O beni çok seviyor

sodi-certila

evli-mutlu-çoçuklu olucak
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
1.296
5
doğum günümde aşkım ilk karşılaştıgımız günün aynı mekanlarda klibini yapmış.hihoyyytüşenmemiş kamera alıp çekmiş düzenlemiş efektlemiş...
ve benim resimlerinden güzel bir albüm hazırlamış banaaa.s.
kendimi çok özel hissettimŞeniz
o beni çok seviyor ve bende onuuuu:asigim:

ben cok seviniyorum böyle mutlu asklari okuyunca...
mutlulugun hic bozulmasin canim...
dilerim beraber bütün hayalleriniz gercek olur...
dogum günün kutlu olsun bu arada...

ne güzel canım Allah bozmasın.
benim balımda ilk günümüzden itibaren kronolojik bi şekilde resimlerimizden klip yapmıştı.
bi gün aradı msn i aç dedi. açamam misafir var dedim, olsun yazmıycam bişey yollayacağım dedi.
bende merak ettim sordum söylemedi. klibin gelmesi 2 saati buldu. izlemeden önce kamera açtırdı tepkimi görmek için. bende ağlamıştım tabi sevincimden.
Allah sevenleri ayırmasın, nazardan korusun. inşaallah her insan en az bir kez yaşar bu güzel duyguları karşılıklı olarak tabi, çünkü dünyanın en güzel duygusu.

güzel allahım nazarlardan korusun...
benim aşkım çok romantiktir
BEN ONU ÇOK SEVİYORUMMMM

ya cok romantıkkkkkkkkkkk allah mutlulugunuzu daım etsın azıcık benım eşimede serpsınnnnnnnnnnnnn

vay be ne kadar güzel benimkinde zerre kadar yoktur romantiklik..senşanslı olnlardansın.doğum günün kutlu olsun..

bazı erkekler sırf almak zorunda olduklarını düşündükleri için gayet samimiyetsiz bir şekilde çiçek,pahalı hediyeler ws alırlar..
ama böyle ince düşünebilen,özenle hazırlık yapan beylerin warlığını bilmek de güzel..
benim eşim de incedir,özenlidir..
romantik olmasa bile insan,ya da olamasa bile özen gösterebilmeye çalışmalıdır biraz..
mutluluklar dilerimm bu arada..

kızlar iyi niyetleriniz için hepinize çok tşk ederim...
aşkımın her hediyesi emek harcanarak hazırlanmıştır işte beni mutlu eden de bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…