basacak.Bu kadar.

4 aydır görüştüğüm birisi var. İlk 2.5 ay her şey çok güzeldi son zamanlarda bu kişinin bazı davranışları bana batmaya başladı. Bende mi sorun var anlamadım. Size danışmak istedim..

Sürekli kilomla ilgili şaka yapmaya başladı tombiş falan diyor (60 kiloyum 1.65 boy) yani incecik değilim biraz üst bacaklarımda kilo var biraz da göbeğimde ama 36 giyebiliyorum hala..
Geçen gün bir makyaj videosu izliyordum ne izliyorsun dedi gösterdim, bu kızın ten saç göz rengi bana benziyo o yüzden bunu izliyorum gibi bi açıklama yaptım. Bana dedi ki “sana benzemiyo ki o güzel” sonra güldü.
Dişlerim bembeyaz değil kemik rengim biraz daha koyu bir renk ama ondan daha hassasımdır fırçalama konusunda, o da bilir. Bunu ona kaç kere anlatmıştım lafı geçince. Ama yine de bunların üstüne gelip bir gün “sen dişlerini beyazlatsana ya neden böyle” dedi
Canım çok yandığı halde sürekli ısırıyor, ağlayasım geliyor artık yapma demekten sinirden.
Midem bulanıyordu uzanıyordum kokular çok rahatsız ediyordu bunu bildiği halde geldi yanıma yatıp sigara yaktı

Gibi...
Güzel şeyler hissetmeye başlamıştım ona karşı ama içim öfke doldu bu yaptıkları biriktikçe biriktikçe. Sizce bitireyim mi? Bu öfke hali geçer mi :KK43: napmalı? Özgüvenimi bitirmeye çalışıp kendine bağlamaya çalışan bi erkekle mi karşı karşıyayım?

Aklıma Zuhal olcayın iyisin şarkısı geldi
Onu beğenmez dişini beğenmez güzel bulmaz
Ne diye sevgiliymiş sizle

X